0

Kounde we wczorajszym meczu był ogrywany jak dziecko.Jeśli wpłynęłaby oferta za Kounde i Balde to bym się zastanowił i można zbierać hajs na Rashforda,Bastoniego i Alvareza a także dokonać innych sprzedaży. ;)

4

Pachołku kiedy wreszcie zrozumiesz że te 7 lig wygraliśmy w uczciwy sposób nie to co wy.

17

Szkoda że już nie będą komentować Święcicki z Chabiniakiem.

4

Oby został do 2029 r. ;)

6

Flick wygrał sześć na siedem klasków?!?!Szacun.

1

Czyli z Mbappe była ściema!?!?!?

19

I zrewanżować się za porażkę ligową w październiku.Po prostu nie mieć litości. ;)

12

I dobrze że w klubie nie ma ani Bartomeu ani Viniciusa.

23

Lepiej żeby zagrali bo po porażce śmietankowi będą mieli wymówkę.

5

Boli?Ma boleć.Materace wypad do domu.

2

Madryckie świnie wypad do domu. ;)

1

@Borneo Coś tu się nie zgadza bo pierwsze El Clasico wygraliśmy z czystym kontem.W poprzednim roku przegraliśmy 2-1 i Mbappe strzelił gola.

1

Taka pomoc?Czyli kontrola powinna być od początku meczu.

1

@mildan1704 Chyba chodzi o ligę.

5

Mieliście Inigo też nie wygraliście ligi mistrzów.

0

Może trzeba ściągnąć Leao.

8

Niech także wprowadzi technologię goal-line.

0

To nie jest dobry pomysł.

3

Jeszcze może się okazać że Atletico zostanie w tym sezonie bez pucharów a my będziemy mieli dwa.

16

Namieszał Flick ale to on jest trenerem.Po awans. ;)

3

Druga bramki dla Atletico to na konto Maldiniego.

11

Szkoda, bo adidas naprawdę fajne piłki produkował. ;)

2

@Aequlibre To prawda.Wtedy z Rash powinien był strzelać a nie mijać bramkarza.Wystarczyło przymierzyć po długim rogu i bramkarz Atletico nic nie miałby do powiedzenia.

2

Pubill powinien otrzymać bezpośrednią czerwoną kartkę.

3

Fermin na ławie pokłosie tego uderzenia w głowę.

16

Musi grać Rashford.Potrzebny nam skrzydłowy z prawdziwego zdarzenia bo jak sądzę Atletico będzie często zepchniętę do głębokiej defensywy a grę trzeba rozszerzyć.Więc Olmo niech będzie opcją z ławki.Visca el Barca. ;)

0

Dobrze że nie Marciniak.

5

Jeśli awansujemy do półfinału to kartki są wykasowane, prawda?

1

Takich ludzi nam trzeba. ;)

3

@Macior79 I taki skład jest najlepszy na tą chwilę.Niech w środku gra Eric bo pamiętamy co się stało w pucharze króla w pierwszym meczu jak grał Casado.Gavi to jeszcze za wcześnie żeby grał w pierwszym składzie ale Gavi jest opcja z ławki.Jeszcze jakby co jest Olmo na ławce.Visca el Barca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?