ousmanedembele10
Dołączył/a: styczeń 2019
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Bo Messi to najlepszy zawodnik w historii piłki nożnej co tu więcej dodawać.
0
@RC28 To fakt może i sędziowe dopomogli ale liczy się to że wygrali 3x pod rząd ligę mistrzów.
5
Toni ma rację.Real trzy razy pod rząd wygrał LM pragmatyzmem.
0
No pięknie, jeszcze tego brakowało.
10
Jeśli Flick zbuduje jeszcze Araujo to chapeu bas.Apropo sezonu.Ten sezon przypomina poprzedni.Pierwszy mecz z Monaco w lidze mistrzów przegraliśmy 2-1 a i tak awansowaliśmy z drugiego miejsca.W lidze przegraliśmy z Atletico u siebie 1-2 mecz którego nie mieliśmy prawa zremisować i od tego meczu wygrywaliśmy wszystko i ostatecznie wygraliśmy ligę.Nie da się każdego meczu wygrać.Także głową do góry i walczyć.Prawdziwa weryfikacja przyjdzie na wiosnę. ;)
3
Nie ma Balde.Czyli w podstawie na PSG Martin który jest w dobrej formie.
4
Teraz tylko wygrać z Sociedad i lider nasz. ;)
0
Real zgubi punkty ale w najbliższym meczu z nami. ;)
2
Wniosek jest taki że Joan powinien tę piłkę wykopać w aut ale człowiek uczy się na błędach.
7
Real Oviedo 0-3 Barca.;)
38
Zostaje życzyć powrotu do zdrowia.
3
@acenooo Szkoda że przeważnie na ich korzyść.
1
Ćwiąkała jest kibicem Barcy?
10
Co mecz Realu to jakaś kontrowersja.Przypadek?Nie sądzę.
6
Lepiej z tymi rzeźnikami niech nie gra.Cris za niego.;)
0
Oby jutro obrona Araujo-Christensen.
2
Stawiam 3-0 dla Barcy po dwóch golach Ferrana i jednym Fermina. ;)
0
A czasem mecz z PSG nie jest rozgrywany u nas?!?!?!
2
Co tak byli piłkarze nam słodzą.Najpierw McManaman a teraz Owen. ;)
1
To fakt był najlepszy ale liga mistrzów robi swoje.
2
Trzeba ruszyć po Grimaldo.
0
Mam nadzieję że zagrają przeciwko sobie w finalismie. ;)
1
Chcieć to sobie mogą.
2
Niech Bayern bierze Diaza a my Rashforda.Flick zrobi z niego potwora. ;)
0
W takim razie trzecim bramkarzem będzie Kochen.
0
Oby nie.Ciekawe tylko skąd na niego pieniądze wezmą.
0
Wybór Flicka na trenera. ;)
1
Poprawić grę w obronie i także bramkarz musi dawać coś ekstra.Nie dziwię się że chcą sprowadzić Garcię.Flick wie co robi. ;)
0
Ci panowie na zdjęciu to powinni być na podium. ;)
2
I nie był to zły ruch że strony zarządu.Niektórzy chcieli de Zerbiego i nie potrafi sobie poradzić w Marsyli a miałby prowadzić Barcę.Dobrze ze zdecydowali się na Flicka. ;)