6

No to Real leży na deskach.

16

Szacun panie Raul. ;)

13

Prowadż nas wodzu. ;)

19

Oby Flick został jak najdłużej. ;)

5

To może skoro nie mamy pieniędzy to Rashford będzie nową 9 w przyszłym sezonie. ;)

11

Najważniejsze : 3 punkty,bez kontuzji i na zero z tyłu.Vamos. ;)

13

Szkoda że nie został piłkarzem Barcy.Swoim stylem pasowałby jak ulał do naszej drużyny.

6

Po prostu GOAT.

3

Trio znowu razem.Chyba też De Jong podpadł Flickowi ale nie ja tu jestem trenerem.Po 3 punkty. ;)

5

Widać że panuje dobra atmosfera w drużynie.To dobry prognostyk.

1

Zdrówka Eder i pomyślności.

2

@xavi890 Dobrze że jest rewanż na CN,a tak się cieszyli po zwycięstwie na Barnabeu.Mam nadzieję że ich zmieciemy na CN. ;)

1

Po prostu El Tiburon. ;)

9

To będzie świetny mecz (może od bramki do bramki) bo Betis zapewne się nie zamuruje ;)

18

Panie Kosecki wychodź pan z nory.xD

0

Pomoc w tym meczu powinna wyglądać Casado-Pedri-Olmo a w drugiej wpuścić Dro. ;)

22

Chyba zapomnieli co działo się w pierwszym meczu półfinałowym w sezonie 2008/2009.

1

I tyle by było z tego transferu.

2

Pedri, życzę Ci przede wszystkim zdrowia.

0

I bardzo dobrze.

23

Dobrze że Fermin nie doznał kontuzji a Sancet tymi słowami się ośmiesza.

24

Według mnie to powinien dostać minuty z Alaves,a od Atletico od początku. ;)

1

@Pablozeusz Z Joanem obrona wygląda pewniej. ;)

0

@Cules69 Nie bądź taki pewny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Balde jako skrzydłowy?!?!Ciekawie to wygląda.

0

,,Odwołanie z funckcji,, to jest to. ;)

2

Boją się dostaną wpie***l z nami w bezpośrednim meczu.

9

Wystawić Pedriego z Chelsea od początku to duże ryzyko,może będzie opcją z ławki.Niech się kuruje na Atletico.Ten mecz będzie ważny mecz dla układu tabeli (byleby wcześniej nie zgubić punktów).

0

I już nie zagra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?