ousmanedembele10
Dołączył/a: styczeń 2019
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
No to Real leży na deskach.
16
Szacun panie Raul. ;)
13
Prowadż nas wodzu. ;)
19
Oby Flick został jak najdłużej. ;)
5
To może skoro nie mamy pieniędzy to Rashford będzie nową 9 w przyszłym sezonie. ;)
11
Najważniejsze : 3 punkty,bez kontuzji i na zero z tyłu.Vamos. ;)
13
Szkoda że nie został piłkarzem Barcy.Swoim stylem pasowałby jak ulał do naszej drużyny.
6
Po prostu GOAT.
3
Trio znowu razem.Chyba też De Jong podpadł Flickowi ale nie ja tu jestem trenerem.Po 3 punkty. ;)
5
Widać że panuje dobra atmosfera w drużynie.To dobry prognostyk.
1
Zdrówka Eder i pomyślności.
2
@xavi890 Dobrze że jest rewanż na CN,a tak się cieszyli po zwycięstwie na Barnabeu.Mam nadzieję że ich zmieciemy na CN. ;)
1
Po prostu El Tiburon. ;)
9
To będzie świetny mecz (może od bramki do bramki) bo Betis zapewne się nie zamuruje ;)
18
Panie Kosecki wychodź pan z nory.xD
0
Pomoc w tym meczu powinna wyglądać Casado-Pedri-Olmo a w drugiej wpuścić Dro. ;)
22
Chyba zapomnieli co działo się w pierwszym meczu półfinałowym w sezonie 2008/2009.
1
I tyle by było z tego transferu.
2
Pedri, życzę Ci przede wszystkim zdrowia.
0
I bardzo dobrze.
23
Dobrze że Fermin nie doznał kontuzji a Sancet tymi słowami się ośmiesza.
24
Według mnie to powinien dostać minuty z Alaves,a od Atletico od początku. ;)
1
@Pablozeusz Z Joanem obrona wygląda pewniej. ;)
0
@Cules69 Nie bądź taki pewny.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Balde jako skrzydłowy?!?!Ciekawie to wygląda.
0
,,Odwołanie z funckcji,, to jest to. ;)
2
Boją się dostaną wpie***l z nami w bezpośrednim meczu.
9
Wystawić Pedriego z Chelsea od początku to duże ryzyko,może będzie opcją z ławki.Niech się kuruje na Atletico.Ten mecz będzie ważny mecz dla układu tabeli (byleby wcześniej nie zgubić punktów).
0
I już nie zagra.