ousmanedembele10
Dołączył/a: styczeń 2019
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Neymar mógł być wielkim piłkarzem a wybrał pieniądze.
35
Super wiadomość.Powrót na cn może być punktem zwrotnym tego sezonu. ;)
1
Chyba w sezonie 19/20 koszulki wyjazdowe też były żółte.
2
Bo to fan Realu.
6
Jak zwykle skromny.Widać że dla niego są ważniejsze tytuły drużynowe niż indywidualne.Po prostu klasa.
2
Yamal ma rację.Cofnijmy się, tego zabrakło w meczu z Interem i tego brakuje w niektórych meczach tego sezonu.
2
Biedy nie ma bo Frenkie godnie zastępuje Pedriego.
2
Yamal na trenera. ;)
4
A może jak wróci Raphinha to może w ataku zagrać Rapha-Rashford-Yamal.
1
A Eric może zagrać?Jeśli nie to parę stoperów powinni tworzyć Christensen-Cubarsi.Na bokach Araujo i Balde.
5
No to Araujo na prawą obronę.
0
@Dieselzor Tak,w tvp 1 i w tvp sport.
2
Dla kibiców, mecz będzie transmitowany w tvp sport oraz w tvp 1.
5
Chcę przypomnąć że Messi ma mistrzostwo i wicemistrzostwo świata.
9
Dobry mecz Barcy.To Frenkie jest dziś reżyserem.Kapitalny mecz de Jonga, jakbym widział Pedriego.
2
Powrót na CN to może być punkt zwrotny tego sezonu.
2
Cubarsi to chyba za nazwisko.
6
@Borneo Tak, kompletnie odpuścił jego krycie.
1
Jeden wielki cyrk.
3
Kto by się spodziewał.
0
W tekście jest błąd 2 i 3 nie gramy.Poza tym 7go gramy z betisem.
0
Głupota.Lepiej by wprowadzili do la liga technologie goal-line.
10
Gil Manzano mecz sprzedano.
0
Przecież także wyrzucił Szczęsnego w Superpucharze Hiszpanii.
25
Jakie to wyjaśnienie madryckie ścierwo.
3
Zdrowia Ewka,trzymaj się. :)
2
Może to Rash będzie nową 9 Barcy. ;)
9
Może spróbować grać obroną Eric-Christensen?!?!?!
6
Szkoda bo z nim w bramce obrona wygląda pewniej.
11
Bo Messi to najlepszy zawodnik w historii piłki nożnej co tu więcej dodawać.