0

Może mi ktoś powiedzieć co się dzieje z stroną mobilną? Często pojawia się komunikat z plikami cookies i nic nie wyświetla.

0

Zróbcie coś z mobilną stroną bo często nic nie pokazuje i nie działa.

1

Już wolę Fatiego od niego.

12

A ja się pytam na ile zostanie zawieszony Soto Grado?!?!?!

0

To jest akurat dobra wiadomość.

4

@Tomek54321 Wcale nie mówię żeby grał w pierwszym składzie ale na jego pozycji gra Rafa i jak by przyszedł Silva to daje sobie rękę uciąć że jego rozwój byłby zahamowany.

5

Jeśli kupią Silve do Barcy to chyba będą skończonymi idiomami patrząc na wczorajszy mecz Yamala.

1

@BarcaKings965212 Chyba nikt z nas nie ma wątpliwości co do Yamala. Już na skrzydło nie potrzebne nam transfery.Wzmocnić PO i ruszamy po ligę mistrzów...;)

0

To było do przewidzenia. :(

0

Ktoś może mi podać link do archiwum naszej strony bo na telefonie mi nie wyświetla?z góry dziękuję.

1

@KamQiX Dzięki wielkie.Na telefonie mi nie wyświetlało. ;)

0

Czemu nie ma archiwum na stronie???

1

@slayer To wciąż zawodnik Barcy.

0

Skład Asa i Sportu i jedziemy z nimi. ;)

0

@pawel0512 No właśnie, gdzie Kessie???

0

Skład Marki I jedziemy z nimi. ;)

2

Optymalny skład. Po wygraną i awans. ;)

1

Sport ,,Osasuna pokonała Athletic i jest pierwszym finalistą,,. Bardziej by pasowało wyeliminowała bo mecz zakończył się remisem.

22

,,Zawsze trzeba pamiętać gdzie byliśmy rok temu a gdzie jesteśmy teraz.Jest dużo lepiej''.Święte słowa generale. ;)

5

Oby Kounde grał na stoperze.To jak wyłączył z gry w ostatnich klasykach Benzeme to coś niesamowitego.Araujo z kolei na prawą flankę i krycie Viniciusa...;)

1

99 czerwonych kartek?!?!?! This it's La Liga. :(

1

Kartki w półfinałach się kasują.

1

Kto wie jakby ten mecz się potoczył gdyby nie słupek na początku meczu Valladolid.

1

Marca I golazo Ferrana?!?! Beż przesady to był ładny gol ale nie golazo.

1

Plan wykonany.Teraz czas na klasyk.Cieszà gole Fatiego i Ferrana. ;)

0

Odpoczynek dla Balde na pewno się przyda. ;)

0

Niesamowicie się rozwinął.

0

@Bogan Xavi na niego postawił.

1

@Coutinho007 Balde to odkrycie Xaviego.Niesamowicie się rozwinął a miał być w tym sezonie wypożyczony do innego klubu.Teraz jest jednym z najlepszych obrońców na swojej pozycji. ;)

5

Depay co ty za głupoty gadasz że aż żal słuchać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?