ousmanedembele10
Dołączył/a: styczeń 2019
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może mi ktoś powiedzieć co się dzieje z stroną mobilną? Często pojawia się komunikat z plikami cookies i nic nie wyświetla.
0
Zróbcie coś z mobilną stroną bo często nic nie pokazuje i nie działa.
1
Już wolę Fatiego od niego.
12
A ja się pytam na ile zostanie zawieszony Soto Grado?!?!?!
0
To jest akurat dobra wiadomość.
4
@Tomek54321 Wcale nie mówię żeby grał w pierwszym składzie ale na jego pozycji gra Rafa i jak by przyszedł Silva to daje sobie rękę uciąć że jego rozwój byłby zahamowany.
5
Jeśli kupią Silve do Barcy to chyba będą skończonymi idiomami patrząc na wczorajszy mecz Yamala.
1
@BarcaKings965212 Chyba nikt z nas nie ma wątpliwości co do Yamala. Już na skrzydło nie potrzebne nam transfery.Wzmocnić PO i ruszamy po ligę mistrzów...;)
0
To było do przewidzenia. :(
0
Ktoś może mi podać link do archiwum naszej strony bo na telefonie mi nie wyświetla?z góry dziękuję.
1
@KamQiX Dzięki wielkie.Na telefonie mi nie wyświetlało. ;)
0
Czemu nie ma archiwum na stronie???
1
@slayer To wciąż zawodnik Barcy.
0
Skład Asa i Sportu i jedziemy z nimi. ;)
0
@pawel0512 No właśnie, gdzie Kessie???
0
Skład Marki I jedziemy z nimi. ;)
2
Optymalny skład. Po wygraną i awans. ;)
1
Sport ,,Osasuna pokonała Athletic i jest pierwszym finalistą,,. Bardziej by pasowało wyeliminowała bo mecz zakończył się remisem.
22
,,Zawsze trzeba pamiętać gdzie byliśmy rok temu a gdzie jesteśmy teraz.Jest dużo lepiej''.Święte słowa generale. ;)
5
Oby Kounde grał na stoperze.To jak wyłączył z gry w ostatnich klasykach Benzeme to coś niesamowitego.Araujo z kolei na prawą flankę i krycie Viniciusa...;)
1
99 czerwonych kartek?!?!?! This it's La Liga. :(
1
Kartki w półfinałach się kasują.
1
Kto wie jakby ten mecz się potoczył gdyby nie słupek na początku meczu Valladolid.
1
Marca I golazo Ferrana?!?! Beż przesady to był ładny gol ale nie golazo.
1
Plan wykonany.Teraz czas na klasyk.Cieszà gole Fatiego i Ferrana. ;)
0
Odpoczynek dla Balde na pewno się przyda. ;)
0
Niesamowicie się rozwinął.
0
@Bogan Xavi na niego postawił.
1
@Coutinho007 Balde to odkrycie Xaviego.Niesamowicie się rozwinął a miał być w tym sezonie wypożyczony do innego klubu.Teraz jest jednym z najlepszych obrońców na swojej pozycji. ;)
5
Depay co ty za głupoty gadasz że aż żal słuchać.