ousmanedembele10
Dołączył/a: styczeń 2019
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jules Kounde jak najbardziej na tak...;)
1
AS niech lepiej zacznie się martwić o swój Real Madryt...
0
A może Jules Kounde?!?!?!
17
,,Jestem w najlepszym klubie świata, kocham go,, Cały Xavi...;)
0
Gdybać zawsze można...xD
0
Fati i Dembele na drugą połowę za Torresa i Depaya i lecimy z nimi..;)
0
Skład według Marki najlepszy...;)
0
Widać że Lewy chce odejść do Barcy. W sumie to ciekawa opcja by była...;)
0
Zdecydowanie skład Sportu...;)
0
Transfer Neto kwestią godzin...;)
5
Gdyby jeszcze poprawił skuteczność...;)
0
Ma ktoś jakieś zdjęcia???
6
Ansu liczymy na ciebie w przyszłym sezonie...;)
0
@Macio93 Może lepiej by było zobaczyć atak Dembele-Aubameyang-Adama?!?!?!
1
@poskus To Alves mówił w któryś z wywiadów że nawet za Guardiolii tak ciężko nie trenowaliśmy jak teraz...;)
0
Szkoda że Xavi nie dostał szansy od początku tego sezonu.Myślę że teraz Barca byłaby w innym miejscu jak jest.Widać ewidentnie że naszym piłkarzom zabrakło paliwa tzn. Koeman nie przywiązywał zbyt dużej wagi do przygotowania fizycznego.Teraz choćby popatrzeć na piłkę to przygotowanie fizycznie jest najważniejsze.Myślę że Xavi wie co robi i niech tylko od przyszłego sezonu dostanie transfery i spędzi pre sezon z Barcą to będzie dobrze. Myślę też że Barca podąża dobrą drogą...;)
1
@gaucho104 Auba odpoczywał w meczu z Cadiz...;)
9
Jaka klęska?Przecież przegraliśmy tylko jedną bramką różnicy...;)
1
Skład Marki i żadnego Lengleta...;)
1
@dv_7 Raczej to nie czas na odpoczynek. Tylko once de gala...;)
2
Efekt Xaviego działa.
0
Totalna dominacja Barcy.Sevilla nie istnieje.Brakuje tylko bramek dla naszych...;)
0
Wypełnione Camp Nou. Coś pięknego...:)
0
Dobry wybór według mnie...;)
1
@deiw99 Wszystkiego najlepszego Jordi i Ronnie dziś obchodzi urodziny...;)
6
I po co nam Haland?!?!?!
1
@Tomix_83 Może nie o mistrzostwo ale o wicemistrzostwo które jest w zasięgu...;)
2
Coś czuję że Jordi jutro strzeli a jak nie to będzie asystował...;)
0
Adama na klasyk...;)
0
Nie obraziłbym się gdyby taki wynik padł za tydzień...;)