0

Czy będzie jakieś studio w Eleven?

1

Barca vs Real 3-0. ;)

0

Skład według sportu. Stawiam 3-0 dla naszych. :)

2

Mam nadzieję że zagra od pierwszej minuty. :)

0

Trenują z zespołem. Po treningu będzie podana lista powołanych na El Classico. ;)

6

Żeby tylko Leo i Dembele zagrali w meczu z Realem. xD

1

Spokojnie, po treningu pewnie będzie wiadomość. Mam nadzieję że jak i jeden jak i drugi dostanie powołanie i zagrają.:)

0

Bardzo dobra wiadomość. xD

2

Nie wiecie czy w jutrzejszym meczu będzie jakaś mozaika przygotowana przez kibiców?

2

Mam nadzieję że obydwaj zagrają w El Classico. :)

1

Może zastosować sobie krycie indywidualne a to i tak nie pomoże. ;)

0

Jakim kosmicznym kalendarzem?

0

Mecz jest w środę...

15

Mam nadzieję że w tym sezonie zdobędzie kolejnego złotego buta. :)

0

Chyba we środę jak już coś. xD

2

Bardzo pięknie że strony Christo. :)

32

Mam nadzieję że Leo i Dembele zagrają z Realem. :)

1

To na Real Leo z Dembele. xD

1

Mam nadzieję że Leo i Dembuś zagrają w El Classico. Takie mecze nie zdarzają się często a obaj powinni być zmotywowani. ;)

0

Wiecie że po meczu z Realem Valladolid na Camp Nou czekają nas 4 mecze wyjazdowe? Mam nadzieję że mimo to chłopaki dadzą radę. ;)

25

Mało istotne, ważne żeby wygrali te rozgrywki zresztą puchar króla i ligę mistrzów. :)

0

Nie rozumiem twojej wypowiedzi...

0

Ja mam nadzieję że zagra i to od pierwszej minuty. :)

2

Jeśli chcemy wygrać ligę mistrzów to musimy poprawić grę w obronie. Myślę że te stracone gole z Valencią to nic innego jak brak koncentracji. :)

0

Jak pech to pech...

0

Dzięki za info. ;)

1

Na Real dawać Dembele. ;)

2

Oby to nic poważnego. :)

0

Stawiam 3-2 dla Barcy.:)

3

Brakuje Dembele. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?