ousmanedembele10
Dołączył/a: styczeń 2019
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy będzie jakieś studio w Eleven?
1
Barca vs Real 3-0. ;)
0
Skład według sportu. Stawiam 3-0 dla naszych. :)
2
Mam nadzieję że zagra od pierwszej minuty. :)
0
Trenują z zespołem. Po treningu będzie podana lista powołanych na El Classico. ;)
6
Żeby tylko Leo i Dembele zagrali w meczu z Realem. xD
1
Spokojnie, po treningu pewnie będzie wiadomość. Mam nadzieję że jak i jeden jak i drugi dostanie powołanie i zagrają.:)
0
Bardzo dobra wiadomość. xD
2
Nie wiecie czy w jutrzejszym meczu będzie jakaś mozaika przygotowana przez kibiców?
2
Mam nadzieję że obydwaj zagrają w El Classico. :)
1
Może zastosować sobie krycie indywidualne a to i tak nie pomoże. ;)
0
Jakim kosmicznym kalendarzem?
0
Mecz jest w środę...
15
Mam nadzieję że w tym sezonie zdobędzie kolejnego złotego buta. :)
0
Chyba we środę jak już coś. xD
2
Bardzo pięknie że strony Christo. :)
32
Mam nadzieję że Leo i Dembele zagrają z Realem. :)
1
To na Real Leo z Dembele. xD
1
Mam nadzieję że Leo i Dembuś zagrają w El Classico. Takie mecze nie zdarzają się często a obaj powinni być zmotywowani. ;)
0
Wiecie że po meczu z Realem Valladolid na Camp Nou czekają nas 4 mecze wyjazdowe? Mam nadzieję że mimo to chłopaki dadzą radę. ;)
25
Mało istotne, ważne żeby wygrali te rozgrywki zresztą puchar króla i ligę mistrzów. :)
0
Nie rozumiem twojej wypowiedzi...
0
Ja mam nadzieję że zagra i to od pierwszej minuty. :)
2
Jeśli chcemy wygrać ligę mistrzów to musimy poprawić grę w obronie. Myślę że te stracone gole z Valencią to nic innego jak brak koncentracji. :)
0
Jak pech to pech...
0
Dzięki za info. ;)
1
Na Real dawać Dembele. ;)
2
Oby to nic poważnego. :)
0
Stawiam 3-2 dla Barcy.:)
3
Brakuje Dembele. ;)