0

Czy ktoś z was chodzi w butach marki new balance i byłby tak miły, by podać mi model, który posiada i powiedzieć trochę jak się w nich chodzi? :) przymierzam się w najbliższczym czasie do kupna

0

No nie uważam, jest się to się jest i tyle

2

A to watyd być gejem?

0

BREAKING NEWS: Mężczyźni w rurkach nie mogą pójść do wojska! [ZOBACZ ZDJĘCIA]

1

koniecznie se7en!

5

to był ten chłopczyk od koszulki Leo z reklamówki :)

0

Zdenerwowalam sie a teraz jestem jak; XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Powieści Marka Krajewskiego np

1

Umiecie jednak wyczarować klimat tego pojedynku.

1

Ojej no straszne, tęczowe krzesełka

0

chodzi o zespół, not a big deal actually

6

Po 20 zaczęłam ogładać Lucifera i nie skończyłam do teraz ;_;

4

To Neymar nie ma 32 asyst w tym roku?

0

Czy mecz leci na jakimś zagranicznym kanale w cyfrowym polsacie?

6

Nie, nie odzwierciedla.

0

tak o muzyce napomnę, nie wiem czy słyszeliście o Sturgillu Simpsonie i o jego nowej płycie A Sailor's Guide to Earth, ale ojejku, coś świetnego!

0

Czytałam ostatnie, kiedy pomagałam chorej koleżance w zadaniu domowym. Może jeszcze pamiętam, a co?

0


..................cholera gościu

0

Real zagrał od nas ponad 100 meczow wiecej w Lm, ma jedno czyste konto mniej i 37% a my39%? What what

0

a co mi tam, sprobuje pomoc

4

Potrzebny mi stream na dzisiejszy mecz! Jeśli płatny i z gwarancją braku ścinania to nawet lepiej

0

co ty właśnie napisałeś kolego

0

eastend i ataf, ten drugi ma świetny wybór, choć zamawiałam buty tylko z pierwszego

1

Wyłączyć Real, pośpiewajmy
girl you'll be a woman soon

0

muszę mieć te koszulkę treningową ;_;

0

nie no super, i co dalej?

0

Właśnie jak myślę o tym, że w ciągu w sumie 1,5 roku mamy zrobić materiał z 3 książek z biolki i geo to:( świeć panie nad mą duszą

1

raczej ma na myśli moją date w profilu XD ja zaczynam rozszerzoną biologie i geografie z angielskim

0

jeśli mogę spytać tutejszych uczniów, w jakiej klasie jesteście, jaki profil etc? I studenci, na jakim jesteście kierunku? Tak z czystej ciekawości. :) ja 2lo

0

Aj tam wymyślacie, po prostu Suarez nie chciał być jak Cristiano

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?