parawhore
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy ktoś z was chodzi w butach marki new balance i byłby tak miły, by podać mi model, który posiada i powiedzieć trochę jak się w nich chodzi? :) przymierzam się w najbliższczym czasie do kupna
0
No nie uważam, jest się to się jest i tyle
2
A to watyd być gejem?
0
BREAKING NEWS: Mężczyźni w rurkach nie mogą pójść do wojska! [ZOBACZ ZDJĘCIA]
1
koniecznie se7en!
5
to był ten chłopczyk od koszulki Leo z reklamówki :)
0
Zdenerwowalam sie a teraz jestem jak; XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Powieści Marka Krajewskiego np
1
Umiecie jednak wyczarować klimat tego pojedynku.
1
Ojej no straszne, tęczowe krzesełka
0
chodzi o zespół, not a big deal actually
6
Po 20 zaczęłam ogładać Lucifera i nie skończyłam do teraz ;_;
4
To Neymar nie ma 32 asyst w tym roku?
0
Czy mecz leci na jakimś zagranicznym kanale w cyfrowym polsacie?
6
Nie, nie odzwierciedla.
0
tak o muzyce napomnę, nie wiem czy słyszeliście o Sturgillu Simpsonie i o jego nowej płycie A Sailor's Guide to Earth, ale ojejku, coś świetnego!
0
Czytałam ostatnie, kiedy pomagałam chorej koleżance w zadaniu domowym. Może jeszcze pamiętam, a co?
0
..................cholera gościu
0
Real zagrał od nas ponad 100 meczow wiecej w Lm, ma jedno czyste konto mniej i 37% a my39%? What what
0
a co mi tam, sprobuje pomoc
4
Potrzebny mi stream na dzisiejszy mecz! Jeśli płatny i z gwarancją braku ścinania to nawet lepiej
0
co ty właśnie napisałeś kolego
0
eastend i ataf, ten drugi ma świetny wybór, choć zamawiałam buty tylko z pierwszego
1
Wyłączyć Real, pośpiewajmy
girl you'll be a woman soon
0
muszę mieć te koszulkę treningową ;_;
0
nie no super, i co dalej?
0
Właśnie jak myślę o tym, że w ciągu w sumie 1,5 roku mamy zrobić materiał z 3 książek z biolki i geo to:( świeć panie nad mą duszą
1
raczej ma na myśli moją date w profilu XD ja zaczynam rozszerzoną biologie i geografie z angielskim
0
jeśli mogę spytać tutejszych uczniów, w jakiej klasie jesteście, jaki profil etc? I studenci, na jakim jesteście kierunku? Tak z czystej ciekawości. :) ja 2lo
0
Aj tam wymyślacie, po prostu Suarez nie chciał być jak Cristiano