14

Pokochałam odpowiedni klub.

0

Świetnie popatrzeć jak koleś reaguje na naszych piłkarzy :D

0

A żebyś wiedział, hm.

0

Arsenal świetnie. Strasznie lubię tę ekipe.

4

Czy możemy zająć się czymś innym niż wielka supergwiazda antimadridista Gerard Pique na twitterze? :))))

0

A to chcę, że ta drużyna potrzebuje świeżości. Mają ekipę zdolną do zdobycia mistrzostwa a co roku kończą właściwie poza top 3.

0

Marzę o Guardioli w Arsenalu, ale to niemożliwe, bo Wenger. ;_;

0

Najlepsze jest to, że niestety wszystkie wyglądają na spartaczoną robotę. ;_;

1

Musisz sobie kupić węgiel na biegunke, a na wymioty to chyba raczej niczego nie znajdziesz niestety.

0

Bo Neymar nie przestaje grać w 60min, tylko gra do końca.

0

To się zdenerwowałam. Wiecie co? Z szacunkiem do Andresa i Roberto, ale teraz widać, że nie mamy pomocy. Teraz widać, że Neymar robi nam za napastnika i pomocnika. Leo niech się obudzi, bo z nim miało być lepiej, a z tego co widać to zbyt często holuje piłkę i tak strasznie chce wszystko zrobić sam... No niestety, ale tak to wygląda i to już chyba nie jest kwestia wejścia w tempo i rytm meczowy. Przykro mi tak na takiego wybitnego sportowca patrzeć. No cóż, sezon jest długi, a mamy dopiero grudzień. Gratulacje dla Depor za remis i przykład walki do końca. Mam nadzieję, że Lucho nieźle naszych przed prysznicem opieprzy, bo sezon temu coś takiego jak te ostatnie 30min meczu nie miałoby miejsca. ;)

3

Bez polotu i świeżości w ataku.

0

Thiago coraz mniej przypomina Leo, czy to tylko kwestia zdjęcia? ;)

0

Żeby nam relacje w szatni zepsuł, panu podziękujemy.

0

Bardzo chciałabym, żebyśmy trafili na Arsenal.

0

Nie, zasada 'oko za oko' jest beznadziejna, a to, że facet wali z nimi w gałę go nie usprawiedliwia.

0

No tak, z tym się zgodzę, żet to Cristiano raczej powinien zazdrościć. Ale ja nie będę propsować Geriego, bo lubi dogryzać i 'mówi co myśli'.

0

Ale Cristiano ma rację, Pique czasem zachowuje się jakby miał pół mózgu i gdzieś mam to, że jest antimadridistą. Ja też jestem, i co.

0

Ja mam tak samo, Ney za każdym razem z piłką zrobi coś pożytecznego.

4

Pique ma w ostatnich miesiącach największą gębę.

3

Ludzie powiem tak; jesteśmy liderami, w bezpośrednich z RM i ATM to my jesteśmy lepsi, bez Messiego to my mieliśmy mieć już teraz 8pkt straty do Realu, a wyprzedzamy ich o 4.
Może podrzucę powód o uśmiechu i radości; forma Neymara. To co ten chłopak gra, to ja nie mam pytań.

0

I bardzo mu tego życzę. :) Myślę, że jak Leo będzie w wieku Cristiano to Ney będzie już liderem pełną gębą. A swoją drogą to niby przed Messim jeszcze parę ładnych lat, ale coś jego kariera zbyt szybko leci...

0

Messi dziś w cieniu Neymara. ;_;

0

Livelooker.com i wybierz któryś stream kolego ;)

3

Neymar znowu gra poezje, ale szkoda tej setki z początku meczu.

0

Vardy strzelił?

0

Już się nie mogę doczekć, cały tydzień czeka się na mecze ukochanej drużyny :)

1

Nie zabiłbyś, poczucie moralności jest wrodzone ;-;

1

LUDZIE MAM COŚ DLA WAS!
Ogarnijcie ten sztos->


Zespół z miasta, stolicy kaszub, Kartuz (chodzę tam do lo)
Włączył mi się lokalny patriotyzm chyba, ale patrzcie na to cudo.
+ mam lekcje etyki w szkole z matką wokalisty wow, naprawdę mam niezłą zajawke na nich
++ ostatnio nagrali feata z Białasem i też sztos, 10/10
Ja tam wolę dźwięk gitar i perkusji, ale tutaj połączenie rapu z muzyką elektroniczną mnie urzekło.

0

Kto strzelił i jak gramy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?