parawhore
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Pokochałam odpowiedni klub.
0
Świetnie popatrzeć jak koleś reaguje na naszych piłkarzy :D
0
A żebyś wiedział, hm.
0
Arsenal świetnie. Strasznie lubię tę ekipe.
4
Czy możemy zająć się czymś innym niż wielka supergwiazda antimadridista Gerard Pique na twitterze? :))))
0
A to chcę, że ta drużyna potrzebuje świeżości. Mają ekipę zdolną do zdobycia mistrzostwa a co roku kończą właściwie poza top 3.
0
Marzę o Guardioli w Arsenalu, ale to niemożliwe, bo Wenger. ;_;
0
Najlepsze jest to, że niestety wszystkie wyglądają na spartaczoną robotę. ;_;
1
Musisz sobie kupić węgiel na biegunke, a na wymioty to chyba raczej niczego nie znajdziesz niestety.
0
Bo Neymar nie przestaje grać w 60min, tylko gra do końca.
0
To się zdenerwowałam. Wiecie co? Z szacunkiem do Andresa i Roberto, ale teraz widać, że nie mamy pomocy. Teraz widać, że Neymar robi nam za napastnika i pomocnika. Leo niech się obudzi, bo z nim miało być lepiej, a z tego co widać to zbyt często holuje piłkę i tak strasznie chce wszystko zrobić sam... No niestety, ale tak to wygląda i to już chyba nie jest kwestia wejścia w tempo i rytm meczowy. Przykro mi tak na takiego wybitnego sportowca patrzeć. No cóż, sezon jest długi, a mamy dopiero grudzień. Gratulacje dla Depor za remis i przykład walki do końca. Mam nadzieję, że Lucho nieźle naszych przed prysznicem opieprzy, bo sezon temu coś takiego jak te ostatnie 30min meczu nie miałoby miejsca. ;)
3
Bez polotu i świeżości w ataku.
0
Thiago coraz mniej przypomina Leo, czy to tylko kwestia zdjęcia? ;)
0
Żeby nam relacje w szatni zepsuł, panu podziękujemy.
0
Bardzo chciałabym, żebyśmy trafili na Arsenal.
0
Nie, zasada 'oko za oko' jest beznadziejna, a to, że facet wali z nimi w gałę go nie usprawiedliwia.
0
No tak, z tym się zgodzę, żet to Cristiano raczej powinien zazdrościć. Ale ja nie będę propsować Geriego, bo lubi dogryzać i 'mówi co myśli'.
0
Ale Cristiano ma rację, Pique czasem zachowuje się jakby miał pół mózgu i gdzieś mam to, że jest antimadridistą. Ja też jestem, i co.
0
Ja mam tak samo, Ney za każdym razem z piłką zrobi coś pożytecznego.
4
Pique ma w ostatnich miesiącach największą gębę.
3
Ludzie powiem tak; jesteśmy liderami, w bezpośrednich z RM i ATM to my jesteśmy lepsi, bez Messiego to my mieliśmy mieć już teraz 8pkt straty do Realu, a wyprzedzamy ich o 4.
Może podrzucę powód o uśmiechu i radości; forma Neymara. To co ten chłopak gra, to ja nie mam pytań.
0
I bardzo mu tego życzę. :) Myślę, że jak Leo będzie w wieku Cristiano to Ney będzie już liderem pełną gębą. A swoją drogą to niby przed Messim jeszcze parę ładnych lat, ale coś jego kariera zbyt szybko leci...
0
Messi dziś w cieniu Neymara. ;_;
0
Livelooker.com i wybierz któryś stream kolego ;)
3
Neymar znowu gra poezje, ale szkoda tej setki z początku meczu.
0
Vardy strzelił?
0
Już się nie mogę doczekć, cały tydzień czeka się na mecze ukochanej drużyny :)
1
Nie zabiłbyś, poczucie moralności jest wrodzone ;-;
1
LUDZIE MAM COŚ DLA WAS!
Ogarnijcie ten sztos->
Zespół z miasta, stolicy kaszub, Kartuz (chodzę tam do lo)
Włączył mi się lokalny patriotyzm chyba, ale patrzcie na to cudo.
+ mam lekcje etyki w szkole z matką wokalisty wow, naprawdę mam niezłą zajawke na nich
++ ostatnio nagrali feata z Białasem i też sztos, 10/10
Ja tam wolę dźwięk gitar i perkusji, ale tutaj połączenie rapu z muzyką elektroniczną mnie urzekło.
0
Kto strzelił i jak gramy?