parawhore
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie wiem czy się cieszyć czy nie.
1
Oby pokazał na co go stać w przyszłym sezonie...
4
Reinkarnował w piłkarza? XD
2
Laporta zostawił klub na plusie, a Bartu od początku kręcił z Rosellem
0
Takimi zagrywkami psuje się największe kariery :):):):)
0
Oceny są wystawione.
0
Spokojnie panowie. ;_;
0
Tak wyszło :\
0
A swoją drogą, to wam powiem, że dziś odebrałam wynik testów gimnazjalnych i dostanę się do liceum wymarzonego. Chociaż nie jest tych punktów znowu tak wiele, ale jestem zadowolona. (Czekam na nazwanie mnie gimbusiarą)
0
Dani, mój kochany :')
1
Tak, nareszcie! A już się bałam, że te łzy Daniego na fecie...
1
To było piękne, naprawdę.
8
Magiczne Camp Nou.
11
Dzieciom będziemy o naszym składzie, trenerze i tym sezonie opowiadać.
2
A ja to czuję, że Dani odejdzie. Zaraza. Jeden z moich ulubionych zawodników, genialny na boisku, straszny pajac w szatni. Mój kochany no. Nie wyobrażam sobie bez niego naszej drużyny.
0
Bo pewnie im się to podoba. Ja też tatuaże uwielbiam, chociaż ten nowy tatuaż Neymara szpeci, bo go tatuażysta zepsuł i tyle.
1
Bez ciebie Barcelona to nie to samo. Wracaj szybko, kochany.
0
Dlaczego płacze
0
A ten początek komentarza to sarkazm, tak?
13
Pod koniec meczu, kiedy wybuchł bulwers z Neymarem, Xavi wziął go pod pachę i bronił jak syna. Kapitan, generał. Wy też krzyczeliście w środku, żeby został? Kto go zastąpi? On już jest jak ojciec.
0
A 2011? Liga i LM, to 7 dubletów.
0
Ojejku, piękne, naprawdę.
0
Ja też wolałabym pionowe, ale ojejku, nie posrajcie się, naprawdę. Właściwie to są nawet ładne i ta domowa trafi do mojej kolekcji na 100%. Herbu nam nie zmienili, tylko koszulki, spokojnie.
1
Tak, Nike potwierdził.
0
A bez niego Barcelona to jakaś taka niepełna. Wracaj szybko, Generale.
0
Podobno Lucho ma go wystawić.
1
Do Paryżu? 15 znaków
0
Off top, a wiadomo coś z tymi koszulkami na przyszły sezon? Będą poziome pasy?
0
Wyglądał dużo lepiej, teraz wygląda jak... XD
1
Jezu, Neymar, zmień fryzure na tę stycznia i zapuść brodę ;-;