parawhore
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
CI, którzy grają co każdy mecz?
0
A ja chętnie zobaczyłabym Ter Stegena w 1 składzie, w Lm proadził sobie bardzo dobrze, więc czemu nie? Szczególnie, że gramy z takim Levante...
0
Bartra? Lucho? BARTRA?
3
Tak bardzo zabawne ;-;
3
Chciałeś powiedzieć, że sezon z Enrique był zły, czy się pomyliłeś i chciałeś napisać 'przynajmniej'? ;_;
0
Dobra gra słów, hwhw
0
BARTRA. Bo się nam zmarnuje chłopak.
0
Właściwie nie spodziewałam się, że Barca założy konto na vine, ale czemu nie. Świetnie. :)
0
No właśnie stroje z kołnierzykami polo wyglądają elegancko, moim zdaniem te żółte stroje są bardzo okej. :)
0
To nie pejsy, to broda, haha XD
0
Ciekawe KIEDY zagra.
0
Szjeeeeeeeeet ;_____;
0
Ter Stegen najprawdopodobniej ma być pierwszym bramkarzem, więc trzeba go wprowadzać, nie?
0
Ciekawe, czy Ter Stegen zagra.
0
A Sanchez strzela i straty z City odrobione. 2-1.
0
No obyśmy wygrali.
0
Bartra za Pique.
0
Niepotrzebnie roztrząsają to wszystko. Było minęło, a takie rzeczy się ignoruje, a większość osób tutaj chętnie stałaby teraz z widłami i pochodniami pod domem Ronaldo. Aż mi wstyd. Dyskusje niepotrzebne jak sam artykuł.
2
What. Jaki jest cel tego artkułu, przepraszam bardzo? Bo śmiechłam hardo XDD
0
Ale druga połowa wyszła mu bardzo okej. Dajmy mu trochę czasu.
0
I Alexis strzela pierwszą bramke dla Arsenalu.
0
Przestańcie płakać. Za rok zostaniemy z dwoma prawymi obrońcami, a sam Montoya grać nie może, zmiennik musi być. A może nawet i Martin zostanie zmiennikiem Douglasa.
0
'Czy to tylko ja' w sensie, czy tylko mnie się tak wydaje. XD
1
Czy to tylko ja, czy Neymar nabrał trochę masy?
0
Każdy mecz Barcy oglądam na pl-sport.tv ;-;
0
I na co ten sarkazm?
5
Suarez na konferencji cały uśmiechnięty. :)
2
Kibcuję Arsenalowi, mecz oglądałam i naprawdę bardzo wspieram Alexisa, ale ten mecz był.. średni. Asysta ładna.
0
Mówiono o poniedziałku. ;_;
0
Orientuje się ktoś, o której godzinie dowiemy się, co z Suarezem?