0

CI, którzy grają co każdy mecz?

0

A ja chętnie zobaczyłabym Ter Stegena w 1 składzie, w Lm proadził sobie bardzo dobrze, więc czemu nie? Szczególnie, że gramy z takim Levante...

0

Bartra? Lucho? BARTRA?

3

Tak bardzo zabawne ;-;

3

Chciałeś powiedzieć, że sezon z Enrique był zły, czy się pomyliłeś i chciałeś napisać 'przynajmniej'? ;_;

0

Dobra gra słów, hwhw

0

BARTRA. Bo się nam zmarnuje chłopak.

0

Właściwie nie spodziewałam się, że Barca założy konto na vine, ale czemu nie. Świetnie. :)

0

No właśnie stroje z kołnierzykami polo wyglądają elegancko, moim zdaniem te żółte stroje są bardzo okej. :)

0

To nie pejsy, to broda, haha XD

0

Ciekawe KIEDY zagra.

0

Szjeeeeeeeeet ;_____;

0

Ter Stegen najprawdopodobniej ma być pierwszym bramkarzem, więc trzeba go wprowadzać, nie?

0

Ciekawe, czy Ter Stegen zagra.

0

A Sanchez strzela i straty z City odrobione. 2-1.

0

No obyśmy wygrali.

0

Bartra za Pique.

0

Niepotrzebnie roztrząsają to wszystko. Było minęło, a takie rzeczy się ignoruje, a większość osób tutaj chętnie stałaby teraz z widłami i pochodniami pod domem Ronaldo. Aż mi wstyd. Dyskusje niepotrzebne jak sam artykuł.

2

What. Jaki jest cel tego artkułu, przepraszam bardzo? Bo śmiechłam hardo XDD

0

Ale druga połowa wyszła mu bardzo okej. Dajmy mu trochę czasu.

0

I Alexis strzela pierwszą bramke dla Arsenalu.

0

Przestańcie płakać. Za rok zostaniemy z dwoma prawymi obrońcami, a sam Montoya grać nie może, zmiennik musi być. A może nawet i Martin zostanie zmiennikiem Douglasa.

0

'Czy to tylko ja' w sensie, czy tylko mnie się tak wydaje. XD

1

Czy to tylko ja, czy Neymar nabrał trochę masy?

0

Każdy mecz Barcy oglądam na pl-sport.tv ;-;

0

I na co ten sarkazm?

5

Suarez na konferencji cały uśmiechnięty. :)

2

Kibcuję Arsenalowi, mecz oglądałam i naprawdę bardzo wspieram Alexisa, ale ten mecz był.. średni. Asysta ładna.

0

Mówiono o poniedziałku. ;_;

0

Orientuje się ktoś, o której godzinie dowiemy się, co z Suarezem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?