0

Król powrócił

0

Poratuje ktoś streamem?

9

Król powrócił!

0

Te czarne getry są mega.

0

Pana uwielbiam, ale pomoc mamy obstawioną.

0

Niestety nie mogłam oglądać. Z tego co pamiętam to po finałach LM 09' i 11 w presezonie też graliśmy z MU i oba mecze przegraliśmy chyba. Choć pamiętam też remis i karne no i świetnego Pinto. ;_; już mi się miesza. ;_;

0

Barca B, zapomniałam dodać ;____;

10

Ja i tak jestem murem z MATSem.

1

Znaczy się - Real to jednak Real i nie lekceważmy tego zespołu.

1

Nie śmiejcie się tak z Cristiano, Beniteza, przegranej z Romą, a naszym zwycięstwem. Początek minionego sezonu dla nas był taki sam. I co? Potrójna korona, która dała nam kolejne trzy finały w tym roku.

0

Mam tylko nadzieję, że chłopcy wrócą do drugiej ligi...

0

Ale ten wydźwiek, gdy mówi pan o tym trzymaniu się za ręce... To trochę brzmi, jakby pan im tego życzył.
Jednak odsyłam pana do podręczników z przyrody i biologii, bo naprawdę wiele z nich można wynieść :)
Przepraszam pana za ociąganie się z odpisywaniem

0

Jestem zmuszona wytknąć panu coś brzydkiego. Ten fragment z trzymaniem się za rękę i 'atak za ten czyn' i potem to stwierdzenie. To zabrzmiało jak 'hehehehe no niech se trzymają te rence i jak ktoś im wpierdoli to mają prawo iść na policje hehe' a do tego 'ataku' to w ogóle nie powinno dojść. A jeśli twierdzi pan, że homoseksualizm nie jest naturalny to polecam zapoznać się z jakąś ciekawą lekturą o życiu dzikich i domowych zwierząt. :) Kolejny fun fact; znam parę osób nie-hetero, a moja najlelsza przyjaciółka jest właśnie lesbijką, i wie pan co? Szok i niedowierzanie! Jest normalna jak każdy z nas, po prostu dalsze życie wyobraża sobie z kobietą.

0

'Normalni homoseksualiści w większości nie czują potrzeby trzymania się za ręce na ulicy' a to niby czemu? XD Przepraszam, bo się uśmiałam. Przywilej to złe słowo. Homoseksualiści nie chcą niczego więcej niż mają heteroseksualiści, na przykład małżeństwa, walczą o równość, nie wyższość. Nie spotkałam się ze stwierdzeniem homo>hetero, więc nie ma żadnej hOmOpRoPaGaNdY, jest dążenie do równości. Mówię na zaś

1

Ciekawe jak United wypadnie w tym sezonie.

0

I w takim razie po prostu możecie*

0

Pani* problem w tym, że trzymanie się za ręce to nie żadne obnoszenie się. Naprawdę zagarnia pan ten przywilej dla siebie i swojej dziewczyny, bo tacy się urodziliście (hetero) i nie możecie? Orientacja seksualna do takich gestów ma się do tego jak, przepraszam, kiełbasa ;)

0

Komentarz usunięty

0

Dlaczego chore?

0

Fun fact; farba na włosach jest o wiele mniej naturalna niż homoseksualizm :)

0

Teoretycznie może, ale jakby to wyglądało w praktyce to nie wiem. W każdym razie, ja problemu nie widzę.

0

Proszę pana, chciałabym tylko dodać - niech pan nie patrzy na homoseksualistów przez pryzmat parad równości, bo nikt nie patrzy na pary heteroseksualne jak na ojców bezrobotnych alkoholików ojców czy matek :) niestety te parady są, no, przykre i już się spotkałam ze zdaniem, że takie imprezy tylko utrudniają akceptacje homoseksualistów, które padało właśnie z ust gejów i lesbijek. Ale nie widzę powodu, dla którego dwóch panów czy pań nie mogłoby się trzymać za ręce na ulicy. Przesadą jest stwierdzenie, że nie mogą, bo fe, bo fuj, bo to brzydzi i jak tak można, niech się trzymają za rączki w domu.

0

Mężczyzna po takiej operacji to transwestytka ;) no nie może, bo została kobietą.

1

Niech nie wstawiają takiiego niebieskiego i czerwonego, to wygląda po prostu tandetnie, granat i bordo to lepsze rozwiązanie.

0

A no tak, nie zauważyłam, dzięki

0

A gdzie LM, liga i CDR z 08/09? ;_;

0

Prezentacja jest otwarta dla kibiców, idź śmiało i koniecznie podziel się z nami wrażeniami :)

2

Ale psioczycie na te koszulki, nike już potwierdził, że to jednorazowy wybryk i w 16/17 wracamy do pionowych pasów. A tak btw. to nasze stroje w tym sezonie dobrze się prezentują.

0

Pewnie pomodli się przed meczem i tyle. Religia jak religia, tylko otoczka inna.

1

A czy to ważne?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?