parawhore
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech sobie jest kim chce, nikt mu do łóżka nie zagląda.
0
Ten klub to taka wielka rodzina. Jak człowiek takie rzeczy czyta to się mimowolnie uśmiecha. :)
8
Facet przedryblował pół boiska i strzelił bramkę. Nad czym tu się zastanawiać?
2
A żeby nie być PRZYSŁOWIOWYM najemnikiem to trzeba być wychowankiem?
0
Neymar nie przejdzie, facet nie jest najemnikiem, lol.
9
Ja przysięgam, że żadnymi klubami nie gardzę tak jak Realem i Chelsea. ;__;
0
Różnica jest jeszcze taka, że Ronnie był w wieku Neymara, gdy trafił do nas i strzelił te 70 goli w latach 2003-08. Neymar był młodszy, dopiero co w Europie i strzelenie tych bramek zajęło mu dwa sezony i jeszcze parę miesięcy z trzeciego. Myślę, że na to też należy zwrócić uwagę. R10 nikt nie zastąpi, bo nikt w piłce powtarzalny nie jest, Neymar zapisze swoją kartę w Barcelonie ;) No w każdym razie trzymam za niego kciuki.
5
Neymar ma już 70 goli w Barcelonie. Da radę dobić do setki jeszcze w tym sezonie? ;;
0
Z Bate na wyjeździe, z City u siebie. :)
0
Cudowną żonę to ma Pique, Messi ma ładną. :)
0
Nie ma w ogóle opcji, żeby on odchodził. I nie odejdzie.
0
Przed Busim to się powinno klękać. Złoty chłopak.
29
W rankingu jest błąd, profesor Busquets jest absolutnie bezcenny. :v
0
Mam nadzieję, że Arsenal awansuje. Zespół na to zasługuje, paka, która powinna raz na dwa, trzy lata wygrać mistrzostwo, ale mają Wengera na ławce.
0
The truth has been spoken, amen.
1
Co nie zmienia faktu, że zdominowaliśmy rundę jesienną i klękajcie przed nami :v
4
Gramy bardzo dobrze, fakt. Ale sezon kończy się w maju, więc nie popadajmy w hurraoptymizm.
0
Jeszcze mi tylko gola Neymara brakuje :)
0
Ta sama tylko rozmiar mniejszy. ;_;
0
Mam nadzieję, że Bartra i Samper wejdą.
2
A mnie się podobają. Tylko czcionka jakaś taka mało profesjonalna, powinni ją zmienić już parę sezonów temu.
0
Jest może w necie sobotni mecz z polskim komentarzem?
0
Sarkazmu panowie nie wyczuli? :)
0
Ja i tak dostaje palpitacji,kiedy James prowadzi piłkę na 25 metrze.
1
I tak póki trzecia bramka nie wpadnie to się nie uspokoje... Ale brawo kochani :') to jest moja Barca. Lucho kochany.
0
Ta ostatnia akcja to powinien być gol. Za mało akcji prowadzonych na lewym skrzydle, dopiero pod koniec Neymar dostawał piłkę.
1
Cała się trzęsę ;_____;
0
W El Clasico się nie typuje. Proste. :v
0
Busi to mózg tego zespołu już od paru ładnych lat. Jest nieoceniony, bo na boisku jest inteligentny. Mamy tylko garstkę takich zawodników na świecie.
31
Wolałabym zagrać bez Leo niż bez Busquetsa w tej sytuacji.