parawhore
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Podpinam się, kompletnie oderwany styl od mojego
0
naprawdę mu to lajkujecie ludzie :')
2
Śmieszy mnie zdanie niektórych z was jakoby Ney był najemnikiem i gwiazdeczką. Bo lubi zadbane włosy, iks de. Przecież pokazał na czym mu zależy odrzucając 'lepszą' ofertę Realu.
0
jeszcze oficjalnie nie bierzemy w nim udziału
0
Za późno na Silve.
0
Bardziej chodzi mi o samą postać i jej charakter.
1
Nie wyobrażam sobie Barcelony bez Alvesa.
0
Nie wiem co mnie bardziej boli - serce, bo moja kochana drużyna nie obroni jako 1 w historii lm, czy dupa - bo nasi grają ostatnio jak jakaś lechia gdańsk
0
Radio x i los santos 8))))
1
Korzystam od jakichś dwóch lat i jest mega spoko. Ostatnio chciałam się przerzucić na tidala, ale tyle muzyki i artystów, co już zapisałam to... nie ma sensu się przerzucać.
0
Messi za wiele akcji chce rozstrzygnąć sam, tracimy na takich głupich decyzjach.
0
Dopiero czytając o naszych sukcesach jakoby Real tego dokonał uświadamiasz sobie jakiemu cudownemu klubowi kibicujesz. Przyjemnego i zwycięskiego gran derbi wam i sobie życzę. Co ja bym zrobiła bez Barcelony w swoim życiu, naprawdę nie wiem.
0
Nie rozumiem, przewidział koniec świata na 2000r to jakim cudem przepowiadał dalej?
1
Rumia 6 lat temu, mój kolega harcerz stał wtedy na 'warcie' ;_;
11
Jesteście wszyscy jak chorągiewki na wietrze XDD
2
obczaj nike son of force (koniecznie) low
1
fluxy nie, trochę oryginalności ;-;
0
Hahah, dzięki panowie
0
Dzisiaj mam urodziny i żałuję, że nasi nie grają dziś. Wygrana byłaby niezłym prezentem ;-; ale w końcu odpoczynek najważniejszy.
0
Wielka szkoda, że przez długi czas do składu się nie wkręci przez Neuera.
1
Wczoraj było dużo Messiego w Neymarze :)
0
Typowy Niemiec? Usuń konto.
8
A zamknijcie się w końcu, bo biadolić tylko potraficie. Swoich jak najemników traktujecie.
0
Komentarz usunięty
0
nie zauważyłam czegoś or
0
Hovind eeeeeeeeee XD
0
Lepiej nie, bo dostanę bana. Tutaj to możliwe. XD
0
A, taki zespół, tacy tam fani. Nevermind ;-;
0
Ma ktoś może link do meczu z Arsenalem z polskim komentarzem? Szukam i nie mogę znaleźć ;_;
0
Farba na włosach ma wiele do jego gry, racja :v