parawhore
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pzdr szdr. Człowieku, co z tego, że w kraju miszkają osoby, które nie mają z nim nic 'wspólnego'? Kraj to terytorium i granice.
0
Nocusz ;_______;
0
A co to ma do trójkolorowych profilówek. Tak, ja też twierdzę, że to śmieszne, ale co ma piernik do wiatraka. ;_; Teraz jest tak, że doszło do zamachu i każda głowa państwa powinna wziąć na to poprawkę. A tak swoją drogą to przestańcie nazywać wszystkich lewackimi śmieciami etc, bo się rzygać chce
1
Jak Lewy będzie w pierwszej trójce zamiast Neymara to się posram ze śmiechu
5
Przestańcie mówić, że to wina Francuzów, bo ręce opadają. Muzułmano-terroryści siedzą w UK, Francji i Niemczech, bo standard życia jest wyższy, bo chcą zdobywać te najznamienitsze, najbardziej rozpoznawalne stolice. Na ich miejscu z tak wypranym mózgiem też wysadziłabym cały Paryż. No bo gdzie jest dla nich Polska? Dla nich Polska to jakieś miasteczko w Rosji, zima cały rok i wóda.
4
Chodziłam na religie w gimnazjum. W 1 klasie z własnej inicjatywy zrobiłam prezentację o islamizacji Europy. Teraz jestem w 1lo i tylko patrzcie.
2
Terroryści to jeszcze dalszy wschód niż Turcja.
0
Serce mówi, że tak, rozum, że nie :_:
0
Na PSG dwa lata temu też dostał zielone i wiemy jak to się skończyło. A jeśli Leo zdąży na klasyk to śmiem wątpić, że to zielone światło nie będzie choć trochę naciągane.
19
Powiem tak; zamknąć mordy. Ronaldo ładnie powiedział i tyle, nie szukajcie dziury w całym. A docinki w jego strone sobie darujcie, bo to śmieszne. XD Ileż można wyczytywać, że Cristiano to egoista i dupek, a nawet jeśli tak jest, to jego charakter naszym zmartwieniem nie jest. Niech jego rodzina, przyjaciele i szatnia w Realu się tym martwią.
0
A ja wolałabym, żeby nie grał, niech dostanie tk zielone światło, ale jeszcze za szybkk na powrót na boisko.
4
Widziałeś jak oni tę miłość okazują?
0
Komentarz usunięty
0
Dziękuje bardzo! :)
1
Bo ADR jest kibicem Realu, a Cena Tottenhamu ;)
0
Mam pytanie do was koledzy. Jakiś czas temu zespuł mi się komputer, ale stacjonarny i już nie ma sensu oddawać go do serwisu czy wymieniać części, dlatego tym razem chciałabym sprawić sobie laptopa. Tyle, że ja się na lapkach i ich podzespołach nie znam. Także bylibyście tak mili i doradzili mi w kupnie nowego sprzętu. Potrzebuję go głównie do pracy, bo szkoła. No i do swobodnego przeglądania neta ;_; i czasem lubię pograć w jakiegoś cs'a czy nawet fife i nie wem czy lapek z dużą ilością ramu i dobrą kartą graficzną zmieści się w okolkcach 2.5-3k. TAKŻE POMOCY
4
A wyobraź pan sobie jakby to Ziggler sprzedał XD
2
Sheamus czasem nie jest kibicem Liverpoolu? :)
2
O matkoXDDDDDD oklaski dla tego pana!
0
Zdecyduję* 15 znajkw
0
A co do samego Neymara, to jeśli kiedykolwiek zdecyduje się na dzieciaka to będę mu opowiadała jak Leo z Luisem i Neymarem wygrali nam tryplet :v
0
Ludzie, nie mówcie, że poziom R10 jest dla Neymara nieosiągalny. Neymar ma jeszcze wiele przed sobą i być może stanie się kolejną barcelońsko-brazylijską ikoną z Camp Nou.
0
Stety niestety, Neymar bije lepsze wolne od Leo
0
Neymar ma chyba 11, 9 w lidze i 2 teraz w lm
0
Nie, żyć w anglojęzycznym kraju :v
0
Ja dalej nie wiem, kiedy i do kogo tak powiedział. Może jakiś link? ;-;
1
Lajk czy co to tam jest za Sempiternal
54
A pamiętacie, jak nazywali Neymara gwiazdką z jutjuba? :v
0
Jak wygląda klasyfikacja Pichichi na ten moment?
6
Niby trzy bramki Suareza, ale jednak bardziej ckeszę się z postawy Neymara, jego trzy ostatnie mecze były bardzo, bardzo dobre i jak nie strzela to asystuje. Brawo młody.