parawhore
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W Espanyolu i Monachium mówili tak samo.
0
I tak powinno być, przed własną publicznością.
0
To prawie na 100% było Getafe
0
MATS
Marc Andre Ter Stegen, jejku, mistrz no!
Jedziemy do Berlina!
1
Uspokójcie się z tym komentowaniem twarzy i pochodzenia, bo jak na SB Daniego porównują do małpy to wielki płacz. Bieda umysłowa chyba. Dobry wynik utrzymać przez 90min i finał nasz. Tyle.
0
Hahah, nic tylko powodzenia wam życzę.
1
Z taką grą jak dziś i we wtorek?
0
5 minut, przepraszam, alee... XDDDDD
0
Możemy nawet przegrać z Atletico.
1
Komentarz usunięty
0
0
Nie wytrzymam tej godziny :'''')
0
Nie wytrzymam tego miesjąca. ;_;
0
Czekamy na Drones? XD
1
Uszanowanie, panie Matt Bellamy
1
Walka do ostatniej kolejki, ot co.
0
Ktoś ma może streama?
1
Ja już naprawdę przestaję rozumieć o co w tym wszystkim chodzi.
0
Neymar dziś strzeli ;-;
0
Szczerze mówiąc, mam gdzieś te koszulki. Jeśli będą wygrywać, to mogliby nawet nago, bez znaczenia.
0
ma ktoś może link do dobrego streama? ;_;
3
W PESie tylko Neymar i Suarez dobrze wyglądają
1
Jeśli Victor zagra w Liverpoolu tak, jak jego ostatni sezon w Barcie, to 1 skład jest oczywisty :)
0
A zielony to jeszcze Mathieu na lewej obronie
6
Mnie bardzo cieszy Neymar, który złapał rytm i strzela. Forma mu nie skacze, jak w zeszłym sezonie.
1
Nie skarżcie się tak na Alvesa, początek tego sezonu wyszedł mu bardzo dobrze.
0
O jezusie, ten Kwiatkowski, już mi kto inny przyszedł na myśl, dziękuje
0
Jakiego Kwiatkowskiego i w którym miejscu?
0
Tym bardziej, że Pique strzelił gola i mam nadzieję, ze to go podbudowało. Więc czekam na ten duet.
0
Mam nadzieję, że z Malagą za Mathieu pogra, bo miałam wrażenie, że Levante gra z 12oma piłkarzami.