0

W Espanyolu i Monachium mówili tak samo.

0

I tak powinno być, przed własną publicznością.

0

To prawie na 100% było Getafe

0

MATS
Marc Andre Ter Stegen, jejku, mistrz no!
Jedziemy do Berlina!

1

Uspokójcie się z tym komentowaniem twarzy i pochodzenia, bo jak na SB Daniego porównują do małpy to wielki płacz. Bieda umysłowa chyba. Dobry wynik utrzymać przez 90min i finał nasz. Tyle.

0

Hahah, nic tylko powodzenia wam życzę.

1

Z taką grą jak dziś i we wtorek?

0

5 minut, przepraszam, alee... XDDDDD

0

Możemy nawet przegrać z Atletico.

1

Komentarz usunięty

0

0

Nie wytrzymam tej godziny :'''')

0

Nie wytrzymam tego miesjąca. ;_;

0

Czekamy na Drones? XD

1

Uszanowanie, panie Matt Bellamy

1

Walka do ostatniej kolejki, ot co.

0

Ktoś ma może streama?

1

Ja już naprawdę przestaję rozumieć o co w tym wszystkim chodzi.

0

Neymar dziś strzeli ;-;

0

Szczerze mówiąc, mam gdzieś te koszulki. Jeśli będą wygrywać, to mogliby nawet nago, bez znaczenia.

0

ma ktoś może link do dobrego streama? ;_;

3

W PESie tylko Neymar i Suarez dobrze wyglądają

1

Jeśli Victor zagra w Liverpoolu tak, jak jego ostatni sezon w Barcie, to 1 skład jest oczywisty :)

0

A zielony to jeszcze Mathieu na lewej obronie

6

Mnie bardzo cieszy Neymar, który złapał rytm i strzela. Forma mu nie skacze, jak w zeszłym sezonie.

1

Nie skarżcie się tak na Alvesa, początek tego sezonu wyszedł mu bardzo dobrze.

0

O jezusie, ten Kwiatkowski, już mi kto inny przyszedł na myśl, dziękuje

0

Jakiego Kwiatkowskiego i w którym miejscu?

0

Tym bardziej, że Pique strzelił gola i mam nadzieję, ze to go podbudowało. Więc czekam na ten duet.

0

Mam nadzieję, że z Malagą za Mathieu pogra, bo miałam wrażenie, że Levante gra z 12oma piłkarzami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?