0

Myślicie, że Cuadrado przejdzie do nas, jeśli mu powiemy, że bonusowo dostanie audi? ;_____;

0

Podanie ciut za mocne, inaczej Alexis lekkim lobem pokonałby golkipera i mielibyśmy 3-0.

0

Offtop.

Tymczasem - Arsenal wygrywa z City 2-0, Alexis dobrze gra, ostatni gol - kluczowe zagranie. :)

0

KOGOŚ, haha. Im to by się przydało mocno odstać po twarzy, żeby się rozejrzeć. Ale no miejmy tę nadzieje. ;)

0

Nasz zarząd dopilnuje, żebyśmy mocno przepłacili, jeśli w ogóle go kupimy. :)

0

Cuadrado zjada Piszczka, ale szczerze, gdybyśmy tego pierwszego nie zakontraktowali, to brałabym Łukasza bez zastanawiania się, nowy jest nam potrzebny, bo Alvesa jako obrońcę nawet nie liczmy.

13

No to tylko po Caudrado, Alves&Song out i koniec okienka.

0

Najbardziej cieszą asysty Rakitica i gol Bartry.

1

Mascherano DP? :)

0

Wydałabym na niego już wszystko, co mam. Dla nas następne okienko już się po prostu nie liczy. Tak, zostawmy Alvesa, który gra, nie oszukujmy się, totalne zero... A potem niech odejdzie ZA DARMO i zostańmy z niczym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?