parawhore
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Żeby każdy grał w połowie tak dobrze jak Neymar to byłabym w niebie. ;-;
0
Ogladam mecze na telefonie i tu futbolhd nie dziala
0
Boze ludzie dajcie streamy bo kazdy pada...
1
Czy mecz Barcy będzie emitowany na tym niemieckojęzycznym kanale na cyfrowym polsacie?
0
Reimar - podoba mi się. ;)
0
Jeszcze dziś czytałam tu komentarz, że Reus byłby lepszy od Neymara. Masz pan odpowiedź. ;;
0
Mam wrażenie, że Neymar dziś trzeciego gola strzeli.
0
Pardą, bo wcześniej była informacja o meczu o 16 i mnie to zmyliło
0
Na eleven leci tylko Real?
2
To pewnie ostrożność.
14
Ile ja bym dała, żeby zobaczyć mojego ulubionego piłkarza raz jeszcze w stroju Barcy :')
3
Mnie też to boli do tej pory. Facet zasłużył na ten medal i powinien być nazywany dwukrotnym mistrzem Europy. Poza tym, to mój ulubieniec od lat, chciałam patrzeć na jego grę.
2
AS XDDDDDDDDDDD
1
'Jeden z najlepszych momentów'
Tytuł: najszczęśliwszy moment w życiu.
Ale manipulujecie, mnie by zabolało, gdybym była jego synkiem i to kiedyś przeczytała.
0
Fizycznie? On jest tylko wysoki niestety, nie jakoś ogromnie silny. A fajki przez lata na 100% obniżyły mu wydolność i jeszcze dalej będą utrudniać, więc...
0
Zaczęłam się śmiać, cóż za hipokryzjaXDDD
0
Kiedy tak powiedział i do kogo?
0
Nic nowego panie Carles ;)
0
A było was słychać i to nie raz! :)
5
Czy tylko mnie padają wszystkie streamy?
0
Czy na Eleven transmitują tylko mecz Bayernu? Bo nie mkgę się tam doszukać MC z Juve...
0
Ile Neymar ma goli w reprezentacji łącznie z tymi dwoma?
0
A to w takim razie pozdro! XD btw, literówke zrobiłam, przegląd*
41
Dziękuje za poranny pzegląd i poprawienie nastroju przed pierwszym dniem w liceum :)
7
Mój ulubiony piłkarz.
4
Pewnie znowu trafimy na City ;_;
0
Zgadzam się. Szczególnie co do Wengera. Ile można.
0
Chyba tylko ja kibicuje Arsenalowi ;_;
9
I zarejestrują ich w tej 60minucie do rozgrywek, ta?
0
Na livelooker.com zawsze przed meczem jest lista streamów :)