1

W Anglii grają co trzy dni i nikt nie płacze, a wręcz przeciwnie. Ale tak serio to trochę dużo tych meczy, za
Dużo.

2

Chelsea zakłada jakieś nowe drużyny? Oni chcą, a co najlepsze kupują wszystkich. Jeszcze dają kontrakty na 10 lat :D

0

Załóżmy: Robert gra piach jak w tamtym sezonie, Pau ostro odpala jak Lamine. Co zrobi Flick??

0

Ciekawe czy się przyzna, a jeżeli są na to niezbite dowody to chyba będzie musiał.
lewy, why? For
Money?

1

Pewnie poznał dokładnie sytuację klubu i wie że lepszy rydz niż nic.

0

@partymaker no lol ????

2

Historia pięknie zatacza koło. Real staje się Galatico i pojawia się cudowny dzieciak. Jeszcze tylko Ronaldinho nam brakuje(Inaki?)

2

@escarabajo obie drużyny z Sevilli budują na naszych niedoszłych gwiazdach ale z
Marnym skutkiem. To nie ta Sevilla co chyba trzy razy zdobywała LE z naszym Jezusem, rodakiem z 10 na plecach… ahhh fajnie się to oglądało.

1

Naturalna kolej rzeczy. Mamy na siłę wystawiać Raphinhe na śpo lub ls??

0

@brd42 ale miał.

3

Oczywiście kontuzje też zrobiły swoje.

5

Zdrowotnych? Głównie psychicznie. Nie udźwignął porównań, obiecującego wejścia, no a na koniec zabili go 10.
Ansu i Yamal to byłoby za piękne. Dobrze że możemy liczyć na Lamine.

0

Wracanymi 1:1.
Out: De jong, Raphinha, Kounde
In: Nico, Kimmich, Frimpong
Może zostanie coś jeszcze z naszego szrotu niegrajacego w klubie. Czego nie rozumiecie :D

1

Nie wiem w czym jest problem, sprzedajemy Raphinhe za jakieś 70 mln i idziemy po Nico. Podstawowym lewoskrzydłowym będzie Yamal, a robienie z Brazylijczyka na siłę śpo lub ls to marnowanie jego potencjału na tych pozycjach, a i w naszej grze to nie pomaga.

5

Mekambe w realu, a my się wahamy czy Roberto zostaje :D

0

Napewno nie w bezpośrednich starciach. Ale obawiam się, że będą zjadać w laliga wszystkich po koleji.

0

A miało być tak pięknie… z jednej Yamal, z drugiej Fati ehhhh

0

Plotka ale to byłoby coś.

1

Mistrz Niemiec w drugim?

3

Nie no kabaret, sprzedajmy Christensena i Araujo, zostańmy z Garcia i Inigo.

0

@Slot mordo, ludzie którzy pisza te artykuły, nie robią tego za darmo. Więc klikbajty byly, są i będą. A Ty wchodząc na tę stronę, czerpiąc informacje, wiesz że dajesz im przysłowiowy chleb.

11

@Erne100 stary, w czym masz
Problem? To nasz największy rywal w historii. Więc proste że będziemy się oglądać na to co się u nich dzieje.

0

Real od 10 lat buduje taką markę, nie wydając wielkich pieniędzy (po za Hazardem) że osiągnęli poziom wyzszy niż era Galatcitios. Jeżeli to się wszystko im zazębi. To żadna drużyna w Europie nie sięga im do pięt. My mieliśmy swoje lata. Ten czas już nie wróci.

0

@Kalin33 dla was wszyscy są słabi, a czego Ty się spodziewasz, że haalanada? Mierz siły na zamiary. Na ten moment to nawet Joao nie możemy wykupić.

0

Z Liverpoolu tylko Diaz.

0

Zastrzec ***zdu

0

Oho, nie nauczyli się.

9

Iść po Hermoso, rozstać się w Kounde, Alonso, Roberto. Pozyskać coś niskobudżetowego na boki. I obrona z głowy.

27

Młody napastnik ma łatwiej niż młody stoper. Nie ma co
Porównywać. Ale co Cubarsi ma spokój jak na ten wiek to nie
Mam pytań. Reszta przyjdzie z czasem.

0

@kaamil1910 ja niby też, ale to tylko ze względu na jego kruche ciało. Przez to nigdy nie wejdzie na najwyższy poziom, a jego forma w ostatnich sezonach pozostawia za wiele do życzenia żeby go tu trzymać na siłę i czekać, że może odpali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?