1

@Harnas2 nie ma takich i nie będzie. Piłka to teraz biznes. Tak jak to powiedział ostatnio Totti.

31

Patrząc na wszystkie (ogólne) komentarze pod postawami. Zastanawiam się skąd w was wszystkich tyle niechęci.. to złe transfery be, Xavi be, Lewy Be, De jong Be, Laport be… ludzie, to nasz klub. Wspierajcie go, a nie wszystko negujecie. Mieliśmy lata świetności ale tamte czasy prędko nie wrócą. Koniec ery Messiego, tikitaki, Ronaldinho… to nie wróci. Futbol poszedł do przodu. Var, $$, fair play i inne te. Ale proszę was to jest nasza Barcelona. Wspierajmy nasz klub. Bo 80% komentarzy to hejty. Jesteście botami?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oby to był najlepszy dotychczas sezon Frenkiego, to co gość robił w ajaxie…. Ahhhh

4

@ObiwanKenobi sam sobie zadajesz pytania i na nie odpowiadasz. A kogo mieli wybrać?

0

@DamianBarcaCule nie przeszkadzało mu żeby być jednym z najlepszych na dm. Nie będzie drugiego takiego jak sergio, zapomnij. A jeżeli nie to Casemiro biorę w ciemno.

1

Oby Porto zrobiło z niego to co z Casemiro.

1

Jeżeli to prawda to mega śmierdząca sytuacja.

1

@JaroCoach czego oczekujesz w tej beznadziejnej sytuacji?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Obawiam się, że może być podobna sytuacja co po odejściu Daniego… tfu tfu.

5

Pensja Umtitiego jest tak kuriozalna, że aż autor bal się jej podania. A po jego pierwszym sezonie myślałem „kur**, ale mamy obrońcę”

0

Coś mi się wydaje, że nasz skład będzie wyglądał w przyszłym sezonie tak jak teraz. Ewentualnie +1/-1, a w najlepszym wypadku +2/-2. I pozbędziemy sie za darmo Destow, lengletow itp. Ręce opadają ale jak sie nawarzyło piwska to teraz bedzie sie odbijać.. latami.

0

A zawodnik Np Barcelony może sobie od tak nosić trykot no Bayernu?

3

Jedyny zawodnik, który udźwignie 10.

1

@MOLESTA rozumiem, ale nie zmienia to faktu, ze nie mamy pola manewru transferowego wiec nie liczmy na nic wielkiego. Każdy zastrzyk z tytułu sprzedaży naszego drewna będzie kierowany w Roque. Oczywiście tez jestem za danie szansy Nico a przede wszystkim Abde, który każdy swoim meczem udowadnia swoją wartość.

1

Nie wiem czego wy oczekujecie skoro nie mamy nawet 10 mln na Brozovicia.

1

@yoli tak, chodzi mi o
Prime formy. A jeżeli chodzi o wiek to nie widać po nim zmęczenia, a gra w najlepszej lidze świata.

0

@Gall a według Ciebie kiedy miał jak nie teraz. Chyba City nie oglądasz. Tam każdy ma prime.

13

Nie rozumiem waszych wątpliwości. Gość przychodzi w swoim prime, za darmo, może grać na kazdej pozycji w środku. Biere w ciemno.

3

@prodigy tez jestem tego zdania.

7

Zaha fajna opcja.

0

@patriczix chce zobaczyć Teoja minę jak zagra u nas za frytki.

0

Niestety Real nie przegrywa finałów. A może to będzie ten jeden wyjątek akurat z Osasuna…

1

@Awtameok_Klana nie porównuj ich już, to nie te lata. KRystya stracił wszystko co miał z wiekiem. Leo może jednym zagraniem zmienić oblicze meczu.

0

@pluszek pogra u nas rok a al hilale i inne allahy nadal mu dadzą 400 dużych baniek. A dwa to myśle, ze tam na koncie jest tylko milionów, o ile nie miliardów, ze są dla niego ważniejsze sprawy niż szybki hajs. To nie ten typ człowieka.

0

Jeżeli tak się stanie to Raphinhia zostaje.

0

Coraz bardziej prawdopodobne pozostanie Ansu. Podoba mi się budowanie skladu z naszymi młodymi Hiszpanami, ale czy to wystarczy??

6

Profesjonalista obczaił, że tu nie rozwinie skrzydeł, a dodatkowo blokują go osoby z zewnątrz, a o sytuacji finansowej klubu już nie wspomnę. Zrobił to co uznał za słuszne.

8

Tylko jakiś dziwny lub nieprawdziwy kibic nie chciałby powrotu Leo? Umarł król, niech wróci król!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?