patriczix
Dołączył/a: luty 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Harnas2 nie ma takich i nie będzie. Piłka to teraz biznes. Tak jak to powiedział ostatnio Totti.
31
Patrząc na wszystkie (ogólne) komentarze pod postawami. Zastanawiam się skąd w was wszystkich tyle niechęci.. to złe transfery be, Xavi be, Lewy Be, De jong Be, Laport be… ludzie, to nasz klub. Wspierajcie go, a nie wszystko negujecie. Mieliśmy lata świetności ale tamte czasy prędko nie wrócą. Koniec ery Messiego, tikitaki, Ronaldinho… to nie wróci. Futbol poszedł do przodu. Var, $$, fair play i inne te. Ale proszę was to jest nasza Barcelona. Wspierajmy nasz klub. Bo 80% komentarzy to hejty. Jesteście botami?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Oby to był najlepszy dotychczas sezon Frenkiego, to co gość robił w ajaxie…. Ahhhh
4
@ObiwanKenobi sam sobie zadajesz pytania i na nie odpowiadasz. A kogo mieli wybrać?
0
@DamianBarcaCule nie przeszkadzało mu żeby być jednym z najlepszych na dm. Nie będzie drugiego takiego jak sergio, zapomnij. A jeżeli nie to Casemiro biorę w ciemno.
1
Oby Porto zrobiło z niego to co z Casemiro.
1
Jeżeli to prawda to mega śmierdząca sytuacja.
1
@JaroCoach czego oczekujesz w tej beznadziejnej sytuacji?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Obawiam się, że może być podobna sytuacja co po odejściu Daniego… tfu tfu.
5
Pensja Umtitiego jest tak kuriozalna, że aż autor bal się jej podania. A po jego pierwszym sezonie myślałem „kur**, ale mamy obrońcę”
0
Coś mi się wydaje, że nasz skład będzie wyglądał w przyszłym sezonie tak jak teraz. Ewentualnie +1/-1, a w najlepszym wypadku +2/-2. I pozbędziemy sie za darmo Destow, lengletow itp. Ręce opadają ale jak sie nawarzyło piwska to teraz bedzie sie odbijać.. latami.
0
A zawodnik Np Barcelony może sobie od tak nosić trykot no Bayernu?
3
Jedyny zawodnik, który udźwignie 10.
1
@MOLESTA rozumiem, ale nie zmienia to faktu, ze nie mamy pola manewru transferowego wiec nie liczmy na nic wielkiego. Każdy zastrzyk z tytułu sprzedaży naszego drewna będzie kierowany w Roque. Oczywiście tez jestem za danie szansy Nico a przede wszystkim Abde, który każdy swoim meczem udowadnia swoją wartość.
1
Nie wiem czego wy oczekujecie skoro nie mamy nawet 10 mln na Brozovicia.
1
@yoli tak, chodzi mi o
Prime formy. A jeżeli chodzi o wiek to nie widać po nim zmęczenia, a gra w najlepszej lidze świata.
0
@Gall a według Ciebie kiedy miał jak nie teraz. Chyba City nie oglądasz. Tam każdy ma prime.
13
Nie rozumiem waszych wątpliwości. Gość przychodzi w swoim prime, za darmo, może grać na kazdej pozycji w środku. Biere w ciemno.
3
@prodigy tez jestem tego zdania.
7
Zaha fajna opcja.
0
@patriczix chce zobaczyć Teoja minę jak zagra u nas za frytki.
0
Niestety Real nie przegrywa finałów. A może to będzie ten jeden wyjątek akurat z Osasuna…
1
@Awtameok_Klana nie porównuj ich już, to nie te lata. KRystya stracił wszystko co miał z wiekiem. Leo może jednym zagraniem zmienić oblicze meczu.
0
@pluszek pogra u nas rok a al hilale i inne allahy nadal mu dadzą 400 dużych baniek. A dwa to myśle, ze tam na koncie jest tylko milionów, o ile nie miliardów, ze są dla niego ważniejsze sprawy niż szybki hajs. To nie ten typ człowieka.
0
Jeżeli tak się stanie to Raphinhia zostaje.
0
Coraz bardziej prawdopodobne pozostanie Ansu. Podoba mi się budowanie skladu z naszymi młodymi Hiszpanami, ale czy to wystarczy??
6
Profesjonalista obczaił, że tu nie rozwinie skrzydeł, a dodatkowo blokują go osoby z zewnątrz, a o sytuacji finansowej klubu już nie wspomnę. Zrobił to co uznał za słuszne.
8
Tylko jakiś dziwny lub nieprawdziwy kibic nie chciałby powrotu Leo? Umarł król, niech wróci król!!