patriczix
Dołączył/a: luty 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A po co to komu?? Wyświetlanie na PL TV powtórek na EuroSport o 23 30? Nie wierze, ze w Katalonii ktoś to codziennie ogląda…
0
A ja obstawiam odejście Ferrana i Kessiego. I obawiam się, że poświęca Christensena, bo może wpaść oferta około 40 mln. Ansu zostanie.
2
@Bogan zostawił Ferrana? Gość by się nie łapał w Sevilli, ani to skrzydłowy ani napastnik. W City do dziś się zastanawiają jak Barca mogła dać 50 mln za tego średniaka.
2
Najgorsze jest to, że oni nawet nie podejmują prób.. tylko cyk na 25 do Busiego niech się chłop martwi.
0
Powtarza się to co przed rokiem. Nikt mu nie da tyle ile by chciał. A dwa nikt nie zapłaci tyle ile Barca by chciała zarobić.
0
Co jak co jego odejście było nie uniknione, ale uważam, ze odnalazłby się w taktyce z czterema śp.
3
A może to zasłona dymna?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@zuang1995 to jest oczywisty priorytet.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@patriczix musimy dokonać przynajmniej dwóch dużych sprzedaży, a może nawet trzech. Obrona jest nietykalna.
0
@zuang1995 wiem, że nie ma, ale w tym przypadku trzeba szukać dalej. Głównie patrzę tu na sytuacje finansowa. Sprzedać De jonga w zamian za Raphinhe? Nigdy w życiu.
0
@artur_26 masz racje, ale majac dwoch, prawo skrzydłowych, a lewych nawet pół(Ansu i Ferran tez powinni być na wylocie) to trzeba poświecić któregoś tej dwójki. Myśle, ze barca wyciągnie Carrasco i postawi na Abde. A Newcastle i Chelsea są w stanie wydać fortunę na Raphinhe. Nie zapominaj, ze mamy na te chwile możliwość ruchów 1/4. Dałbym Raphinhi druga szanse, ale sytuacji nie zmienisz. A wybieram z nich Demebele.
5
@qbuteq w punkt, nie pamietam wygranego przez niego pojedynku 1 na 1 a o robieniu różnicy jak Dembele można zapomniec, a tego się głównie oczekuje od szeroko grającego skrzydłowego.
0
Myśle, że nikt nie da oczekiwanych 100 mln. 60 max.
0
@szymonekk No tak na banerze było logo spotify jej twarz i napisał young leosia mam foto.
4
Dobrze, że nie young leosia… wystarczy. Że na banerach na meczu z Valencia była ;)