patriczix
Dołączył/a: luty 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba +5/-5 odejście Lewego z jego formą i kontraktem to chyba priorytet. Raphinha, Oriol, Roberto, Ansu(nie będzie z niego pożytku, a może ktoś da z 40 mln.) Cancelo musi zostać i niewiadomo co tu zrobić z Felixem to dopiero zagadka. I myślę że odejdzie ktoś z dwójki Kounde/Christensen.
3
Nie wiem o którym williamsie mówisz ale Iñaki to jakiś rekordzista jest chodzi o grę bez kontuzji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Było brać Grimaldo to nieee beee. Teraz się zrobi problem podobny do prawej strony.
4
Jeszcze tylko lanie z Neapolem i wakacje, generale.
13
Nie wierzę w to, że Lewy nie ma jakiegoś zapisu w kontrakcie dt. Grania. Wszysscy widzą jak to wygląda prócz naszej kadry szkoleniowej.
5
@michal1899 rekin w formie, a tłusty kot na szpicy.
9
„Niby fajnie ale szczerze, szczerze? Ni chuja nie jest fajnie.”
1
No co, takie wnioski, że najcenniejszym graczem w ataku okazuje się Ferran, którego już dawno wszyscy odpulilismy. Nasz atak nie istnieje. O Felixie się zgadza, że gaśnie. Raphinha to nie zawodnik na Barcelonę. Lewy do Stanów. Jamal jeszcze za
Malutki i nie wiadomo czy odpali na miarę możliwości. Jedynym wypróżniającym zawodnikiem jest FDJ, który widziac że tu chyba nic nie osiągnie zaraz ucieknie. A za nim Araujo. Przykre ale prawdziwe.
0
@Gall no jak kto kto? Sztab który zamienił Albę i Balde na Balde i Alonso. Alba chciał zostać, był gotów zmienić kontrakt ale nikt tego mu nie zaproponował.
1
@LM10GOAT sorka, urwałem „wejście”.
0
@LM10GOAT dla tych co nie kumają. Chrzcisz kogoś nowym Messim dajesz mu 10 i gość zapomina jak się gra 1na1.Sprzedajesz Albę, robiąc z Balde nowego najlepszego lo na świecie, a gdy ten czuję na sobie oddech Cancelo zapomina co robił rok wcześniej.
0
najgorsze jest w Balde z hukiem jak niegdyś Ansu, a resztę sami sobie dopowiedzcie…
0
Sama ilość komentarzy robi wrażenie i wyraża nasze niezadowolenie, komentarze zbędne :D
2
@Campeon87 to nie było nawet karniątko, nie przesadzaj.
2
I jeszcze jedno i na ten moment najważniejsze. Nie odbierajmy chwały Gironie. Jeżeli my się nie ogarniemy. To niech okażą się drugim Lester.
1
@patriczix tak, wierzyłem w
Niego na początku jak każdy z nas. Pierwszy sezon? To fart, że słaba dyspozycja realu(który tamten sezon po prostu odpuścił na odmłodzenie i
Przemeblowanie kadry, Perez i jego sztab doskonale wie co robi).
0
@Andrzej92 nie ma już stylu Barcy,
Nie ma tikitaki. Futbol się zmienił. Nie ma i nie będzie takiego zawodnika jak Busi. On był dinozaurem.
0
@messi 94 każdy z nas był jego zwolennikiem na początku.
1
Dla mnie Xavi? To idealne porównanie do Sergio Roberto w kadrze, a o opasce to już wogole nie mówię.
1
@Rambo29 nie porównuj, minęło 10 lat. Nie ma tikitaki, nie ma Messiego. Mecz z Altetico? Wyjątek. Gramy piach. Bez stylu, taktyki, skuteczności. Nie będzie pozytywnych komentarzy. Tu trzeba gościa na ławce z doświadczeniem, wpływem na drużynę, A nie historia i szacunkiem.
0
Teraz pytanie czy piłkarze też mają „pełne zaufanie” do trenera czy pomogą mu wylecieć.
5
Biorąc pod uwagę wszystkich oprócz Suareza owszem. Ale patrząc na jego formę tęsknię za Luukiem.
0
Przez prawie 20 lat z zamkniętymi oczami mogłem wybrać ze składu kapitana. Aż do tej ankiety. Moja czwórka to Araujo, Gavi, MaTs i Fdj.
0
@RanDiFCB dokładnie.
1
@arons022 zaskoczyłeś, od kiedy jest o nim mowa pisali klasyczna 9. Widzę, że śledzisz go od dawna. A to że grywał na skrzydle, a jest 9. To jest dla mnie tylko blokowanie potencjału wystawiając go tam gdzie nie czuję się najlepiej.
8
Już to widzę jak nasz treneiro ustawia Roque na skrzydle, bo przecież gwiazdy nie posadzi :|
4
@kakawek Nie zgodzę się z Tobą. W tej sytuacji transfer pomocnika to priorytet. Nie dojedziemy do końca sezonu na tych co wymieniłeś. Oczywiście w grę wchodzi tylko wypożyczenie. Chyba że wyciągną kolejnego asa z rezerw. O konkretnym DM w zimie zapomnij.
0
A ja, że o partyzant Leszno.
1
@yoli myśle ze w dużym procencie fart dnia, który maja bardzo często. Ale oczywiście dzięki temu wykształtowali sobie mentalność zwycięzcy, który maja i przeciwnicy tez wiedza , ze to Real Madryt, który wygrywa każdy finałowy mecz. A u Nas w głowach i naszych przeciwników jest As Roma i Bayern i ostatnio nawet szachtar ;)