patriczix
Dołączył/a: luty 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest ten typ skrzydłowego, którego potrzebujemy. Myśle ze długo nie posiedzi w Liverpoolu. Fajnie by było go sprowadzić.
12
I tu właśnie widać na te chwile najwazniejszy aspekt, w którym od 20 lat biali nie maja do nas podjazdu - La Masia. Czy oni maja w kadrze ze trzech wychowanków? Jeżeli oni z tyloma kontuzjami nie zaczną gubić punktów to wysiadam. Ile lat można bujać się na farcie nawet bez połowy kadry.
8
Oglądając kilka meczy z tamtego i tego sezonu Sociedad kompletnie nie rozumiem fenomenu Zubimendiego. Nie widziałem nic wyjątkowego w jego grze. A za Bruno oddam Raphinie i dorzucę Lengle, Alonso lub Garcie. Tak naprawdę to trudno o solidnego śpd z naszymi możliwościami i wymaganiami.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Do tej pory się zastanawiam czemu on nie gra u nas, a był do wzięcia za darmo.
0
Można powiedzieć, ze naprawdę cały atak jest do wymiany. Jedyne co ma potencjał to Yamal i Felix. Przyjście Roque, w którym pokładam ogromne nadzieje. I Xavi musi zdecydować czy chce grać 4-3-3 z konkretnymi skrzydłowymi czy gramy z 5 pomocikami. Bo on chyba sam do tej pory nie wie. Ansu zaczął coś kopać w brighton ale nie wiem czy to zawodnik na pierwsze skrzypce w Barcelonie.
0
Nie ma i nie będzie pozytywów. Wierzyłem w niego, ale mimo sympatii, całkiem niezłego składu to nie jest to i nie będzie. Ciagle kontuzje działają na jego niekorzyść ale ten skład, z ta obrona(jak dla mnie jedna z najlepszych w Europie). Zero pomysłu na grę, zero taktyki. Ciagle liczenie na przebłysk któregoś z piłkarzy w raz z większa eksploatacja zawodników nie wychodzi i nie wyjdzie. Kontuzje? Są wszędzie i z tak napiętymi grafikami w Europie to normalka. Potrzeba trenera z pojęciem i doświadczeniem i nazwiskiem. Takie są niestety fakty. Lewy pierwszy do odejścia. Przykre ale prawdziwe
1
Tu nie chodzi o jego zarobki, wpływ na drużynę, pensje, gre w każdym meczu. Ludzie, on musi dostać od nas takie pożegnanie na jakie zasłużył. Dla mnie zwykły mecz w pucharze gampera tego nie odda. Przynajmniej dla mnie.
0
Ciekawe czy wybierze nas czy kuriozalne zarobki w PL.
1
@cyron1 brak trenera tzn. Zawodnik w formie ława. - bez - od deski do deski.
0
@Bartula Że bedzie zmiennikiem roberto??
34
Oby nam pozamykał mordy.
1
Podchwytliwe. Inaczej jak się odchodzi z klubu, inaczej jak jestes wypychany lub po prostu wtedy byłeś za słaby.
0
Podobno nie tylko my mamy problem z rejestracja. Droga redakcjo, zamiast lac wodę o neyu, cancelo, bernardo to może
Przedstawicie sytuacje innych drużyn….
4
Kibice innych drużyn czytając takie artykuły pewnie maja niezła bekę :D
0
Komentarz usunięty
0
@!34RC3!_0N4 nie daj się namówić na żadna dodatkowa gwarancje. Jeżeli myślisz o zakupie auta w komisie.
0
Będzie gdzieś puchar Gampera transmitowany?
2
Dziwi mnie, że nikt go jeszcze nie podpisał. Powinnismy iść jak w dym skoro cena to okazyjne 30 mln. Liczby mówią same za siebie. Oglądałem jego ze 4 mecze, robi wrażenie.
0
Jeżeli to prawda to 70 mln dla City za Bernardo to nie jest suma „nie do przyjęcia” to jest jego cena rynkowa. może nawet ponad. A Guardiola sam
Powiedział, że jeżeli któryś zawodnik powie, ze chce odejść to on nie będzie go trzymał.
0
Co za klikbajty.
0
@ElmaXeen chodzi mi o całokształt po w Barcelonie. A Cancelo powienie trafić do nas już z piec lat temu z Valencii
0
Napewno będzie lepszy od wszystkich douglasow, destow czy innych semedow.
4
Ogólnie to bym bral carrasco jeżeli cena nie przekroczy 10 mln.
1
No to zmiana ustawienia. 4-2-2-2. Przychodzi Roque i gramy Romeu-Fdj:Pedri-Ilkay:Lewy-Roque. Gavi i Raphinha w obwodzie. Inaczej tego nie widze.
1
„Liczę na Ciebie”
16
Mi to coś tu nie gra z tymi kwotami. Ok. 15 mln za takiego zawodnika? Przecież jakby kluby z PL typu Evertony, Totki czy inne aston ville zobaczyły, ze chcemy go oddać za półdarmo to by się nie bawiły w żadne bonusy tylko becelowaly ok 20 mln na raz. Kessie to nie jest byle grajek żeby go tak oddawać.
0
@MyjorMa o Suarezie tez kiedyś myslalem, ze jest skazany na Real :p
1
MEKAMBE FOR SELL!
To gdzie go widzimy? Ja chciałbym go w Arsenału :)
0
Dobra teraz na serio. Mekambe for sell. Real? Arsenal? City?