patrykp695
Dołączył/a: styczeń 2012
Rzeszów
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam identyczny odczucia, też chciałem żeby RSSS grał w LM, ale szkoda trochę Depor.
0
Szkoda że nie mogę jakimś cudem oglądać wszystkich meczów na raz :)
0
Też chcę żeby RSSS awansował, ale szkoda mi trochę Nietoperzy, mają dzisiaj ogromnego pecha.
0
Niewiarygodne co dzieje się w meczu Valencia-Sevilla! Tam jest po prostu wszystko!
0
Ale u nas gra się za nazwisko ;)
0
Jak myślicie który mecz z lecących teraz najciekawszy? Bo nie wiem który oglądać.
0
Rosell nienawidzę cię bardziej niż całego polskiego rządu...
0
Chyba nie oglądaliście nigdy derbów Watykanu, tam są dopiero emocje ;)
0
Szkoda :/ Byłoby "trochę" kasy.
0
Polak grający pod wodzą Guardioli, to jest coś ;) Moim zdaniem Lewy też jest lepszym napastnikiem od Mandžukicia, o Gomezie nawet nie mówiąc. Ale Bayern często podkupuje zawodników z Bundesligi którzy będą mogli im w przyszłości zagrozić, też to zauważyliście? ;)
0
Ja właśnie oglądałem kiedy tylko mogłem ligę brazylijską, głównie Atletico MG i Santos i mogę stwierdzić że on nie jest tylko efektowny. To właśnie twój ''czeczerecze'' był filarem drużyny i to większość akcji szła przez niego. Ney nie dość że jest bardzo efektowny, umie grać obiema nogami, ma ogromny wachlarz dryblingów to także umie odegrać z klepki, jest bardzo szybki i ma wieeele innych zalet które jeszcze mógłbym teraz wymieniać. Lecz jeśli Fc Barcelona będzie chciała go na siłę zmienić i kazać mu grać tylko pod Messiego to nic z tego nie wyjdzie.
0
No to jesteśmy w dupie :)
0
Ja też się cieszę, u nas nie ma dla niego zbyt miejsca, a w innym klubie może jeszcze pokazać swoją wielkość ;)
0
A może miał jakiś proroczy sen i zmienił zdanie? O.o
0
A Ney to księżniczka o którą się biją? :)
0
Aktualizacja: Prezentacja przed Pucharem Konfederacji (Mundo Deportivo) 11:49
FC Barcelona chce zaprezentować zawodnika jako culé jeszcze przed Pucharem Konfederacji. Po meczu z Flamengo Neymar uda się na zgrupowanie reprezentacji 28 maja, a pierwszy mecz czeka go 15 czerwca (rywalem Japonia). Turniej odbędzie się w Brazylii.
0
Aktualizacja: Szczegóły ofert (AS) 11:36
Real Madryt chce wykupić 50% praw do wizerunku zawodnika, któremu oferuje 11 milionów euro na sezon, co stanowi wyższą kwotę niż ta, którą zarabia obecnie Cristiano Ronaldo (10 milionów). Barcelona chce natomiast mieć pełnię praw zawodnika i oferuje mu 7 milionów euro na sezon, tyle samo ile oferował Madryt w 2011.
0
Haha tym mnie rozwaliłeś :D
0
No tak, bo Real zamiast kupować kogoś obiecującego woli władować kilkadziesiąt milionów i mieć gotową gwiazdę ;) Wszyscy znamy politykę Pereza.
0
Oby Tito mu obiecał, że w następnym sezonie będzie bardzo często grał i oby tej obietnicy dotrzymał, bo jak nie to Thiago może się pokusić na jakiś inny klub.
0
Też właśnie chcę żeby Robert został w BVB, tam już bardzo dużo osiągnął i kibice go kochają. Jeżeli Borussia nie wyprzeda wszystkich swoich talentów to Lewy powinien tam zostać.
0
A kto mówi że miałby klepać? :D Xavi, Iniesta, Thiago, Cesc, Messi oni by sobie klepali a Lewy by wykańczał ;)
0
No ja nic o treści nie mówię, masz trochę racji, ale pisz trochę wolniej i staranniej żeby inni się nie musieli męczyć ;)
0
Weź używaj polskich znaków i interpunkcji, bo tego się czytać nie da ;)
0
I to jest właśnie najgorsze u niektórych użytkowników. A niby teraz uczą czytania ze zrozumieniem :D
0
To jest za statystyki... Masz tam wyraźnie napisane.
0
Copa Libertadores - Play Offy Tijuana 2 - 2 Atletico-MG roni zalicza asystę;-)
0
Ta nagroda jest przyznawana też trochę za ilość fanów, a wiadomo, że CR7 ma wieeeele fanek, które się piłką nie interesują i go lubią za ładne ciało i buzię ;)
0
Chociaż tyle się mu należy z nagród indywidualnych ;) Dużo więcej czasu przeznaczył na kreowanie wizerunku w mediach itp. niż nasz Leoś.
0
Tello by naszymi miotał na wszystkie strony ;)