patrykp695
Dołączył/a: styczeń 2012
Rzeszów
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miki przez cb mnie brzuch ze śmiechu boli :D
Kilka minut temu Vincent Kompany udzielił krótkiego komentarza dla jednej z Belgijskich stacji sportowych. Oto zapis z wydarzenia.
Dz: Czy Barcelona to twój cel na następny sezon?
VK: Nie będę tego komentował.
Dz: W Manchesterze pojawiła się delegacja z Barcelony.
VK: Mają swoje interesy.
Dz: Np. twój transfer.
VK: Dobra nie będę z tobą rozmawiał. Idę na frytki.
// Kompany się zamotał. Fichado coraz bliżej! // Miki_Messi2001
0
Ja dalej leże i się śmieję :) Miki tylko nie zaniedbuj tej stronki, codziennie mi humor komentarzami poprawiasz ;)
0
Bardzo dobry pomysł ;) A zna ktoś z was jakąś stronkę na której można oglądnąć (ściągnąć) mecze FCB z starszych sezonów?
0
Ja cie p*er... Co się dzieje na tym świecie :D
0
Będzie ciężko, ale na pewno łatwiej niż T. Silve.
0
W pierwszym jego sezonie najważniejszym celem powinno być utrzymanie.
0
Wszystko pięknie, ale jakby po przeczytaniu newsu usuwał się automatycznie z nieprzeczytanych to by było już 6/6 ;)
0
Z tym to do xname, on się zna na wszystkim ;)
0
Ale to nie jest żaden oficjalny fanpage Barcelony więc nie ma się co przejmować ;)
0
Ooo dzięki, ja znalazłem tylko taki który działa na terenie Hiszpanii.
0
Trzeba "podziękować" za to szejkom i rosyjskim multimilionerom...
0
Wszyscy mamy taką nadzieję, ale to zależy głównie od Tito.
0
To głównie media mu ukształtowały taki wizerunek.
0
A ja myślę że Barcelonie właśnie przyda się odmiana i więcej indywidualistów, bo teraz to Messi czasami wygląda na osamotnionego.
0
Nasi redaktorzy ostatnio tylko na Neymarze się skupiają. A tu niektórzy zawodnicy Blaugrany grają mecz:
Na Cornellà - El Prat rozpoczęło się spotkanie na cześć nieżyjącego Daniego Jarque. W składach możemy znaleźć zawodników FC Barcelony.
Espanyol: Kameni, Ceballos, David García, Sergio Sánchez, Lopo, De la Peña, Ito, Luis García, Coro, Posse i Tamudo
Reszta: Moyà, Ángel, Botía, Víctor Ruiz, ALBA, BUSQUETS, XAVI, Gabi, INIESTA, CESC i Cazorla
0
Może masz szlaban na komputer? ^^
0
Haha :) wszystko jest u nas możliwe.
0
0
No niby tak, ale jak będzie dobrym piłkarzem to i marketingowo sobie da radę i się zwróci, bo przecież te dwie rzeczy idą w parze ;)
0
Ten Twój jest chyba najlepszy ze wszystkich podanych dotychczas ;)
0
O to już jest lepsze :) Chociaż też bym małe korekty dodał.
0
Ja bym trochę pozmieniał tak 7-8/10
0
No to teraz już znawca futbolu (xname) nie będzie mógł mówić że GD to nie jest najlepszy mecz na świecie! Messi-Cr7 Ney-Bale. Oj będzie się działo!
0
No to widzę że LaLiga się wzmacnia, szkoda że tylko dwa zespoły :/
0
Też tak myślę, ale kto by się nie zawstydził gdyby na pierwszą jego wizytę na CN przyszło prawie 60 000 osób? I tak ma nerwy, większość piłkarzy po takiej podróży i w takich emocjach nie potrafiła by piłki podbić :)
0
Myślę że Ney będzie robił genialną atmosferę w szatni ;)
0
Hahahaha haha ha to niemożli... Dobra znając nasz zarząd wszystko jest możliwe.
0
Nie będę musiał go kupować i będę miał kasę na innych :)
0
Też już nie mogę się tego doczekać :D Tylko oby Ney nie złapał jakiejś ciężkiej kontuzji.
0
Alves już też strzelił kilka takich bramek, ba nawet nie wiem czy nie ładniejszych. Dani umie jeszcze strzelać, tylko z dośrodkowaniami się mu coś zepsuło ;)