0

Miki przez cb mnie brzuch ze śmiechu boli :D

Kilka minut temu Vincent Kompany udzielił krótkiego komentarza dla jednej z Belgijskich stacji sportowych. Oto zapis z wydarzenia.

Dz: Czy Barcelona to twój cel na następny sezon?
VK: Nie będę tego komentował.
Dz: W Manchesterze pojawiła się delegacja z Barcelony.
VK: Mają swoje interesy.
Dz: Np. twój transfer.
VK: Dobra nie będę z tobą rozmawiał. Idę na frytki.

// Kompany się zamotał. Fichado coraz bliżej! // Miki_Messi2001

0

Ja dalej leże i się śmieję :) Miki tylko nie zaniedbuj tej stronki, codziennie mi humor komentarzami poprawiasz ;)

0

Bardzo dobry pomysł ;) A zna ktoś z was jakąś stronkę na której można oglądnąć (ściągnąć) mecze FCB z starszych sezonów?

0

Ja cie p*er... Co się dzieje na tym świecie :D

0

Będzie ciężko, ale na pewno łatwiej niż T. Silve.

0

W pierwszym jego sezonie najważniejszym celem powinno być utrzymanie.

0

Wszystko pięknie, ale jakby po przeczytaniu newsu usuwał się automatycznie z nieprzeczytanych to by było już 6/6 ;)

0

Z tym to do xname, on się zna na wszystkim ;)

0

Ale to nie jest żaden oficjalny fanpage Barcelony więc nie ma się co przejmować ;)

0

Ooo dzięki, ja znalazłem tylko taki który działa na terenie Hiszpanii.

0

Trzeba "podziękować" za to szejkom i rosyjskim multimilionerom...

0

Wszyscy mamy taką nadzieję, ale to zależy głównie od Tito.

0

To głównie media mu ukształtowały taki wizerunek.

0

A ja myślę że Barcelonie właśnie przyda się odmiana i więcej indywidualistów, bo teraz to Messi czasami wygląda na osamotnionego.

0

Nasi redaktorzy ostatnio tylko na Neymarze się skupiają. A tu niektórzy zawodnicy Blaugrany grają mecz:

Na Cornellà - El Prat rozpoczęło się spotkanie na cześć nieżyjącego Daniego Jarque. W składach możemy znaleźć zawodników FC Barcelony.

Espanyol: Kameni, Ceballos, David García, Sergio Sánchez, Lopo, De la Peña, Ito, Luis García, Coro, Posse i Tamudo

Reszta: Moyà, Ángel, Botía, Víctor Ruiz, ALBA, BUSQUETS, XAVI, Gabi, INIESTA, CESC i Cazorla

0

Może masz szlaban na komputer? ^^

0

Haha :) wszystko jest u nas możliwe.

0

0

No niby tak, ale jak będzie dobrym piłkarzem to i marketingowo sobie da radę i się zwróci, bo przecież te dwie rzeczy idą w parze ;)

0

Ten Twój jest chyba najlepszy ze wszystkich podanych dotychczas ;)

0

O to już jest lepsze :) Chociaż też bym małe korekty dodał.

0

Ja bym trochę pozmieniał tak 7-8/10

0

No to teraz już znawca futbolu (xname) nie będzie mógł mówić że GD to nie jest najlepszy mecz na świecie! Messi-Cr7 Ney-Bale. Oj będzie się działo!

0

No to widzę że LaLiga się wzmacnia, szkoda że tylko dwa zespoły :/

0

Też tak myślę, ale kto by się nie zawstydził gdyby na pierwszą jego wizytę na CN przyszło prawie 60 000 osób? I tak ma nerwy, większość piłkarzy po takiej podróży i w takich emocjach nie potrafiła by piłki podbić :)

0

Myślę że Ney będzie robił genialną atmosferę w szatni ;)

0

Hahahaha haha ha to niemożli... Dobra znając nasz zarząd wszystko jest możliwe.

0

Nie będę musiał go kupować i będę miał kasę na innych :)

0

Też już nie mogę się tego doczekać :D Tylko oby Ney nie złapał jakiejś ciężkiej kontuzji.

0

Alves już też strzelił kilka takich bramek, ba nawet nie wiem czy nie ładniejszych. Dani umie jeszcze strzelać, tylko z dośrodkowaniami się mu coś zepsuło ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?