patrykp695
Dołączył/a: styczeń 2012
Rzeszów
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Musiałby chyba być w następnym sezonie najlepszym graczem w Eredisive i bardzo się wyróżniać, ale moim zdaniem to mało prawdopodobne.
0
Kiedyś myślałem, że więcej wniesie do drużyny, tak się nie stało trochę szkoda ale nie każdy może być wielką gwiazdą. Jak dla niego Ajax to chyba jeden z najlepszych możliwych klubów.
0
Źle zrozumiałem twój komentarz. Przydałaby się ta opcja do edytowania....
0
Jak mieli wyciąć Xaviego ze środka zdjęcia? Chyba łatwiej było obciąć je z boku.
0
Jeśli tu na serio chodzi o kształt, to dobrze że wycięli Thiago, a zostawili naszego Kapitana.
0
Puyol jest chyba najlepszym kapitanem jakiego moglibyśmy mieć. W najgorszych chwilach potrafi wydrzeć się na kolegów, zmotywować ich, a także jest symbolem gry fair. Nie wyobrażam sobie Barcelony bez niego, ale kiedyś nawet on zakończy karierę. Jestem bardzo ciekawy kto wtedy będzie naszym Kapitanem. Niby w hierarchii drugi jest Generał ale ja go w tej roli nie widzę.
0
Ta akcja w której nie trafił do pustej bramki to jest tylko zwieńczenie jego kariery w Chelsea. W Atletico i w Liverpoolu grał super, a teraz gra po prostu piach i w reprezentacji i w klubie, nawet Rafa mu nie pomógł za bardzo w odzyskaniu formy.
0
Bardzo mnie to cieszy, już widzę artykuł o tym na Onecie albo WP
"Alcantara przedłużył kontrakt z Barceloną do 2016!"
0
Takie niby są informacje A ma może ktoś skład?
0
A to on nie zaczyna się o 4:00?
0
W tym sezonie to był właśnie bardzo duży problem w Barcelonie. W pierwszym składzie grali w większości zawodnicy za nazwisko, chociaż do końca nie wiemy jak to wyglądał, bo przecież nie widzimy naszych piłkarzy na treningach, ale gdy jakiś piłkarz ma zagwarantowany pierwszy skład to traci motywację do treningu, a to samo dzieje się z niektórymi zmiennikami, bo nie ważne że ktoś się stara jak i tak nie zagra.Tito musi się uczyć na błędach, bo jeżeli tego nie zrobi może zamęczyć podstawowych zawodników w następnym sezonie.
0
No właśnie o to chodzi, my jako szarzy ludzie możemy mieć nawet najgenialniejsze pomysły, ale kto to zauważy?
Będzie ktoś oglądał mecz dzisiaj? Bo nie wiem czy sam tu jak idiota siedzę i czekam :)
0
Sauvamente sam wymyśliłeś to z tym przesunięciem Pedro na obrońcę? Ja to już chyba kiedyś widziałem w komentarzach na tej stronce i nawet sam o tym kiedyś myślałem. Wracając do tematu, wydaje mi się że to nie jest głupi pomysł, a próbowanie chyba nie zaszkodzi.
0
A nie pomyśleliście że on chce posiedzieć u nas na trybunach? Jest też opcja że nasza ławka jest wygodniejsza.
0
A ty powinieneś wygrać słownik w jakimś konkursie ;)
0
Zobaczymy jak się będzie prezentować na murawie i co najważniejsze jak dobrze będzie się nią grać. Na zdjęciu wygląda tak 7/10.
0
Jakbyśmy nie awansowali do LM, to większości tych krytyków zarządu już by tu nie było. Kibicowaliby jakiemuś klubowi na topie ;)
0
Głównie to jak jest zależy od godziny meczu i od tego kto już śpi.
0
I znowu komentarz dodał się nie tam gdzie trzeba. Osoby które zajmują się tą stroną muszą jeszcze dopracować ten szczegół.
0
Na tą chwilę bardzo trudno powiedzieć. Ja osobiście nie mam żadnego faworyta, no może oprócz Iniesty.
0
Shaddai tak mądrego i tak dużo wnoszącego do dyskusji komentarzu jak twój już dawno nie widziałem. Gratulacje!
0
Wy się dziwicie że Xavi cały czas gra w pierwszym składzie. On po prostu widzi kilka sekund do przodu i wie co się stanie.
0
Gdyby chociaż cała reprezentacja Hiszpanii walczyła do końca i próbowała coś ugrać, a to co oni teraz próbują ugrać to jest gunwo i nie ma nawet o czym rozmawiać. Lepiej pogadać o Neymarze i Canarinhos.
0
Tylko nie Niemcy! Każdy tylko nie oni.
0
Shakira: Pique śpisz dziś na kanapie! :)
0
Po nicku wydaję mi się że jesteś mężczyzną, więc chyba nie oczekujesz że będziemy czytać w twoich myślach nie? :)
0
A Brazylijczyków nie widzisz?
0
Ramos
0
Ale dlaczego on... Chyba zaraz się wkurzę i pójdę spać.
0
Oby trafił!