0

Ty zaczailes że on o Bayernie specjalnie tak pisał?

0

Ja na trenerskiej ławce Barcelony kiedyś chciałbym zobaczyć duet Xavi i Puyol. Chyba wiadomo który by był od czego ;)

0

Mi się wydaję że głównie liczyli na rozgłos, przed tą próbą większość nawet nie wiedziała, że jest coś takiego jak Go Barca.

0

Ja też nie rozumiem decyzji arbitra, ale nie tej o której mówi Lennon ale tej z Fabsem, a najgorsze jest to że sędzia był kilka metrów od całego zdarzenia...

0

Bardzo mnie ciekawi jak Martino poradzi sobie z tym szkockim autobusem.

0

Czekamy na Ciebie Kapitanie!

0

Gdy jest pijany ma jeszcze lepszy balans ciałem ;)

0

Sorry za offtop, ale mam pytanie. Wie ktoś może jak poważna jest kontuzja Gundogana? (przez ile będzie wracał do zdrowia)

0

Wow u mnie gra 5/11 dzisiaj

0

Na razie tylko 14 pkt a CL fantasy :/ a wam jak poszło?

0

Ale za twój tok myślenia jest idealny, gdy Alexis zagra dobry mecz hejt, gdy zagra słabszy mecz hejt. Może chociaż raz napisałbyś co innego?

0

Myślał ktoś może nad stworzeniem specjalnego tematu na forum fcbarca.com o Fantasy CL? A może już coś takiego już jest?

0

Jeżeli chce ktoś dołączyć do mojej prywatnej ligi, to zapraszam. Z chęcią się z wami zmierzę ;) Po kod proszę pisać na PW. Pozdrawiam

0

wie ktoś może ilu jest już graczy w naszej lidze?

0

ja bym wolał pogbe ;-)

0

no właśnie nie ma fantasy LL, a szkoda.

0

przez tą grę jeszcze bardziej nie mogę doczekać się wtorku! Dobrze że zostały już tylko dwa dni :-)

0

pieniędzy masz 100 a Lionel kosztuje chyba 13

0

Musisz go wpisać żeby uczestniczyć w lidze fcbarca.com

0

bo wszedles w nie to co trzeba ;-)

0

nmzc :-)

0

na twoim miejscu zmieniłbym Albe, ze względu na kontuzję ;-)

0

no właśnie, mam nadzieję że trener realu dotrzyma tej obietnicy. Czy tylko mnie to dziwi że Lopez jest najczęściej wybieranym bramkarzem?

0

ja bym Lopeza sprzedał ;-)

0

Budżet się nie skończył a na ławce nie mam napadziora.

0

Cech - Ivanovic, Subotic, Silva, Nastaic - Kehl, Zurutuza, Koke, Griezmann - Ronaldo, Messi (C)

a ławka:
Muslera, Maxwell, Payet, Samaras.
Z 4-4-2 chciałem przejść na 4-3-3 i za jakiegoś pomocnika kupić NEya, ale się nie da, a jak widzicie nie mam dwóch z Barcy...

0

właśnie to jest najdziwniejsze że nie :/

0

Takie pytanko. Czego nie mogę mieć na raz Neymara i Messiego w składzie?

0

No to jeżeli każdy się tak chwali tymi składami to i swój zaprezentuje :D

Cech - Ivanovic, Subotic, Silva, Nastaic - Kehl, Zurutuza, Koke, Griezmann - Ronaldo, Messi (C)

a ławka:
Muslera, Maxwell, Payet, Samaras.

Ledwo się wyrobiłem w budżecie, teraz na koncie mam dokładne 0 :)

0

Z tego co słyszałem to Iker ma grać w LM tak? Bo się zastanawiam czego tak dużo ludzi wzięło Lopeza na bramkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?