patrykp695
Dołączył/a: styczeń 2012
Rzeszów
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ty zaczailes że on o Bayernie specjalnie tak pisał?
0
Ja na trenerskiej ławce Barcelony kiedyś chciałbym zobaczyć duet Xavi i Puyol. Chyba wiadomo który by był od czego ;)
0
Mi się wydaję że głównie liczyli na rozgłos, przed tą próbą większość nawet nie wiedziała, że jest coś takiego jak Go Barca.
0
Ja też nie rozumiem decyzji arbitra, ale nie tej o której mówi Lennon ale tej z Fabsem, a najgorsze jest to że sędzia był kilka metrów od całego zdarzenia...
0
Bardzo mnie ciekawi jak Martino poradzi sobie z tym szkockim autobusem.
0
Czekamy na Ciebie Kapitanie!
0
Gdy jest pijany ma jeszcze lepszy balans ciałem ;)
0
Sorry za offtop, ale mam pytanie. Wie ktoś może jak poważna jest kontuzja Gundogana? (przez ile będzie wracał do zdrowia)
0
Wow u mnie gra 5/11 dzisiaj
0
Na razie tylko 14 pkt a CL fantasy :/ a wam jak poszło?
0
Ale za twój tok myślenia jest idealny, gdy Alexis zagra dobry mecz hejt, gdy zagra słabszy mecz hejt. Może chociaż raz napisałbyś co innego?
0
Myślał ktoś może nad stworzeniem specjalnego tematu na forum fcbarca.com o Fantasy CL? A może już coś takiego już jest?
0
Jeżeli chce ktoś dołączyć do mojej prywatnej ligi, to zapraszam. Z chęcią się z wami zmierzę ;) Po kod proszę pisać na PW. Pozdrawiam
0
wie ktoś może ilu jest już graczy w naszej lidze?
0
ja bym wolał pogbe ;-)
0
no właśnie nie ma fantasy LL, a szkoda.
0
przez tą grę jeszcze bardziej nie mogę doczekać się wtorku! Dobrze że zostały już tylko dwa dni :-)
0
pieniędzy masz 100 a Lionel kosztuje chyba 13
0
Musisz go wpisać żeby uczestniczyć w lidze fcbarca.com
0
bo wszedles w nie to co trzeba ;-)
0
nmzc :-)
0
na twoim miejscu zmieniłbym Albe, ze względu na kontuzję ;-)
0
no właśnie, mam nadzieję że trener realu dotrzyma tej obietnicy. Czy tylko mnie to dziwi że Lopez jest najczęściej wybieranym bramkarzem?
0
ja bym Lopeza sprzedał ;-)
0
Budżet się nie skończył a na ławce nie mam napadziora.
0
Cech - Ivanovic, Subotic, Silva, Nastaic - Kehl, Zurutuza, Koke, Griezmann - Ronaldo, Messi (C)
a ławka:
Muslera, Maxwell, Payet, Samaras.
Z 4-4-2 chciałem przejść na 4-3-3 i za jakiegoś pomocnika kupić NEya, ale się nie da, a jak widzicie nie mam dwóch z Barcy...
0
właśnie to jest najdziwniejsze że nie :/
0
Takie pytanko. Czego nie mogę mieć na raz Neymara i Messiego w składzie?
0
No to jeżeli każdy się tak chwali tymi składami to i swój zaprezentuje :D
Cech - Ivanovic, Subotic, Silva, Nastaic - Kehl, Zurutuza, Koke, Griezmann - Ronaldo, Messi (C)
a ławka:
Muslera, Maxwell, Payet, Samaras.
Ledwo się wyrobiłem w budżecie, teraz na koncie mam dokładne 0 :)
0
Z tego co słyszałem to Iker ma grać w LM tak? Bo się zastanawiam czego tak dużo ludzi wzięło Lopeza na bramkę.