0

Takiego kapitana jak Puyol już chyba nigdy nie będziemy mieć!

Visca el Puyol!

0

Puyol ich zaraz nauczy jak się zachowywać ;)

0

W Twoim przypadku doradzanie to tylko i wyłącznie krytyka ;)

0

Ale i tak jestem pewny, że prasa bardzo mocno to ukoloryzowała.

0

Alexis ma rację z tą pewnością siebie, pamiętam jak jeszcze niedawno nie trafiał czasami kilku "setek" na mecz, ale cieszy to, że wreszcie się rozstrzelał. Może to dzięki Martino?

0

Zrobione ;)

0

"-wprowadzenie możliwości wystawiania ocen zawodnikom po meczu zamiast ZM."

Bardzo dobry pomysł, takie coś byłoby dużo lepsze niż ZM.

0

Pisz o tym tutaj, żeby Redakcja nie przeoczyła ;)

https://fcbarcacom.uservoice.com/

0

Teraz już z pewnością można stwierdzić, że jest to najlepsza strona dla kibiców w Polsce! Gratuluję świetnej roboty i oby tak dalej!

0

Dokładnie KamQiX, takiemu człowiekowi się nie da zamknąć ust, on zawsze będzie wiedział swoje.

0

Wiedziałem, że Martino nie wystawi "normalnego" składu na City i coś wykombinuje, tak jak było z Realem. Pomysł na grę czterema pomocnikami moim zdaniem bardzo trafiony. Widać że nasz trener na te ważniejsze mecze stara się zaskoczyć rywali.

0

Tak samo jak wszyscy uznali go za winnego BEZ PRZEPROWADZENIA ŚLEDZTWA, tak to już jest ;)

0

Jestem ciekawy jednej rzeczy, gdy był news o tym, że Sandro uczestniczył w jakichś przekrętach to wszyscy byli znawcami i pod takim artykułem było kilkaset komentarzy, ciekawe gdzie teraz ci znawcy są???

0

Ten jego spokój podczas wyprowadzania piłki czasami mnie przeraża. Wczoraj kilka razy byłem już pewny że to nie skończy się dobrze, a Pinto sobie przyjmuje, markuje wybicie i celnie podaje, drugiego takiego ze świecą szukać.

0

0

Mógłby mi ktoś napisać, do jakich jeszcze zawodników Barcelona posiada prawo pierwokupu?

0

A ja po tej akcji nie mogłem się nadziwić, że to właśnie Leo się wrócił na spincie za przeciwnikiem.

0

Jestem ciekawy który z tych TOP napastników zgodziłby się przyjść do Barcy, siedzieć na ławce i być zawsze planem B.

0

No właśnie to ale nic innego mi za bardzo nie przychodzi do głowy.

0

Ale kilka razy już pokazał co może zrobić jeśli się zdenerwuje.

0

A najgorsze jest to że on nie tylko symuluje ale także brutalnie fauluje i bardzo często chamsko prowokuje. Coś mi się wydaje, że dzięki tym zachowaniom chce trafić pod skrzydła Mou.

0

Mam dla was złą wiadomość, Hala Dzieci nie robi już zbyt często top 20 komentarzy, więc nie musicie się tak starać i pisać takich głupot o sprzedawaniu wszystkich ;)

0

Według mnie ta liga jest na pewno najbogatsza, ale czy najlepsza? Nie sądzę.

0

A Nadine Angerer jakoś się udało zdobyć ZP, chociaż w piłce męskiej byłoby to chyba trudniejsze.

0

Weź przestań, bo tylko psujesz reputację normalnym kibicom...

0

Według mnie nagroda jaką otrzymał dziś Pele będzie wręczana piłkarzom, którzy w latach swojej kariery nie mogli jej zdobyć, jak to było w jego przypadku.

0

Nie tylko polskich, na zagranicznych stronach jest podobnie ;)

0

Chciałem się przekonać jakie będą reakcje kibiców Barcy po wygranej Ronaldo, jeszcze przed dwoma godzinami myślałem, że będą wyzywać Cristiano drzeć się, że to Messi jest najlepszy itd., a jednak można inaczej na wszystkich stronach włącznie z tą 95% kibiców gratuluje Cr7 i nawet nic nie mówią o jego wzruszeniu?! Miałem taki zamiar żeby nie krytykować zbytnio "kibiców" Realu w nowym roku, ale po porównaniu ich zachowań z kilku poprzednich lat, a nawet z tego roku do zachowania Cules po prostu nie da się obok tego przejść obojętnie!

0

No to teraz czekamy na wypowiedzi Bawarczyków, jaki to spisek się kroi i jak to zostali oszukani :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?