patrykp695
Dołączył/a: styczeń 2012
Rzeszów
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Takiego kapitana jak Puyol już chyba nigdy nie będziemy mieć!
Visca el Puyol!
0
Puyol ich zaraz nauczy jak się zachowywać ;)
0
W Twoim przypadku doradzanie to tylko i wyłącznie krytyka ;)
0
https://fcbarcacom.uservoice.com/forums/239347-beta-fcbarca-com/suggestions/5562483-shoutbox
0
Ale i tak jestem pewny, że prasa bardzo mocno to ukoloryzowała.
0
Alexis ma rację z tą pewnością siebie, pamiętam jak jeszcze niedawno nie trafiał czasami kilku "setek" na mecz, ale cieszy to, że wreszcie się rozstrzelał. Może to dzięki Martino?
0
Zrobione ;)
0
"-wprowadzenie możliwości wystawiania ocen zawodnikom po meczu zamiast ZM."
Bardzo dobry pomysł, takie coś byłoby dużo lepsze niż ZM.
0
Pisz o tym tutaj, żeby Redakcja nie przeoczyła ;)
https://fcbarcacom.uservoice.com/
0
Teraz już z pewnością można stwierdzić, że jest to najlepsza strona dla kibiców w Polsce! Gratuluję świetnej roboty i oby tak dalej!
0
Dokładnie KamQiX, takiemu człowiekowi się nie da zamknąć ust, on zawsze będzie wiedział swoje.
0
Wiedziałem, że Martino nie wystawi "normalnego" składu na City i coś wykombinuje, tak jak było z Realem. Pomysł na grę czterema pomocnikami moim zdaniem bardzo trafiony. Widać że nasz trener na te ważniejsze mecze stara się zaskoczyć rywali.
0
Tak samo jak wszyscy uznali go za winnego BEZ PRZEPROWADZENIA ŚLEDZTWA, tak to już jest ;)
0
Jestem ciekawy jednej rzeczy, gdy był news o tym, że Sandro uczestniczył w jakichś przekrętach to wszyscy byli znawcami i pod takim artykułem było kilkaset komentarzy, ciekawe gdzie teraz ci znawcy są???
0
Ten jego spokój podczas wyprowadzania piłki czasami mnie przeraża. Wczoraj kilka razy byłem już pewny że to nie skończy się dobrze, a Pinto sobie przyjmuje, markuje wybicie i celnie podaje, drugiego takiego ze świecą szukać.
0
http://i1.ytimg.com/vi/eesnw3WcbD8/maxresdefault.jpg
Tyle w temacie.
0
Mógłby mi ktoś napisać, do jakich jeszcze zawodników Barcelona posiada prawo pierwokupu?
0
A ja po tej akcji nie mogłem się nadziwić, że to właśnie Leo się wrócił na spincie za przeciwnikiem.
0
Jestem ciekawy który z tych TOP napastników zgodziłby się przyjść do Barcy, siedzieć na ławce i być zawsze planem B.
0
No właśnie to ale nic innego mi za bardzo nie przychodzi do głowy.
0
Ale kilka razy już pokazał co może zrobić jeśli się zdenerwuje.
0
A najgorsze jest to że on nie tylko symuluje ale także brutalnie fauluje i bardzo często chamsko prowokuje. Coś mi się wydaje, że dzięki tym zachowaniom chce trafić pod skrzydła Mou.
0
Mam dla was złą wiadomość, Hala Dzieci nie robi już zbyt często top 20 komentarzy, więc nie musicie się tak starać i pisać takich głupot o sprzedawaniu wszystkich ;)
0
Według mnie ta liga jest na pewno najbogatsza, ale czy najlepsza? Nie sądzę.
0
A Nadine Angerer jakoś się udało zdobyć ZP, chociaż w piłce męskiej byłoby to chyba trudniejsze.
0
Weź przestań, bo tylko psujesz reputację normalnym kibicom...
0
Według mnie nagroda jaką otrzymał dziś Pele będzie wręczana piłkarzom, którzy w latach swojej kariery nie mogli jej zdobyć, jak to było w jego przypadku.
0
Nie tylko polskich, na zagranicznych stronach jest podobnie ;)
0
Chciałem się przekonać jakie będą reakcje kibiców Barcy po wygranej Ronaldo, jeszcze przed dwoma godzinami myślałem, że będą wyzywać Cristiano drzeć się, że to Messi jest najlepszy itd., a jednak można inaczej na wszystkich stronach włącznie z tą 95% kibiców gratuluje Cr7 i nawet nic nie mówią o jego wzruszeniu?! Miałem taki zamiar żeby nie krytykować zbytnio "kibiców" Realu w nowym roku, ale po porównaniu ich zachowań z kilku poprzednich lat, a nawet z tego roku do zachowania Cules po prostu nie da się obok tego przejść obojętnie!
0
No to teraz czekamy na wypowiedzi Bawarczyków, jaki to spisek się kroi i jak to zostali oszukani :P