0

Oficjalnie dalej nie jest, ale wystarczy prosty dodatek do przeglądarki i można bez problemu słuchać. Ja w ostatnim roku przesiedziałem na Pandorze chyba z 1 000 godzin :D

0

Ja niedawno pierwszy raz zacząłem używać dysku SSD i już chyba nigdy nie wrócę do komputera wyłącznie z HDD, więc jakbym miał opcję to rozglądałbym się za czymś takim.

0

Korzystałem z Deezera, Spotify i wszystkich innych możliwych wynalazków i znalazłem może jedną nową fajną piosenkę, a tworzenie stacji to była porażka, bo wszystko było monotonne. W Pandorze odkryłem zespoły o których w życiu nie słyszałem, ale to moja subiektywna opinia, zrobisz z tym co chcesz :D
Edit: no też nie wspomniałem, że Pandora bardziej podchodzi pod radio niż takie typowe odtwarzacze muzyki, bo tam nie możesz sobie na przykład puścić piosenki jakiej chcesz.

0

Polecam takie coś jak Pandora, ja tam bardzo dużo nowej muzyki, która mi się spodobała znalazłem. Wystarczy wpisać zespół, tytuł a oni stworzą stację dla Ciebie, a ty przez like albo dislike będziesz ją ulepszał i odkrywał nowe kawałki :D

0

Będzie zarabiał w Chinach.

3

Im by ktoś za przeproszeniem nasrał na środku, ale by dostali za to pieniądze to by powiedzieli, że jest czysto. Piękne to jest.

8

Jak już poruszyliście ten temat to aż muszę się z wami moim spostrzeżeniem podzielić. Za każdym razem jak na facebooku pojawi mi się jakiś wpis związany z piłką nożną i wejdę w komentarze to ZAWSZE są te typu Ronaldo the best, Messi the best, wklejanie zdobytych trofeów itd, a najlepsze, że robią to wyłącznie ludzie z arabskim nazwiskiem. Czy oni nie mają jakiegoś lepszego zajęcia tylko kręcenie gównoburzy pod milionami postów? :D

0

Właśnie ogarnąłem, że dziś mam 6 rocznicę związku z... fcbarca.com :D Ale ten czas szybko leci, aż się boję myśleć ile tu już czasu przesiedziałem.

0

No tutaj jest między nami oczywista zgoda, bo wzory itp raczej nie mogą się różnić, ale mi chodziło właśnie o takie bardziej subiektywne rzeczy, czyli ten Twój przykład z wieprzowiną. Co do tego rotowania posiłkami to masz rację w 100%, bo dieta ma być dla nas zmianą na lepsze, a nie wprowadzeniem jakiegoś wojskowego rygoru i jedzeniu codziennie kurczaka z ryżem żeby tylko tabelki się zgadzały :)

0

Sam głównie opieram się na tym co znajdę w internecie, ale gdy to robię informacja musi być podana na stronach godnych zaufania i najlepiej sprawdzam je w kilku różnych źródłach, bo jak widzę jak ktoś się sugeruje zdaniem jakiegoś Seby z forum kfd i nie sprawdza tej informacji nigdzie indziej, to aż mnie coś boli w środku.

0

Ale nie dorabiaj sobie swojej filozofii tam gdzie jej nie ma, nigdzie nie napisałem, żeby nie korzystał z poradników w internecie, tylko żeby robił to z rozwagą i nie wierzył we wszystko co jest w tym pięknym źródle informacji. Nigdzie też mu nie poleciłem tej strony.

12

Tylko jak już będziesz szukał poradników po forach, jak to kolega wyżej napisał to pamiętaj, że tam jest tylu specjalistów od diety ilu tutaj trenerów podczas meczu :D

0

Jeśli chodzi o książki, to część już przeczytałem, a gameplay z Wieśka już oglądałem, ale i tak muszę go sam przejść.

15

No on raczej walczy o Oscary nie o Złote maliny :D Tak wybitnego aktora, świat dawno już nie widział.

1

No mam taką nadzieję, tylko sesja się skończy to się zabieram już sam za Wiedźmina 3 i kończę książki czytać :D

1

No ekipa pracująca nad tym naprawdę robi wrażenie, tylko głównie czego się obawiam to zbyt dużej poprawności i zachodnich wpływów, ale chyba jestem przewrażliwiony.

3

No super, tylko coś czuję, że będę miał zbyt wygórowane oczekiwania co do tego serialu po książkach i grze, którym się nie będzie dało w żaden sposób sprostać :D

3

Najlepszego!

11

Ciekawe co teraz powie te kilka osób, które już wszystkich wyzywały od idiotów, bo tam przecież słychać Betis :D

2

Jedyne z czym można porównać dzisiejszą formę sędziego, to forma Ronaldo w tym sezonie...

12

Piłka wisi, Ronaldo leży, Bale strzela, Cristiano nawet nie udaje, że się cieszy.

1

Jest :D

10

Ale w każdej chwili możemy go sprzedać.

1

I ten komentarz niżej: "zazwyczaj ich kopie" :D

1

https://www.ceneo.pl/31470266
No ja mam coś takiego, tylko białą. Nie ma żadnych luzów, wszystko wygląda na dobrze spasowane, ale muszę zaznaczyć, że dopiero 5 miesiący jej używam.

2

Ja chyba za 40zł przejściówkę kupiłem, ale jednak jakość będziesz miał gorszą niż na normalnym monitorze z hdmi.

27

Nie wiem czy za dużo osób tutaj to pamięta, ale ja jak tylko widzę grafiki w takim stylu ze składem Barcy to zaraz na myśl mi przychodzi naczelny troll tej strony Miki_Messi2001, kurła kiedyś to były czasy, teraz już nie ma czasów :/

0

I co z tych strzałów wynika?

0

Jak ja się cieszę, że oni cały czas podają do tego Ronaldo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?