5

Raczej są pchani niż sami idą, ale jak kto woli :)

2

No ja nie wiem czy drużyna, która walczy o zapewnienie awansu do LE gra na luzie, dostali dwie szybkie bramki to im się trochę odechciało, ale i tak w drugiej połowie walczyli.

10

Kepucz

0

Założę opaskę na oko i myślę, że będzie git

0

Za makaron podziękuje, ale jakbyś miał strój pirata to też chętnie przyjmę :)

2

Ja dzisiaj podjąłem życiową decyzję, zostałem pastafarianinem :D ma ktoś używany durszlak na sprzedaż?
Jakby co to ja nie żartuje, wejdźcie sobie na ich stronę i poczytajcie :)

11

Hmmm, a może dlatego, że robienie szpaleru to norma, a jego brak jest jednak rzadszą rzeczą?

1

To mogłeś to wspomnieć w pierwszej wiadomości jeśli jesteś taki obiektywny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

W takim razie na co zasłużył Bale? xDDD

33

Lewe jądro bym sobie dał odciąć tylko żeby do tego nie doszło

61

Bardziej bym się na waszym miejscu angielskiego obawiał :/
https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/01/33/5368a17be12eb_p.jpg?1458633094

0

Jeśli nie masz jak się tam dostać autem czy autobusem i pojedziesz rowerem to odpocznij tam minimum kilkanaście minut minimum przed powrotem :)

0

To jak się będziesz czuł jest bardzo indywidualne i zależy nawet od dnia. Jak ostatnio byłem oddawać to lekarz, który przeprowadzał ze mną wywiad powiedział, że kilka dni wcześniej mężczyzna, który oddał już ponad 30 litrów w swoim życiu prawie zemdlał na schodach. Najlepiej bezpośrednio po oddaniu odczekaj tam chwilę i odpocznij.
PS. I szacunek, że się zdecydowałeś, oby więcej takich ludzi.

0

Jest może jakaś playlista na youtube z całym albumem?

1

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_6W83WAmIbToaDSd6bam5zS2g86phpLyl.jpg
no chyba masz rację, bo z tego co widać, to albo myślą że Anglicy mówią po polsku, albo sami nie znają tego języka nawet w najmniejszym stopniu.

46

Widzę że polski internet aż roi się od specjalistów :D najpierw himalaizm, teraz medycyna, a po drodze jeszcze każdy wie jak najlepiej zarządzać klubem piłkarskim. Cieszę się, że się tak rozwijacie w wielu dziedzinach. Można nawet powiedzieć "ludzie oświecenia"

2

Idealny na ostatnie 20-30 minut? Komu ty mówisz żeby się puknął w głowę? Iniesta już kilkanaście razy powtórzył od wczoraj, że nie chce grać w Barcelonie wiedząc, że nie będzie mógł dać z siebie 100%, a właśnie taką rolę zmiennika na końcówki mu sugerujesz.

0

No ja już tylko czekam aż powstanie zawód madka, w takim tempie to będzie jeden z lepiej opłacanych w Polsce.

0

Nie wiem dokładnie po co Ci coś takiego, ale chyba wygodniej by Ci było stworzyć folder dla zakładek i tam je umieszczać. Na przykład coś takiego: http://prntscr.com/j885or

0

http://prntscr.com/j883ue

U mnie to tak wygląda, ale szczerze mówiąc to nie pamiętam jak to włączyłem :D
Ale jeśli mam coś takiego, to gdzieś znajdziesz taką opcję.

0

no ja mam coś takiego jak "inne zakładki", więc chyba wychodzi na to samo.

1

Idę po popcorn, poczekajcie jeszcze chwilę z tą gównoburzą :D

0

Akurat z tego to bym się ucieszył :D

2

Rozbrajacie mnie xD Umtiti zarabia obecnie mniej niż Paco, Paulinho i jest na poziomie pensji Deulofeu, a chyba nie muszę wam mówić kto ile wnosi do gry zespołu. Postawcie się na jego miejscu, pracujecie w firmie, jesteście jednymi z najlepszych na świecie, zarabiacie 70 tysięcy, a jest ktoś taki kto przychodzi na godzinę, odwali końcówki roboty i zarabia więcej niż wy.I jeszcze jedno, chciałbym wam przypomnieć, że to właśnie Barcelona najwięcej wydaje na pensje swoich zawodników.

0

Serio istnieje jakiś serial, który lepiej oglądać z polskim lektorem niż oryginalnymi dialogami?

1

Efekty stochomanii xD

1

Mi się czarna lista nawet podoba.

0

No właśnie to samo zauważyłem, ale mnie uprzedziłeś :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?