patrykp695
Dołączył/a: styczeń 2012
Rzeszów
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Raczej są pchani niż sami idą, ale jak kto woli :)
2
No ja nie wiem czy drużyna, która walczy o zapewnienie awansu do LE gra na luzie, dostali dwie szybkie bramki to im się trochę odechciało, ale i tak w drugiej połowie walczyli.
10
Kepucz
0
Założę opaskę na oko i myślę, że będzie git
0
Za makaron podziękuje, ale jakbyś miał strój pirata to też chętnie przyjmę :)
2
Ja dzisiaj podjąłem życiową decyzję, zostałem pastafarianinem :D ma ktoś używany durszlak na sprzedaż?
Jakby co to ja nie żartuje, wejdźcie sobie na ich stronę i poczytajcie :)
11
Hmmm, a może dlatego, że robienie szpaleru to norma, a jego brak jest jednak rzadszą rzeczą?
1
To mogłeś to wspomnieć w pierwszej wiadomości jeśli jesteś taki obiektywny.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
W takim razie na co zasłużył Bale? xDDD
33
Lewe jądro bym sobie dał odciąć tylko żeby do tego nie doszło
61
Bardziej bym się na waszym miejscu angielskiego obawiał :/
https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/01/33/5368a17be12eb_p.jpg?1458633094
0
Jeśli nie masz jak się tam dostać autem czy autobusem i pojedziesz rowerem to odpocznij tam minimum kilkanaście minut minimum przed powrotem :)
0
To jak się będziesz czuł jest bardzo indywidualne i zależy nawet od dnia. Jak ostatnio byłem oddawać to lekarz, który przeprowadzał ze mną wywiad powiedział, że kilka dni wcześniej mężczyzna, który oddał już ponad 30 litrów w swoim życiu prawie zemdlał na schodach. Najlepiej bezpośrednio po oddaniu odczekaj tam chwilę i odpocznij.
PS. I szacunek, że się zdecydowałeś, oby więcej takich ludzi.
0
Jest może jakaś playlista na youtube z całym albumem?
1
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_6W83WAmIbToaDSd6bam5zS2g86phpLyl.jpg
no chyba masz rację, bo z tego co widać, to albo myślą że Anglicy mówią po polsku, albo sami nie znają tego języka nawet w najmniejszym stopniu.
46
Widzę że polski internet aż roi się od specjalistów :D najpierw himalaizm, teraz medycyna, a po drodze jeszcze każdy wie jak najlepiej zarządzać klubem piłkarskim. Cieszę się, że się tak rozwijacie w wielu dziedzinach. Można nawet powiedzieć "ludzie oświecenia"
2
Idealny na ostatnie 20-30 minut? Komu ty mówisz żeby się puknął w głowę? Iniesta już kilkanaście razy powtórzył od wczoraj, że nie chce grać w Barcelonie wiedząc, że nie będzie mógł dać z siebie 100%, a właśnie taką rolę zmiennika na końcówki mu sugerujesz.
0
No ja już tylko czekam aż powstanie zawód madka, w takim tempie to będzie jeden z lepiej opłacanych w Polsce.
1
https://sillyseason.com/salary/fc-barcelona-players-salaries-69077/
0
Nie wiem dokładnie po co Ci coś takiego, ale chyba wygodniej by Ci było stworzyć folder dla zakładek i tam je umieszczać. Na przykład coś takiego: http://prntscr.com/j885or
0
http://prntscr.com/j883ue
U mnie to tak wygląda, ale szczerze mówiąc to nie pamiętam jak to włączyłem :D
Ale jeśli mam coś takiego, to gdzieś znajdziesz taką opcję.
0
no ja mam coś takiego jak "inne zakładki", więc chyba wychodzi na to samo.
1
Idę po popcorn, poczekajcie jeszcze chwilę z tą gównoburzą :D
0
Akurat z tego to bym się ucieszył :D
2
Rozbrajacie mnie xD Umtiti zarabia obecnie mniej niż Paco, Paulinho i jest na poziomie pensji Deulofeu, a chyba nie muszę wam mówić kto ile wnosi do gry zespołu. Postawcie się na jego miejscu, pracujecie w firmie, jesteście jednymi z najlepszych na świecie, zarabiacie 70 tysięcy, a jest ktoś taki kto przychodzi na godzinę, odwali końcówki roboty i zarabia więcej niż wy.I jeszcze jedno, chciałbym wam przypomnieć, że to właśnie Barcelona najwięcej wydaje na pensje swoich zawodników.
0
Serio istnieje jakiś serial, który lepiej oglądać z polskim lektorem niż oryginalnymi dialogami?
1
Efekty stochomanii xD
1
Mi się czarna lista nawet podoba.
0
No właśnie to samo zauważyłem, ale mnie uprzedziłeś :D