patrykp695
Dołączył/a: styczeń 2012
Rzeszów
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poszło zaproszenie
0
Jeśli też grasz na PC to możemy :D
0
Jestem :D
0
Wolę już psychofanów Ronaldo niż Ramosa, a spotkałem takich co twierdzą, że te jego akcje to jest normalny futbol w 100% fairplay, a jak uważam inaczej to się nie znam :D
0
Potwierdzam :D U mnie w mieście chwilę się trzeba naczekać, aż kogoś dopuszczą do konsultanta, ale ostatnio kupuje tam wszystko co mogę i się jeszcze ani razu nie zawiodłem. Nawet raz pracownik jak zobaczył jaką promocję na klawiaturę mają, to sam sobie taką wziął :D
4
Jak dla mnie to bardziej wina lenovo niż x-komu. Ja też w swoim laptopie z Acera miałem problem, ale z dyskiem SSD, oddałem na gwarancje i po 5 dniach miałem go w domu z nowym dyskiem i bez żadnych problemów.
0
Najpierw miało być max 24h, ale teraz mówią już że nie ma żadnego określonego czasu do kiedy mają to naprawić. W wątku na forum EA o tym jest już ponad 400 odpowiedzi, w tym pewnie ze 30 od ich community managerów. Wszystkie brzmią "Robimy co możemy, przepraszamy, kilka zespołów na świecie nad tym pracowało całą noc i nie potrafimy naprawić jednego błędu, który sami spowodowaliśmy" xD
0
Akurat w ten tryb da się w miarę grać bez wydawania kasy, bo dostaję się chyba dużo paczek za zadania i nawet sbc o ikonę jest bardzo tanie. No tylko nie da się paczek otwierać jak sklep nie działa :D
0
Bo PC to jest taka platforma służąca do testowania wszystkiego przed wypuszczeniem na konsole. Wszystkie updaty tydzień wcześniej i zawsze jakieś błędy, a potem na konsoli wszystko ładnie śmiga. EA pecetowcom pluje na twarz, a najgorsze że większość mówi "o deszcz kropi"
0
Nie zacząłby :D Bale by na boku obrony grał.
3
??? Ale wiesz, że w tym trybie bez sklepu, czyli otwierania paczek się nie da grać? Bo masz tylko startowy skład z max 50 zgrania? xD
0
Aktualizacja na originie Ci powinna wyskoczyć.
0
Niby tak, ale po tym co zrobili z Battlefrontem wiedzą, że chociaż trochę bardziej muszą uważać.
1
Nie wydałem i nie mam zamiaru wydawać na tą "grę" ani złotówki więcej niż jej początkowa cena.
0
Do pierwszej ligi to ja nie dochodzę, a jak gram to głównie z kumplem we dwóch w Futa, a w niższych ligach aż takich problemów nie ma. Taka ciekawostka, że granie we dwóch w futa też było niedostępne na początku bo nie xD Dopiero po jakiejś petycji to wprowadzili.
0
Nie będę kupował konsoli specjalnie do Fify...
0
Tak napisał community manager EA przed chwilą:
Just to update everyone on this issue.
A fix is currently being tested and once that is cleared for the live environment we will be able to re-enable the store.
We will post any news on this thread.
Thanks.
Może trochę krócej niż kilka godzin.
0
No ja z powitalnej Aguero i Icardiego trafiłem, więc na to nie mogę narzekać, ale zagrałem jeden mecz, wyrzuciło mnie na koniec, sklep nie działał, a w związku z tym nie da się grać, a szkoda strzępić ryja na to coś zwanego poważną firmą.
1
A najlepsze jeszcze jest to, że powstał temat na ich forum o tym, a oni go jeszcze wczoraj jako "solved" ustawili nic nie naprawiając xD
9
To że sklep naprawili na wszystkich innych platformach w kilka godzin, a na PC stwierdzili, że kawę sobie zrobią i jeszcze na urlop wyjadą przed zrobieniem tego.
5
EA to chyba jakąś ukrytą kamerę nagrywa albo jakiś prank na youtube, bo to już przestaje być śmieszne co oni robią z tą fifą.
0
Ja zagrałem jedno spotkanie i wyrzuciło mnie zaraz po nim.
1
O nie nie, żadne humanistyczne :D
0
Też studiuje i też widzę jak to wygląda :)
1
A może jak teraz powie, to jak kiedyś będzie w takiej sytuacji to też się ktoś odezwie? Nie rozumiem takiej logiki xD
5
Ja bym się odezwał do niego, bo prędzej czy później i tak to wyjdzie na jaw, a ty będziesz musiał to na ostatnią chwilę robić.
1
Ma ktoś może informacje jak długo jeszcze nie będzie działał sklep w FUT WC? Myślałem, że po tej drugiej aktualizacji będzie wszystko ok, a tu dalej nic.
EA chyba nie może zrobić w fifie czegoś, co działałoby w 100%...
0
Ale tak serio, co oni myślą drukując te pieniądze xD Przecież to się jeszcze nigdzie nie sprawdziło. No chyba, że nie myślą to by dużo wyjaśniało.
1
Nie ma jeszcze za bardzo o czym gadać, dopóki nie będziemy wiedzieć czy było to specjalne podpalenie.
6
Może powiedz o tym, że paliło się zaraz obok instalacji gazowej, która była na wierzchu bo był remont? xDDDDDDD Takie to śmieszne? xDDDDDD