2

Wy macie taki stereotyp o nich, a oni mają jeszcze gorszy o nas, bo uważają nas za durni, którzy się chwytają nawet najgorszej pracy za najmniejsze pieniądze i jeszcze do tego piją :D

4

Ta trzecia córka to Rogal DDL? xD

0

Jakby to kolega od wożenia zawodników na rowerze napisał to bym uwierzył, ale tak to nie :D

0

To fajnie, że tak myśli. Ciekawe czy wie, że wstrząs mózgu w zależności od urazu i pojawiających się zaburzeń dzieli się na 4 stopnie ciężkości, a w przypadku Kariusa mógłby to być ten pierwszy lub drugi w których uczucie dezorientacji jest chwilowe lub nieznaczne i nie umożliwia całkiem działania.
PS. Nie wiem jak tam naprawdę było, ale sugerowanie się zdaniem piłkarzy bez jakiejkolwiek szkoły w sprawach medycznych jest śmieszne xD

0

Kapitanie, o co chodzi? :D

0

Ale nie wiadomo czy akurat przez to mecz przegramy, a oni to będą analizować chyba nie?

16

Jeśli tak to będzie wyglądać w meczu, że brakowało umiejętności Glika to co mają innego powiedzieć? xD

1

No chyba mamy rekordzistę xD popatrz JEDEN komentarz niżej :D

4

Dlatego napisał, że piłka nożna to parodia, a co za tym idzie przepisy, które ją opisują.

0

Ogląda ktoś z was czarną listę na netflixie i też do teraz nie ogarnia co tam się stało w ostatnim odcinku 5 sezonu? :D

4

Masz po części rację, ale najwięcej osób tak przeżywa jeśli podobny post był nawet na tej samej stronie, a tak się bardzo często dzieje.

0

FoxyLand: TFIYV-240A5-PF4XM /
Equalizer: 6WDDN-K6Q2Z-DX23F
Na steam, nawet nie wiem co to jest :D Powtórzyły mi się i nie mam co z nimi zrobić :D

0

Jak dla mnie jeśli te mikrotransakcje są tylko kosmetyczne jak skiny w cs, fortnite albo dobrze zrobione jak w Path of Exile to nie mam nic przeciwko, a nawet jestem za.

0

Koncert a ty na La Rambli? :D To kto tam gra?

0

Tylko w normalnych firmach jak ktoś nie dodaje pay to win to jest norma. A EA się tym chwali na konferencji jakby to było wielkie osiągnięcie xD

16

Triggered to są wszyscy ludzie, którzy się pyszczą o tą kobietę w trailerze xD

2

No shit, Sherlock :D

0

Chyba jakiś błąd na stronie jest, bo wszystkie linki są skrócone do połowy.

0

Coś link nie działa

1

No ja kupiłem, bo chciałem się przekonać jak to działa. Przekonałem się i nie polecam. To jest tylko osób, które lubią jak im coś napie... w uszach, a nic innego nie słyszą :D

0

Ja w mediamarkt kupowałem i do 14 było, to samo chyba w media expert.

1

Bo to paczka do zwykłego FUTA

0

Już tu raz komuś opowiadałem o słuchawkach jbl :D Ja swoje miałem cały jeden dzień, bo tego się wytrzymać nie da w jakim stopniu tam się te zakłócenia pojawiają. Ja swoje podłączałem do różnych urządzeń, nawet drugą parę w sklepie wypróbowałem i cały czas to samo. Oddałem, kupiłem bluedio t4s i jestem zadowolony :D

6

HAHA ale śmieszne, boki zrywać. Prawie taki jakby się chłop za babe przebrał

7

Patrzcie Polaki robaki, na urlop jade zagramanice i mam za TANIE loty i nie wiem co wybrać xD

0

Ja używałem jeffit, a teraz jeszcze fitatu do liczenia kalorii

4

Tak szczerze to i tak chyba na plus na tym wyszedł, to jak popularna ta strona była, ile ludzi tam kupowało premium i jak dużo reklam się wyświetlało i jak długo działała to robi wrażenie. No jedynie to pozbawienie wolności to trochę przypał :D Chyba, że sobie tych pieniędzy nie zabezpieczył to wtedy średnio.

6

Jak się bawić, to się bawić. Brwi wyje*** kreski wstawić :D

0

Nie ma problemu :D Też tak kiedyś myślałem dopóki nie chciałem z kumplem z xboxa zagrać :D

0

Grają razem, ale z kimś z innej platformy nie możesz stworzyć lobby tylko grać customy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?