12

Jeśli taka karma spotkała Pique za śmianie się to ciekawe co ta karma wymyśli dla Ramosa. Nie mogę się doczekać.

0

Ja swoje dostałem w x-komie,nie wiem czy gdzieś indziej je znajdziesz. Jak je potem w domu odpaliłem to szczerze mówiąc mnie zatkało :D

1

Na twoje pytanie nie znam odpowiedzi, ale mam taką radę żebyś sprawdził je w domu ustawione jak najciszej. Miałem trochę tańsze jbl przez dzień i szumiały w prawej słuchawce. W sklepie sprawdziłem inne modele i we wszystkich to samo. Osobiście Ci mogę polecić Bluedio T4S. Firma niepozorna, ale nawet jakby Ci się nie spodobały to możesz zwrócić.

13

Jakbyś wszystko tylko podpisywał bez zastanowienia to też byś wszystko inne na luzie robił :D

8

Jest opcja że się już po nim nie obudzisz.
A tak serio to takie piwa, to coś w stylu kotletów sojowych jak dla mnie :D

0

Na zarobki niektórych u nas to jest nieporozumienie, dlatego tak broniłem Umtitiego jak chciał podwyżki.

1

https://sillyseason.com/football/top-10-football-clubs-with-the-most-debt-53396/
Tutaj masz top 10. Na przyszłość jak będziesz czegoś szukał to wpisz to w google, ale po angielsku. Dużo łatwiej znaleźć :D

17

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Pamiętam jak jeszcze nie było La Rambli i podobną funkcję pełnił news który akurat był jako główny ustawiony :D Niby nie można było tam na inne tematy pisać, ale i tak dużo osób to robiło.

0

Mi się bardzo podobał soundtrack z The Binding of Isaac

0

A jaka jest właściwa nazwa firmy jak nie Bayer? Można dodać jeszcze AG, ale tak samo przy RedBullu można dodać GmbH.

0

No a jednak RedBull nie może swojej nazwy umieścić i to mnie szczerze mówiąc ciekawi.

0

A RedBull kim jest dla RB Leipzig? Patronem jakimś czy coś?

0

No to jeżeli mówimy o Niemczech to co w takim razie z Bayer 04 Leverkusen?

18

A co to jest FC Red Bull Salzburg na przykład?

1

Pozamiatał polską rap scenę w 2k18

5

Gorzej jak zremisujemy 36 razy :/

0

Ktoś chyba nie ogarnia aronii

1

Ustawka za garażami xD ile wy macie lat? :D

2

Mnie tylko boli, że Rychu Peja ma szanse dziś uczciwie zarobić :D

0

Teoretycznie to Huracan od 11 meczów już nie przegrał, ale wątpię żeby to aż tak na kurs wpłynęło.

24

Real Madrid Pakistan Fans xDDD który to jest tier? 80?

0

Ale za co :/ grzeczny jestem :D

1

Mogę Ci podesłać klucz, tylko nie jestem pewny czy Ci zadziała. Bo ja już miałem dodaną tę grę kiedyś do konta, a teraz nie zauważyłem i próbowałem ten kod od CD-Action wpisać :D

0

Wczoraj były juwenalia, więc bardzo możliwe.

10

No teraz pewnie bym mógł, już po finale pucharu to są wyremontowane :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wytłumaczy mi ktoś po co fcbarca.com potrzebuje lokalizacji mojego urządzenia? xD Trochę się boję
https://ibb.co/eEnLTy [screen]

0

Ciekawe co powiedział temu sędziemu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?