patrykp695
Dołączył/a: styczeń 2012
Rzeszów
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zaczynam żałować wykupienia tego Eleven, lepiej się to już oglądało z jakimś tureckim komentatorem niż z tymi.
0
Nie, mnie to zawsze będzie śmieszyć :D
6
Nie ma co przeżywać, że Villarreal strasznie słabo gra, bo to pierwsza połowa, jeśli dotrzymają te 45 minut z czystym kontem to potem już będzie tylko łatwiej znając Real.
2
No właśnie tego się najbardziej obawiam.
17
No to dwóch najłatwiejszych przeciwników już nie możemy wylosować :/
1
Jakoś mnie to nie dziwi :D
0
No z tym się zgodzę, na początku jest dość ciężko się przekonać., ale im dłużej się to pije tym lepiej smakuje.
0
Jeśli o odczucia chodzi to mnie akurat bardzo mocno pobudza i nawet bardzo dobrze wpływa mi na humor. Tylko trzeba zaznaczyć, że nie działa tak gwałtownie jak kawa czy energetyki, ale w dłuższym przedziale czasu. Jakbyś chciał wiedzieć coś więcej to napisz na priv :)
0
Mógłby ktoś podesłać jakąś transmisje konkursu skoków? Ja mam same zagraniczne strony na których jest tylko piłka :/
0
Według takiego myślenia to praca informatyka jest nic nie warta przy jakiejkolwiek pracy fizycznej, ale szczerze mówiąc Boniek już swoje lata ma, więc też za bardzo od niego nie oczekuje, że on to rozumie.
0
Szczerze? To ja zawsze byłem chorągiewką jeśli chodzi o kibicowanie klubom w Anglii. Jestem za tymi, którzy grają ładny football, a to co teraz robi United to jest przeciwność tego, a przyznam się że jeszcze kilka lat temu najbardziej obstawałem za nimi.
0
Wszyscy wiemy jak gra Messi jak się zdenerwuje i jest zmotywowany, plus ten ostatni mecz w którym mu nic nie chciało wejść.
1
Cs i LoL Cię irytują? Jakoś mnie to nie dziwi :D Strategii nie znam za bardzo, ale jak masz dużo czasu to polecam Path of Exile.
22
No jeśli to jest prawda, to chyba pora zacząć się z tego śmiać, bo innej reakcji na to nie widzę w moim przypadku.
3
TO sie da tylko tak skomentować:
XDDDDDDDDDDDDDD
0
No to jest właśnie bardzo prawdopodobne, a musimy wziąć uwagę jeszcze to, że świat się cały czas rozszerza i cały czas się od tych potencjalnych cywilizacji możemy coraz bardziej oddalać.
1
Też polecam Monte, najlepszy drink jaki piłem, a w dodatku prosty do wykonania.
0
Czyli jeśli dobrze rozumiem, jeśli wyślemy lustro teraz i za 40 lat w nie popatrzymy przez teleskop to zobaczymy jak wysyłaliśmy to lustro na które właśnie patrzymy xd
0
Ten pan Ci to dobrze wytłumaczy :)
0
Bo gwiazdy już tam były, a lustro musielibyśmy wysłać, jeśli lustro byłoby tam juz teraz to zobaczylibyśmy przeszłość.
0
No tak, masz rację. Jakoś tego nie przemyślałem :D
0
ale światło odbite od lustra musi jeszcze do nas wrócić :D
0
No jeżeli wyślemy teraz lustro z prędkością światła i przyjmijmy, że chcemy żeby było on oddalone od Ziemi o 40 lat świetlnych, czyli doleci ono tam w 2057 i będziemy mogli zobaczyć co działo się u nas w 1977 :)
0
Nie no dobrze myślisz, jeśli to lustro byłoby przykładowo 1000lat świetlnych od nas to można by zakończyć wszystkie kłótnie wierzących i ateistów i oglądać to co się działo 2000lat temu w czasie rzeczywistym, tyle możliwości :D
0
No według mnie z obecną technologią to nie ma najmniejszego sensu. Żeby ten pomysł był w jakimkolwiek stopniu opłacalny to lustro musiałoby mieć prędkość większą niż połowa prędkości światła.
1
No teoretycznie tak, tylko najpierw jakoś to lustro musiałoby się tam dostać.
1
Łap :)
https://www.ceneo.pl/17416550
Ma wysuwany trymer do przycinania, którego mógłbyś na pierwszy rzut oka nie zauważyć.
1
Aż musiałem w google sprawdzić, bo nie mogłem uwierzyć :D
0
Sam używam Acera i dotychczas sprawuje się w miarę dobrze, jedynie martwi mnie trochę temperatura procesora która po dłuższych sesjach w bardziej wymagających grach dochodzi do 90 stopni, ale to się jeszcze mieści w normach. W tym który wysłałeś dużą zaletą jest dysk SSD, który dla mnie teraz to must have. Wydaje się w miarę jak na tą półkę cenową.
1
Niestety z tego co wiem, nie da rady regulować w tym typie golarki długości zarostu, też ostatnio szukałem czegoś dla siebie. Jakbyś jednak zdecydował się ją oddać i kupić inną, to polecam firmę Remington, jakbyś chciał to mogę podesłać Ci link do mojej.