0

Na tej stronie też wielu śmieje się z wyglądu Ronaldo, więc na co się spinać, zawsze się znajdą tacy co piszą głupoty...

0

Jakby ubrał normalny to by było coś dziwnego, musi się wyróżniać ;)

0

Messi : jak się dalej będzie na mnie tak patrzył, to chyba mu zaraz zaj****... :D.

0

Ja się mogę zgodzić z większością ale na pewno nie z najgorszym wydarzeniem roku.

0

Ribery nie zasługuje nie ZP, Bayern jako zespół za to powinien otrzymać jakąś nagrodę jako najlepsza drużyna roku, stworzyli oni genialny kolektyw w którym bardzo dużo graczy dało coś od siebie.

0

Szkoda że w galerii na stronie Barcy nie ma tego zdjęcia:

https://scontent-a-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/1609809_573962826014779_1212904702_n.jpg

:D

0

Boli mnie przez nich brzuch ze śmiechu :/

0

Oczywiście nie mówię tu że wszyscy do 15 roku życia tacy są ;)

0

Nie tylko, bardziej niż kibiców Realu wyszczególniłbym tu kibiców wszystkich klubów w przedziale wiekowym -15

0

Taki dystans jaki on ma do tego wszystkiego przydałby się wielu kibicom.

0

Byłaby taka spina, że wszystkie serwery stron związanych z piłką by popadały.

0

On jest genialny :D

0

Prawie wszyscy mówią że Messi nie dostanie ZP w tym roku i że na to nie zasługuje, ja też tak myślę, ale tak sobie wyobrażam co by się działo gdyby ją jednak otrzymał :D

0

Według mnie remis na wyjeździe z takim rywalem to sukces. Wydaje mi się że Atletico żeby nie wiem co robiło i tak będzie słabsze w rundzie rewanżowej, no chyba że dokonają wzmocnień w zimowym okienku transferowym.

0

Nie wydaje mi się. Simeone podoba mi się ze względu na swój charakter i rzeczy jakie wpaja swoim zawodnikom, ale wątpię żeby wpasował się w Tiki-Take, a bez tego nie będzie to raczej możliwe.

0

Źródło: AS

Pisze przecież :D

0

No trochę przesadziłeś z tymi najlepszymi, ale każdy ma swoje zdanie ;)

0

Ups :D za dużo razy słyszałem jak każdy tak mówi i sam tak napisałem.

0

Najbardziej czego się boję to brutalna gra drużyny z Madrytu. Nawet sobie nie próbuję wyobrazić co może wpaść do głowy takiemu jak Diego Coasta, Juanfran lub Mirinda.

0

Ten komentator to jest jeszcze nic, pamiętam jak oglądałem jakiś mecz reprezentacyjny po północy na polsacie sport. Tamten komentator co chwile ziewał i mówił cały czas o tym samym. O ile się nie mylę był to mecz Argentyny.

0

Albo chociaż do klubu który walczy w Lidze Mistrzów.

0

Nie wiem czy to jest pewne ale Roni ma podpisać dwuletni kontrakt z tureckim Beskitasem.

0

Mogę wam to potwierdzić, też zrobiłem zrzut ekranu ;)

0

A może sam jeszcze nie wie dokąd odejdzie?

0

My prawie zawsze robimy za San Marino ;)

0

Miki napisz jaki masz skład w FUT.

0

Nie nie i jeszcze raz nie, oby to był tylko wymysł prasy, bo taka zmiana trenera co chwilę nie będzie dobrze wpływać na klub. Z tego co pamiętam to za początków Guardioli też chcieli go zmienić, a jak się to skończyło nie trzeba nikomu tłumaczyć.

0

Przydałby się tam jakiś bogaty właściciel, żeby mogli się odbić i prezentować taki poziom jak w przeszłości.

0

Data urodzenia: 29.11.1998

Nie ładnie Hubert ;)

0

Jakby ktoś nie wiedział o jaki błąd chodzi, pisze się VillaRReal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?