patrykp695
Dołączył/a: styczeń 2012
Rzeszów
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na tej stronie też wielu śmieje się z wyglądu Ronaldo, więc na co się spinać, zawsze się znajdą tacy co piszą głupoty...
0
Jakby ubrał normalny to by było coś dziwnego, musi się wyróżniać ;)
0
Messi : jak się dalej będzie na mnie tak patrzył, to chyba mu zaraz zaj****... :D.
0
Ja się mogę zgodzić z większością ale na pewno nie z najgorszym wydarzeniem roku.
0
Ribery nie zasługuje nie ZP, Bayern jako zespół za to powinien otrzymać jakąś nagrodę jako najlepsza drużyna roku, stworzyli oni genialny kolektyw w którym bardzo dużo graczy dało coś od siebie.
0
Szkoda że w galerii na stronie Barcy nie ma tego zdjęcia:
https://scontent-a-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/1609809_573962826014779_1212904702_n.jpg
:D
0
Boli mnie przez nich brzuch ze śmiechu :/
0
Oczywiście nie mówię tu że wszyscy do 15 roku życia tacy są ;)
0
Nie tylko, bardziej niż kibiców Realu wyszczególniłbym tu kibiców wszystkich klubów w przedziale wiekowym -15
0
Taki dystans jaki on ma do tego wszystkiego przydałby się wielu kibicom.
0
Byłaby taka spina, że wszystkie serwery stron związanych z piłką by popadały.
0
On jest genialny :D
0
Prawie wszyscy mówią że Messi nie dostanie ZP w tym roku i że na to nie zasługuje, ja też tak myślę, ale tak sobie wyobrażam co by się działo gdyby ją jednak otrzymał :D
0
Według mnie remis na wyjeździe z takim rywalem to sukces. Wydaje mi się że Atletico żeby nie wiem co robiło i tak będzie słabsze w rundzie rewanżowej, no chyba że dokonają wzmocnień w zimowym okienku transferowym.
0
Nie wydaje mi się. Simeone podoba mi się ze względu na swój charakter i rzeczy jakie wpaja swoim zawodnikom, ale wątpię żeby wpasował się w Tiki-Take, a bez tego nie będzie to raczej możliwe.
0
Źródło: AS
Pisze przecież :D
0
No trochę przesadziłeś z tymi najlepszymi, ale każdy ma swoje zdanie ;)
0
Ups :D za dużo razy słyszałem jak każdy tak mówi i sam tak napisałem.
0
Najbardziej czego się boję to brutalna gra drużyny z Madrytu. Nawet sobie nie próbuję wyobrazić co może wpaść do głowy takiemu jak Diego Coasta, Juanfran lub Mirinda.
0
Ten komentator to jest jeszcze nic, pamiętam jak oglądałem jakiś mecz reprezentacyjny po północy na polsacie sport. Tamten komentator co chwile ziewał i mówił cały czas o tym samym. O ile się nie mylę był to mecz Argentyny.
0
Albo chociaż do klubu który walczy w Lidze Mistrzów.
0
Nie wiem czy to jest pewne ale Roni ma podpisać dwuletni kontrakt z tureckim Beskitasem.
0
Mogę wam to potwierdzić, też zrobiłem zrzut ekranu ;)
0
A może sam jeszcze nie wie dokąd odejdzie?
0
My prawie zawsze robimy za San Marino ;)
0
Miki napisz jaki masz skład w FUT.
0
Nie nie i jeszcze raz nie, oby to był tylko wymysł prasy, bo taka zmiana trenera co chwilę nie będzie dobrze wpływać na klub. Z tego co pamiętam to za początków Guardioli też chcieli go zmienić, a jak się to skończyło nie trzeba nikomu tłumaczyć.
0
Przydałby się tam jakiś bogaty właściciel, żeby mogli się odbić i prezentować taki poziom jak w przeszłości.
0
Data urodzenia: 29.11.1998
Nie ładnie Hubert ;)
0
Jakby ktoś nie wiedział o jaki błąd chodzi, pisze się VillaRReal.