0

Wow to mnie zatkało, ale czego jeszcze nic nie ma o tym na naszej stronie? Może to tylko jednak jakaś plotka... A do kiedy Don Andres ma kontrakt?

0

Prawda o Inieście czyli co? Bo nie orientuje się jakoś w temacie.

0

Nie ma się nią co przejmować. Robi to tylko i wyłącznie dla rozgłosu, bo wiadomo, że nikt nie zwrócił by na nią uwagi gdyby powiedziała, że Messi jest najlepszy i wszystko robi doskonale.

0

włączcie sobie teraz tvp sport ;-)

0

Dziękuje ;)

0

Mi się nie wydaje żeby Ajax grał aż taki antyfutbol, oni nie stawiają raczej autobusów.

0

Ma może ktoś jakieś informacje kto miał ile pkt w plebiscycie na najlepszego piłkarza?

0

haha widzieliście hak Mou się patrzył?

0

Mógłby ktoś podrzucić linka bo mi żaden nie chce działać...

0

mecz Atletico będzie na canal+?

0

A ja czekam na bana dla Cb ;-)

0

Ten jego skok przypomniał mi trochę loty Puyola, dobrze że nic poważnego sie mu nie stalo.

0

Może aż tak źle nie będzie, nie możemy mieć przecież co roku takiego pecha do kontuzji...

0

Na początku chciałem wstawić wam link ale potem się rozmyśliłem, bo jeżeli ktoś tego nie widział niech się cieszy.

0

Widzieliście co zrobił dziś Bacary Sagna? Strasznie to wyglądało.

0

Dzięki za info, a wiesz może dlaczego nie może grać od początku, bo nie bardzo się orientuje.

0

wiadomo coś o tym kiedy pawłowski będzie mogł grać?

0

Ja chyba obejrze, dzisiaj początek sezonu to oglądam wszystkie mecze jakie się da :-P

0

moja11.pl nie wiem czy o takie coś Ci chodzi, ale mi się to nawet podoba.

0

To chyba chodzi o to że płacą 30 milionów, a dokładają jeszcze jak spełni jakieś warunki które będą w umowie np. zagra ileś tam meczy, albo za każdy rok gry.

0

Już nie mogę się doczekać startu ligi!

0

W tych hiszpańskich gazetach codziennie jest prawie to samo ;)

0

Jakby Alves odnalazł siebie z dobrych czasów to by była sieczka.

0

Polecam ci Persen albo jakiś Nervomix, bo widzę że jest z tobą źle ;)

0

Z tego co mi się wydaje to w Barcelonie jest taka hierarchia w pensjach która polega na tym, że gwiazda zarabia najwięcej, potem jest kilku innych bardzo dobrych zawodników też z dość wysokimi pensjami, następnie jest kilku piłkarzy ze średnimi pensjami, a najmniej zarabiają ci zawodnicy którzy wchodzą do zespołu. Jest to jakby piramida. Pamiętam że było to chyba omawiane w książce G. Huntera.

0

Hierarchia w zespole musi być.

0

Jest błąd "Antonimeu Ramallersowi."

0

Jeżeli nie wiesz o co chodzi z tą czcionką to się może nie wypowiadaj ;)

0

Zarząd barcelony mógłbyś zorganizować jakiś mecz towarzyski w którym ronaldinho grałby z messim i neyem w jednej druzynie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?