patrykp695
Dołączył/a: styczeń 2012
Rzeszów
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wow to mnie zatkało, ale czego jeszcze nic nie ma o tym na naszej stronie? Może to tylko jednak jakaś plotka... A do kiedy Don Andres ma kontrakt?
0
Prawda o Inieście czyli co? Bo nie orientuje się jakoś w temacie.
0
Nie ma się nią co przejmować. Robi to tylko i wyłącznie dla rozgłosu, bo wiadomo, że nikt nie zwrócił by na nią uwagi gdyby powiedziała, że Messi jest najlepszy i wszystko robi doskonale.
0
włączcie sobie teraz tvp sport ;-)
0
Dziękuje ;)
0
Mi się nie wydaje żeby Ajax grał aż taki antyfutbol, oni nie stawiają raczej autobusów.
0
Ma może ktoś jakieś informacje kto miał ile pkt w plebiscycie na najlepszego piłkarza?
0
haha widzieliście hak Mou się patrzył?
0
Mógłby ktoś podrzucić linka bo mi żaden nie chce działać...
0
mecz Atletico będzie na canal+?
0
A ja czekam na bana dla Cb ;-)
0
Ten jego skok przypomniał mi trochę loty Puyola, dobrze że nic poważnego sie mu nie stalo.
0
Może aż tak źle nie będzie, nie możemy mieć przecież co roku takiego pecha do kontuzji...
0
Na początku chciałem wstawić wam link ale potem się rozmyśliłem, bo jeżeli ktoś tego nie widział niech się cieszy.
0
Widzieliście co zrobił dziś Bacary Sagna? Strasznie to wyglądało.
0
Dzięki za info, a wiesz może dlaczego nie może grać od początku, bo nie bardzo się orientuje.
0
wiadomo coś o tym kiedy pawłowski będzie mogł grać?
0
Ja chyba obejrze, dzisiaj początek sezonu to oglądam wszystkie mecze jakie się da :-P
0
moja11.pl nie wiem czy o takie coś Ci chodzi, ale mi się to nawet podoba.
0
To chyba chodzi o to że płacą 30 milionów, a dokładają jeszcze jak spełni jakieś warunki które będą w umowie np. zagra ileś tam meczy, albo za każdy rok gry.
0
Już nie mogę się doczekać startu ligi!
0
W tych hiszpańskich gazetach codziennie jest prawie to samo ;)
0
Jakby Alves odnalazł siebie z dobrych czasów to by była sieczka.
0
http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/173/576/Wat8.jpg?1315930535
0
Polecam ci Persen albo jakiś Nervomix, bo widzę że jest z tobą źle ;)
0
Z tego co mi się wydaje to w Barcelonie jest taka hierarchia w pensjach która polega na tym, że gwiazda zarabia najwięcej, potem jest kilku innych bardzo dobrych zawodników też z dość wysokimi pensjami, następnie jest kilku piłkarzy ze średnimi pensjami, a najmniej zarabiają ci zawodnicy którzy wchodzą do zespołu. Jest to jakby piramida. Pamiętam że było to chyba omawiane w książce G. Huntera.
0
Hierarchia w zespole musi być.
0
Jest błąd "Antonimeu Ramallersowi."
0
Jeżeli nie wiesz o co chodzi z tą czcionką to się może nie wypowiadaj ;)
0
Zarząd barcelony mógłbyś zorganizować jakiś mecz towarzyski w którym ronaldinho grałby z messim i neyem w jednej druzynie.