0

Dlaczego bankierzy nie idą do więzienia?

Wszyscy powinni być traktowani jednakowo przez wymiar sprawiedliwości.

Czy tylko mi się wydaję, że to pytanie jest zadawane trochę ze względu na pana Lionela M? :)

0

W Premier League by go połamali, ale w tej szkockiej, a nie angielskiej.

0

Bartass

Jaki zdrajca?! Ty masz coś z główką? Dzięki niemu zdobyliśmy wiele tytułów, był genialnym piłkarzem i trenerem, tyle lat spędził w Barcelonie a ty śmiesz nazywać go zdrajcą? Jeżeli Pep nie chciał już trenować Barcy, bo się wypalił, to z niej odszedł. Nie każdy jest taki jak SAF, ba może 0,001% trenerów jest w jednym klubie przez tak długi okres. To normalne, że ktoś odchodzi, a na jego miejsce przychodzi ktoś nowy. Taka jest kolej rzeczy i nic z tym nie zrobisz.

0

Tello na tą chwilę jest genialnym zmiennikiem, mało kto potrafi wejść na ostatnie minuty i strzelić bramkę, a czasami nawet dwie. Jego szybkość i drybling może być bardzo przydatny na ligowych rywali, a szczególnie w końcówce, gdy ci są już zmęczeni. Mam nadzieję że Tito dobrze wykorzysta jego atuty w przyszłym sezonie.

0

Takiej dobrej atmosfery w szatni jak Pinto praktycznie nikt nie umie stworzyć, a bramkarzem też jest niezłym.

0

Tyle lat beż żadnej konkurencji na pozycji bramkarza, to się oburzył jak mu Pinto powiedział że będzie walczył o miejsce w składzie, a każdy inny bramkarz na miejscu Victora by się wziął w garść i zaczął trenować z większym wysiłkiem. Pinto widać że ma ambicje, a u VV trudno czegoś takiego szukać. Kilka lat temu może jeszcze chciało mu się pracować, ale teraz? Chciałbym żeby odszedł już w tym okienku, bo będzie to korzystne i dla Barcy i dla Niego.

0

Nie słucham za bardzo takiej muzyki, ale to jest zajebiste! ;)

0

Wiesz, to jest Polska tutaj starego wyjadacza od koryta nie oderwiesz.

0

A po co się mają męczyć? Wynik korzystny, wyjście z grupy pewne, kontrola nad grą. Czego chcieć więcej?

0

Ja byłbym za sprowadzeniem tego chłopaka. Nawet gdyby nie wypalił z talentem to Klub by na tym dużo nie stracił, a sam piłkarz mógłby się rozwinąć i kontynuować karierę w innych słabszych europejskich klubach.

0

Zapowiada się bardzo fajny mecz, ale ja chciałbym kiedyś zobaczyć mecz La Liga-Premier League, ale takie coś jest chyba mało możliwe.

0

Niby tak, ale u nas już pokazał to co ma najlepsze, a teraz jeszcze po przyjściu Neya nie miałby zbyt wielu szans na grę ;)

0

Mam nadzieję że Villa pokaże wielką klasę w Premier League, a przy okazji Barcelona na nim w miarę dużo zarobi.

0

Oby za rok Deportivo wróciło do La Liga, a Villarreal żeby nie spadł.

0

A ty tym drewnom nawet do pięt nie dorastasz ;)

0

To było trochę inaczej ;)
Przed transferem do Barcy:On jest jednym z najlepszych musimy go mieć.
Po transferze:Dobrze że tam poszedł, nie potrzebujemy żadnego brazylijskiego pajaca, Bale będzie lepszy.
Po tym jak transfer Bale jest mało prawdopodobny: Po co nam on, Suarez jest dużo lepszy z CR7 stworzą zabójczy atak ;)

0

Nie strzela dużo goli, bo teraz już nie ma z czego. Praktycznie wszystkie wolne wykonuje Leo.

0

Alexis też by umiał grać jak prawdziwy skrzydłowy, ale bez Messiego na boisku.

0

Inferno nie wysilaj się Mikiego nie podrobisz ;)

0

Twoja wyobraźnia mnie rozwala.

0

Bardzo cieszy ten news, teraz jeszcze czekamy na Thiago.

0

Bardzo dobrze wybrał pod względem finansowym, lecz obawiam się że w klubie zbudowanym na pieniądzach może nie być zbyt szanowany.

0

A dzięki czemu La Roja do tego doszła? Oczywiście dzięki szkoleniu piłkarzy do najmłodszego wieku i inwestowaniu w przyszłość, co teraz będzie im się zwracać jeszcze przez długie lata.

0

Jeszcze trzeba do tego dodać ogromne sukcesy w młodzieżówkach. Hiszpania ma ma przed sobą jeszcze wielką przyszłość

0

Gdyby Polacy mieli takie serce do walki na boisku jakie dzisiaj pokazała reprezentacja Thaiti...

0

sport.tvp.pl

0

I po co takie teksty na poziomie podstawówki?

0

Chyba każdy kibic, nawet rodzony Hiszpan, będzie cieszył się gdy Thaiti zdobędzie gola ;)

0

Bardzo dobry tekst, fajnie się to czyta. Twoje zdanie na ten temat jest dość kontrowersyjne i pewnie nie zgadza się ono z opinią większości użytkowników tej strony i niektórym to się może nie podobać, ale ja po części się z Tobą zgadzam.

0

Jestem pewny że byłby wyrównany ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?