patrykp695
Dołączył/a: styczeń 2012
Rzeszów
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentatorzy przeginają już z tą akcją życia Thaiti, ta niby słaba drużyna próbuje chociaż coś grać podawać i szczerze mówiąc ładniej to wygląda niż kopanina naszej kochanej reprezentacji.
0
Mogę się założyć, że nawet po tych ciężkich chwilach, kontuzjach nasz Kapitan nadal będzie grał na 120% swoich możliwości i nie będzie się oglądał na swoje zdrowie.
0
radamenes
Osobiście jeszcze nie robiłem według takiego przepisu i chciałbym się cb zapytać czy dobrze smakują i czy wygodnie ci zlizywać to wszystko z płytek, chętnie spróbuję czegoś takiego ;)
0
"Nie rozumiem za co ban? czy ja lamie jakies pszepisy?"
Tak łamiesz, piszesz niezgodnie z zasadami ortografii i prowokujesz innych użytkowników tej strony.
0
tvp sport, albo na sport.tvp.pl
0
Mógłby do Barcelony wrócić taki pressing jaki jest aktualnie w La Roja.
0
Nie ma żadnego wyroku, nie wiadomo czy to naprawdę zrobił, więc nie osądzaj go już ;)
0
Cristiano chodziło chyba o to że dotychczas nie przedłużył kontraktu, nic nie napisał że nie zrobi tego w przyszłości ;)
0
Jak Messiego nie będzie to jestem pewny że upchniemy Adriano na ŚN ;)
0
Może gra na Klasie Światowej ale całe SI pewnie zmienił.
0
Jest to nowa gwiazda polskiego internetu wykreowana przez użytkowników strony fcbarca.com ;D
0
Gdyby Messiemu aż tak bardzo zależałoby na pieniądzach, jak ty piszesz. to już dawno by go nie było w Barcie, a na pewno nie zakładał by fundacji i innych takich ;)
0
Serio?
0
Po pierwsze to u mnie na polu jest syf, a po drugie to nie my tu piszemy głupie komentarze tylko Ty ;)
0
livesports.pl
0
Miki to nowa gwiazda internetu :) Niekryty, Abstrachuje i inne takie przy nim to nic :)
0
Uff cieszę się bardzo :) Mogę z spokojem iść spać.
0
Niech Redakcja wyłączy komentarze pod tym newsem.
0
Ale ja i tak ufam Tito i dałbym mu spokojnie jeszcze jeden sezon, chyba że choroba powróci, to wtedy Tito powinien z własnej woli zrezygnować.
0
Niech Miki albo redakcja wrzucą coś nowego, bo nie ma już o czym dyskutować ;)
0
Napisałem w tamtej odpowiedzi "jak na niego'', więc nie ma o co się sprzeczać ;)
0
Ale sam przyznasz, że reszta jak na niego to i tak bardzo mądra ;)
0
To nie jest drugi Miki ;) Miki pisze co myśli, a on (jankiel) trolluje użytkowników tej strony
0
Tak ;)
0
tak samo jak tu ;)
0
Poczekaj może Miki wrzuci swój skład, ale tego nie da zrobić się tak szybko. On musi przemyśleć wszystkie wady i zalety stosowanej formacji, zaawansowane rozwiązania taktycznie i inne, więc musimy chwilę poczekać ;)
0
*chce ;) Mam nadzieję że przez przypadek takiego byka walnąłeś.
0
O tym transferze dowiedzieliśmy się od Mikiego więc pomyśl ;)
0
Nikt tu się go nie czepia ;) Ja tu wrzuciłem jego posta żeby ludzie się dowiedzieli że ma fb i żeby mogli się pośmiać.
0
On jest z 01...