0

Komentatorzy przeginają już z tą akcją życia Thaiti, ta niby słaba drużyna próbuje chociaż coś grać podawać i szczerze mówiąc ładniej to wygląda niż kopanina naszej kochanej reprezentacji.

0

Mogę się założyć, że nawet po tych ciężkich chwilach, kontuzjach nasz Kapitan nadal będzie grał na 120% swoich możliwości i nie będzie się oglądał na swoje zdrowie.

0

radamenes

Osobiście jeszcze nie robiłem według takiego przepisu i chciałbym się cb zapytać czy dobrze smakują i czy wygodnie ci zlizywać to wszystko z płytek, chętnie spróbuję czegoś takiego ;)

0

"Nie rozumiem za co ban? czy ja lamie jakies pszepisy?"

Tak łamiesz, piszesz niezgodnie z zasadami ortografii i prowokujesz innych użytkowników tej strony.

0

tvp sport, albo na sport.tvp.pl

0

Mógłby do Barcelony wrócić taki pressing jaki jest aktualnie w La Roja.

0

Nie ma żadnego wyroku, nie wiadomo czy to naprawdę zrobił, więc nie osądzaj go już ;)

0

Cristiano chodziło chyba o to że dotychczas nie przedłużył kontraktu, nic nie napisał że nie zrobi tego w przyszłości ;)

0

Jak Messiego nie będzie to jestem pewny że upchniemy Adriano na ŚN ;)

0

Może gra na Klasie Światowej ale całe SI pewnie zmienił.

0

Jest to nowa gwiazda polskiego internetu wykreowana przez użytkowników strony fcbarca.com ;D

0

Gdyby Messiemu aż tak bardzo zależałoby na pieniądzach, jak ty piszesz. to już dawno by go nie było w Barcie, a na pewno nie zakładał by fundacji i innych takich ;)

0

Serio?

0

Po pierwsze to u mnie na polu jest syf, a po drugie to nie my tu piszemy głupie komentarze tylko Ty ;)

0

livesports.pl

0

Miki to nowa gwiazda internetu :) Niekryty, Abstrachuje i inne takie przy nim to nic :)

0

Uff cieszę się bardzo :) Mogę z spokojem iść spać.

0

Niech Redakcja wyłączy komentarze pod tym newsem.

0

Ale ja i tak ufam Tito i dałbym mu spokojnie jeszcze jeden sezon, chyba że choroba powróci, to wtedy Tito powinien z własnej woli zrezygnować.

0

Niech Miki albo redakcja wrzucą coś nowego, bo nie ma już o czym dyskutować ;)

0

Napisałem w tamtej odpowiedzi "jak na niego'', więc nie ma o co się sprzeczać ;)

0

Ale sam przyznasz, że reszta jak na niego to i tak bardzo mądra ;)

0

To nie jest drugi Miki ;) Miki pisze co myśli, a on (jankiel) trolluje użytkowników tej strony

0

Tak ;)

0

tak samo jak tu ;)

0

Poczekaj może Miki wrzuci swój skład, ale tego nie da zrobić się tak szybko. On musi przemyśleć wszystkie wady i zalety stosowanej formacji, zaawansowane rozwiązania taktycznie i inne, więc musimy chwilę poczekać ;)

0

*chce ;) Mam nadzieję że przez przypadek takiego byka walnąłeś.

0

O tym transferze dowiedzieliśmy się od Mikiego więc pomyśl ;)

0

Nikt tu się go nie czepia ;) Ja tu wrzuciłem jego posta żeby ludzie się dowiedzieli że ma fb i żeby mogli się pośmiać.

0

On jest z 01...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?