patrykp695
Dołączył/a: styczeń 2012
Rzeszów
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wolałbym Simeone ale on też może być ;)
0
No to może być ciekawie w następnym sezonie. O formę Messiego nawet się nie boje, bo to jest pewne, Neymar też raczej wypali, a może nawet nowy trener wykorzysta w 100% potencjał Alexisa.
0
Ale to będzie licytacja...
0
No to dalej się zaczynają mecze z udziałem Barcelony. Już nie mogłem się doczekać!
0
Ciekawe jaką cenę osiągną te koszulki. Najdroższa pewnie będzie Neymara.
0
No to może się czegoś ciekawego dowiemy.
0
A ty wiesz że On poszedł do Madrytu nie?
0
Tak. bo Rossel z nimi negocjował... Człowieku teraz każdy klub to jest wielka machina w której jest bardzo dużo pracowników odpowiedzialnych za poszczególne rzeczy. Rossel jako prezydent ma panować nad tym wszystkim i reprezentować klub.
0
Z tego co mi się wydaje to takie zapisy mogą być tylko na wypożyczeniach, ale nie jestem pewny.
0
Chce żeby nam strzelił bramkę :)
0
Mi się wydaje że to właśnie Kapitan ma poczucie humoru ;)
0
Jeżeli Thiago odejdzie to Fabs musi dostawać więcej szans na pozycji Xaviego, a i Sergi Roberto powinien powoli wchodzić do zespołu.
0
Jeszcze nie widziałem trzyosobowego duetu ;)
0
Dla mnie taka wizja też nie jest zbyt miła, ale np takie Man City wydało bardzo dużo forsy a do LM im jeszcze daleko, Real też w tym sezonie nie osiągnął, a większość rozgrywek krajowych powygrywały kluby "tradycyjne" czyli Barcelona, UTD ...
0
No niby kupują za mniejsze pieniądze niż w poprzednich latach, ale wszyscy wiemy ile talentów już się w Madrycie zmarnowało, chyba że u Ancelottiego to będzie inaczej wyglądać.
0
A wiadomo coś może o tym czy jest coś takiego planowane czy to tylko jakieś spekulacje?
0
Onet i Marca to chyba dwa najbardziej wiarygodne źródła jakie znam...
0
Niby tak, ale ci młodzi to jest jakieś ryzyko i nie wiadomo czy poradzą sobie z taką presją jaka panuje w naszym klubie. W tym roku najlepiej jakby kupili jakiegoś sprawdzonego, pewnego obrońcę, a w następnym sezonie mogą się pobawić w eksperymenty z młodymi.
0
Z niektórymi rzeczami zawartymi w twojej wypowiedzi się zgadzam, ale proszę Cię nie nazywaj wszystkich chłopaczkami i nie nadużywaj Capsa, bo to bez sensu wygląda i źle się takie coś czyta ;)
0
Ty na serio masz 22 lata? Jesteś jakiś ułomny czy coś? Bo inaczej tego nazwać się nie da. Piszesz do wszystkich dzieciaki, wyżywasz się nad Caps Lockiem. Wytłumacz mi to, bo Cię nie rozumiem
0
Ból dupy?
0
Tylu Brazylijczyków w składzie, to by było coś!
0
Nawet nie liczę, że Ney wniesie do drużyny tyle co Roni, ale na pewno będzie się go bardzo dobrze oglądało w ataku obok Messiego.
0
Torres- magia, chyba najbardziej mi się wczoraj podobał
Jese- nie pokazał praktycznie nic
Deulofeu- pokazał głównie jakim jest egoistą, ale przynajmniej szukał gry i próbował coś zdziałać.
Chciałem żeby przeszła La Rojita, niestety nie udało im się ale Urugwaj i tak grał nawet ładnie, a mecz był na bardzo wysokim poziomie i w miarę ciekawie się go oglądało.
0
Z Ibry piłkarz był i jest genialny, po prostu nie dopasował się do Barcelony zbyt dobrze i chciał grać pierwsze skrzypce w drużynie, co jak wiemy robi Messi.
0
Ja cie pie*dole.... Chyba już nigdy nie będę używał stronki meczyki.pl. I po co ja tyle siedziałem? Było coś ciekawego w tym meczu?
0
Ja raczej będę oglądał, chociaż tego ostatniego jeszcze do końca nie odespałem.
0
Sorry za offtop ale muszę to gdzieś napisać. Jest jakieś info co do dzisiejszego meczu Messiego? Na meczykach jakiś link jest ale nie jestem pewny czy spotkanie się odbędzie.
0
No niby tak, ale kto negocjował klauzulę Thiago? Tito?!
0
Jeśli Thiago nie chce jeszcze poczekać to jest to jego decyzja i może ponieść w przyszłości tego konsekwencje, nikt nie wie czy będą one negatywne czy pozytywne. Moim zdaniem Barcelona da radę wynaleźć takiego drugiego Thiago w swoim "kamieniołomie" z perłami.