0

Oby teraz gra Xaviego za każdym razem wyglądała tak dobrze i dynamicznie jak w meczu z Villarreal, chyba jest błąd w tytule ;)

0

Ale by się działo gdyby losy mistrzostwa rozgrywały się podczas ostatniej kolejki na Camp Nou przeciwko Atletico.

0

Costa to by się przydał prawie każdemu klubowi na świecie, a Realowi to szczególnie.

0

Lepiej oglądnijcie sobie to, niektórym się przyda ;)

0

Oj nie sądzę Domas żeby Atleti go tam puściło.

0

Oby Costa został chociaż rok dłużej w La Liga, ale z drugiej strony możemy być pewni że Atletico i tak znajdzie nie wiadomo skąd jakiś ogromny talent.

0

Jeszcze co to tego meczu z Atletico, niby w tym sezonie są genialni ale wyobraźcie sobie jak będzie wyglądała nasza gra jeżeli Ney utrzyma formę i Messi wróci na czas! To na 100% będzie wyśmienite spotkanie już nie mogę się tego doczekać.

0

No to podziękujmy Diego Alvesowi za to że uratował nam lidera ;)

0

Deulofeu piękny gol, Bojan piękna sztuczka i jeszcze teraz Roni.

0

Tylko Mangala byłyby raczej droższy od Balanty, co dla naszego zarządu może stanowić problem.

0

Ja na miejscu Taty zastanowiłbym się nad sprowadzeniem obrońcy już w zimowym okienku transferowym, tylko sam się zastanawiam kto mógłby zostać kupiony. Z jednej strony jest nam potrzebny ale z drugiej strony jakiś młody talent, nie byłby złym rozwiązaniem. Na tą drugą opcję najbardziej według mnie nadawałby się Balanta.

http://miedzy-slupkami.blogspot.com/2013/11/eder-alvarez-balanta-kolumbijska-zapora.html

0

Dla mnie dwoma najsłabszymi punktami Barcy są: obrona i motywacja (lekceważenie przeciwnika). O naszej defensywie chyba nie ma co się rozpisywać, bo każdy widzi jak to wygląda, a podejście do meczów wygląda następująco "Przecież my jesteśmy Fc Barceloną, jesteśmy tacy dobrzy że nie musimy nic robić, mecz sam się wygra..." Według mnie jedynym rozwiązaniem jest częstsze dawanie szansy młodszym, którzy są zmotywowani do ciężkiej pracy na boisku.

0

Roni mógłby jeszcze wrócić chociaż na sezon do Europy. Na 100% oglądałbym wszystkie mecze z jego udziałem.

0

Aler1 ty wiesz że Bale nie jedzie na Mundial nie?

0

Przed telewizorem ;)

0

Czyli sam Messi jest więcej wart niż reszta Reprezentacji Argentyny? :)

0

Gerard dał dziś chyba więcej w ataku i miał więcej udanych dryblingów niż wszyscy napastnicy.

0

Oby w zimowym okienku zrobili jakieś mądre i przemyślane transfery, aby wzmocnić ławkę rezerwowych. Jeżeli to mądrze rozegrają to może być naprawdę ciekawie.

0

Costa jest lepszy, dzięki temu że Falcao odszedł mógł przejąć pierwsze skrzypce w drużynie.

0

To Atletico jest NIESAMOWITE! Najbardziej mi się u nich podoba ta walka o piłkę do samego końca, dzięki temu strzelili np. 7 bramkę. Według mnie w tym sezonie mogą zawojować Ligę Mistrzów i być dużym zagrożeniem dla Barcy w LL. Gołym okiem widać kto jest ich trenerem.

0

No to jeszcze kontuzja któregoś stopera może do kompletu...

0

Może mi ktoś to przybliżyć, bo nigdy o tym nie słyszałem.

0

No to teraz się trzeba modlić żeby dziś w nocy nic się nie stało naszym dwóm skrzydłowym, bo wtedy to już naprawdę będziemy w...

0

No chyba że jesteś Messim, to wtedy nawet faule nic nie pomogą ;)

0

Tym gorszym piłkarzom piłkę można zabrać bez kopania. Im jesteś lepszy tym więcej razy jesteś sfaulowany.

0

Bardzo mnie to cieszy, że pamiętają o swoich kibicach z innych krajów.

0

Pichichi może być jego nawet za rok i za dwa, najważniejsze jest to żeby drużyna zdobywała trofea i to powinno być zawsze na pierwszym planie, a nie osiągnięcia osobiste, więc gdy Messi zdobędzie LM to na 100% nie będzie płakał za Pichichi ;)

0

6) dużo wypracowanych sytuacji, ale mało wykorzystanych. Mam wrażenie, że w niektórych sytuacjach po prostu przekombinowali.

To właśnie mnie bardzo dziś irytowało, ale to przecież Barca, wszystko musi jak najlepsze dla oka.

0

Super spotkanie Neymara, Messi już nie daleko swojej optymalnej formy fizycznej, ale najbardziej podobał mi się Fabs, to co on zrobił w te kilka minut jest niewyobrażalne. Mam nadzieję, że w następnej kolejce LL zagra wraz z Songiem w wyjściowej 11.

0

to było do Headliner9

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?