patrykp695
Dołączył/a: styczeń 2012
Rzeszów
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To Tata tu jest trenerem i chyba wie co robi. Mam do niego pełne zaufanie.
0
wygląda jeszcze gorzej niż alves w białych włosach
0
Widzieliście co Neymar dodał na fb?
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=561577343877953&set=a.148480921854266.16269.148456285190063&type=1&theater
Widać że bardzo chce grać w Barcie.
0
w samej la liga około 163.
0
Wydaje mi się, że Sergi Roberto eksploduje formą w tym sezonie, tak jak Tello w poprzednim.
0
Ja nie wiem czy Neymar to jest jeszcze aż taka niewiadoma, to co pokazał na pucharze konfederacji świadczy samo o sobie ;)
0
Mógłbyś mi link podesłać?
0
Jak zadajesz takie pytania to podawaj źródło ;)
0
A ty jesteś dziwny,bo przekazujesz się głupimi minusami. Wyluzuj ;-)
0
Pamiętam jak kiedyś barcelona tak szybko odzyskiwała piłkę, oby to wróciło w następnym sezonie.
0
Haha teorie spiskowe jak u Mou :-)
0
Takie pytanie nie związane z tematem. Czy FC Barcelona i Barcelona SC (Serie A Ekwador) mają ze sobą coś wspólnego? :D
0
Ale zrozum, on przez to stwierdzenie, że cały czas była ta sama 11 chciał powiedzieć że niektórzy zawodnicy, byli zbyt często wystawiani, nawet gdy byli bez formy. To proste że skład czasami trochę się różnił, ale większość składu pozostawała ta sama nawet w meczach o pietruszkę.
0
A co mu miała Barca dać od siebie? Moim zdaniem gra w takim klubie jak Barcelona to ogromny przywilej. W takim zespole nie ma byle kogo. Myślę, że Pep niedługo porówna go sobie z resztą pomocników Bayernu i przestanie wystawiać Thiago do wyjściowej 11, a wtedy już nie będzie tak kolorowo.
0
Słyszeliście o tym już?
http://sport.wp.pl/kat,1748,title,Radamel-Falcao-zanizyl-swoj-wiek,wid,15835201,wiadomosc.html?ticaid=110ff6
Wiem że to tylko wp, ale takie newsy widziałem już na wielu stronach. Co o tym myślicie?
0
Dla mnie Tito to jeden z najlepszych asystentów trenera na świecie, ale nie nadaje się na pierwszego trenera. Wyobrążacie sobie żeby Tito po wyzdrowieniu wrócił do Barcy jako asystent? Ja nie bardzo.
0
On do Barcelony pasuje idealnie! Przynajmniej tak to wygląda na papierze. Czego jeszcze dwa dni temu nikt o nim nie słyszał, choć jest taki dobry?
0
Znalazłem! Fabregas ;)
0
No to trenera już mamy, teraz obrońca.
0
Dobrze że gdy wybierano Pepa na trenera takich ludzi jak ty w zarządzie było mało.
0
Jestem bardzo ciekawy co pod jego wodzą pokaże Leo, może wystrzeli niesamowicie z formą i stanie się jeszcze dużo lepszy niż obecnie? Może Tata zmieni jego pozycję? Jak nowy trener wykorzysta potencjał Sancheza? Jakiego obrońce zaproponuje Tata? Tyle pytań na następny sezon... Już się nie mogę doczekać! :)
0
No to Tata w kilka miesięcy z mało znanego trenera może stać się jednym z najbardziej rozpoznawalnych szkoleniowców w Europie. Nie wiadomo czy dobrze poradzi sobie z presją panującą na Camp Nou.
0
Też mnie to właśnie zastanawia. Chciałbym żeby był jakąś ważną postacią w sztabie.
0
Mi się jednak wydaje że trudno się z tobą zgodzić ;)
0
HISZPAŃSKIE MEDIA: Tata Martino nowym trenerem
0
Najpierw Tito teraz Tata, a co potem? Toto? :D
0
Ciekawe co będzie z Rubim...
0
Też tak myślę, LaLiga bez nich to nie to samo.
0
Polecam przeczytać całość, a nawet aktywnie śledzić blog "Ósmy Dzień Tygodnia" Czytam go już od ponad roku i bardzo mi się podoba.
0
Z jednej strony to dobrze że trzyma się swojego stylu i cały czas próbuje go ulepszać, ale z drugiej strony wszyscy znamy jak się kończy brak planu B.