patrykp695
Dołączył/a: styczeń 2012
Rzeszów
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wejdź sobie na livesports, tam wszystko masz ;)
0
Przydałby się jakiś czat na tej stronie, bo wychodzi na to że wszyscy powinniśmy dostać bana :) Używamy komentów jako czata i piszemy nie na temat.
0
Kupujemy go do Barcy! :P
0
A tak poza piłką to wakacje! Ciepło, ładna pogoda zawsze się coś do roboty znajdzie :)
0
Puchar konfederacji, mistrzostwa U21. Na pewno nie będziesz się nudził ;)
0
Też będzie mecz legend?
0
Cruyff trenerem ;) Pep mógłby zagrać chwilę ;) A z jaką drużyną moglibyśmy zagrać?
0
Pomarzyć zawsze można...
0
Głównie dla niego będę ten mecz oglądał, pewnie będzie grał na luzie i walnie kilka ładnych trików ;)
0
Tak, o 21:00 na TVP1 ;)
0
Fajnie by było jakby Barca też coś takiego zorganizowała ;)
0
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/969798_542402979139798_1561639687_n.jpg
0
Dzięki za link ;) Tutaj masz składy:
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/969798_542402979139798_1561639687_n.jpg
0
Jest może transmisja tego meczu na necie?
0
W Barcelonie trzeba wprowadzić równouprawnienie w ataku ;)
0
SzczegÓlnie ;)
0
Por qué?
0
Też to właśnie zauważyłem, ale jest tam dużo więcej nie zgodnych z teraźniejszością informacji ;)
0
Czy redakcja byłaby w stanie zrobić ankietę dotyczącą naszego obecnego zarządu i jego polityki? Jestem bardzo ciekawy jak oceniają ją użytkownicy tej strony.
0
A Eric nie jest czasami muzułmaninem? Więc chyba będzie musiał tą wódkę rozdać ;)
0
Na serio tak myślisz czy głupa rżniesz?
0
Idąc twoją logiką w LaLiga powinno być 40 kolejek, czyli gramy jeszcze dwa mecze. Tylko pytanie z kim? Z samym sobą?
0
Nie wiem jak wytrzymam ponad dwa miesiące bez La Liga.
0
Może i dobrze prognozuje, ale pewnie jak wróci Messi znowu cała drużyna będzie grać pod niego, Tito musi coś z tym zrobić.
0
Z tego co wiem to Villareal jest drugi ;)
0
To miała być odp do komentarza wyżej ;)
0
Było dużo bardzo ważnych, ciekawych i emocjonujących meczy teraz, a nasi redaktorzy jako fani LaLiga po prostu musieli je oglądać. Jestem pewny, że zaraz wszystko ogarną ;)
0
Z tego co wiem to nie może wejść do La Liga.
0
Akurat podział pieniędzy w La Lifa jest po prostu chory i w ogóle nie sprawiedliwy.
0
Może mi ktoś pokrótce wyjaśnić co działo się po meczu Celty?