0

Macierewicz byłby z Ciebie dumny.

0


Tutaj masz fajnie wytłumaczone, ale dokładnie nie da się obecnie określić określić jak to będzie wyglądać.

15

Ktoś kiedyś napisał, że to tak jakby chomikuj skończyło z udostępnianiem plików i skupiło się na rozwijaniu forum o hodowli chomików :D

2

Jak widzę jak ktoś to obecnie przytacza przy swoim argumencie, że w Barcie sami symulanci grają to mi ciśnienie do 180 wzrasta :D

12

No mogę Ci wytłumaczyć najprościej jak tylko mogę. Bo ma na nazwisko Busquets.

1

"Plotki o wejściu Legi Warszawa na scenę Counter-Strike pojawiają się od bardzo dawna. Warszawski zespół był już kilkukrotnie łączony z Team Kinguin czy PRIDE ale rzeczywistość jest bardziej zaskakująca. Drużyna ze stolicy nawiązała współpracę z jedną z czołowych organizacji esportowych, FaZe Clane."
Izaktv.pl

7

No teoretycznie to sędziowie w fifie są nieomylni, więc najwyżej będzie to tylko w opcji bajeru jako specjalna powtórka.

14

Z jakiego powodu remis byłby najlepszy, bo jakoś nie ogarniam. Najważniejsza jest strata do drugiej drużyny, to czy skończymy na drugim czy trzecim to już żadna różnica.

111

"Messi jeszcze nigdy nie miał okazji trenować na obiektach Los Blancos"
Przecież on tam trenuje minimum raz w roku.

0

Tak jak wyżej już napisali Ci inni, łatwe rozwiązanie, przestajesz obserwować osobę lub stronę z której zostało to udostępnione, u mnie na liczniku już chyba niedługo setka dobije na takiej liście.

4

Wyobraźcie sobie jakby się niektóre części internetu teraz paliły, jakby to ktoś biały tam stał, najlepiej Niemiec, a przed nim klęczał czarny.

11

No ciekawe by to mogło być, ale duet Costa - Balo gdy obydwaj się odpalą i wyłączą mózgi na chwilę to bałbym się o kogokolwiek znajdującego się na boisku wtedy.

0

No właśnie też tak myślę, po takich strzałach gdzie nie ma miejsca i odpowiednich możliwości większa szansa jest na to, że będzie to równoznaczne z stratą i kontrą ze strony klubu grającego "autobusem". Według mnie nie bez powodu dużą większość bramek zdobywamy z pola karnego.

14

Jak tobie ktoś rower ukradnie to nie zgłaszaj tego na policję BO politycy przecież też kradną. Rozwala mnie logika takich ludzi xD

0

Zgadzam się z Tobą w 100%. Fanów esportu powinno się szukać w młodszym pokoleniu, jedyne co firmy by musiały robić to praktycznie tylko czekać, bo nie oszukujmy się, jeszcze chwilę i gwiazdy esportu będą tak popularni jak celebryci tak jak obecnie to wygląda w Korei Płd, a dzięki temu wszystko się samo zacznie nakręcać.

0

No ja zacząłem oglądać jak ostatnią nagrodę wręczali, a potem te wywiady się zaczęły. To szczerze mówiąc inicjatywa ciekawa, ale to uświadamianie na siłę "Januszy" co to esport i wpychanie tego na olimpiadę jest złym pomysłem. Jakbyś chciał resztę zwycięzców poznać, to @polsport na twitterze :D

0

Oglądał ktoś Polish Esport Awards? Co sądzicie?

1

Alves nawet będąc w PSG pozostaje nadal moim ulubionym zawodnikiem.

0

strona tvp sport

2

Czyli PSG :D

2

W samej formule 1 było ponad 50 wypadków smiertelnych, czyli oni wszyscy też byli głupi?

2

Tak sobie czytam LR i się zastanawiam. Co w takim razie powiecie o sportowcach którzy zginęli, np kierowca rajdowy. Też mógł siedzieć w biurze, pracować "jak człowiek", a on narażał swoje życie dobrowolnie i robił to głównie z pasji. Przykład losowy, możecie tam wstawić każdy chociaż trochę niebezpieczny sport.

0

Niby głupie pytanie, ale miejsce na dysku masz?

1

Jeszcze zależy jakie to piwo :)

1

No zgadzam się, pamiętam jak jeszcze Rambli nie było, to główne newsy były takimi tymczasowymi miejscami do rozmów na różne tematy i spam tam był niemiłosierny :D

11

Najgorsze w tym uzależnieniu jest to, że najwięcej tu przebywam jak mam coś do zrobienia. Jutro egzamin, a ja siedzę czytam i odświeżam :D

4

Thierry Henry właśnie tłumaczył niektórym fanom Arsenalu, że nie mówił nigdy Alexisowi żeby odchodził z klubu. No takiej sytuacji, żeby legenda musiała coś takiego pisać jeszcze nie widziałem.
Źródło:
https://www.facebook.com/ThierryHenry/posts/1822897824429756

6

Ze wszystkich moich znajomych jedyne osoby, które chwalą Xperię, to te które nigdy nie miały innego telefonu.

1

Tylko nie zrażaj się po kilku piosenkach, które Ci się nie spodobają, bo żaden algorytm po takim krótkim czasie Ci wszystkiego odpowiedniego nie będzie dobierał :D

0

Ja osobiście używam unlimited free VPN - Hola, ale tego jest od groma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?