pawelxbarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wałbrzych
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1997/1998
Dom
Pierwszy oryginalny komplet stroju (spodenki, getry, koszulka) który dostaje 8 letni chłopak, na zawsze zostaje w pamięci. Tym bardziej jeśli się w nim je śniadanie, gra w piłkę na dworze i spi w nocy. Do tego stopnia się nie rozstawłem z tym strojem, że któregoś pięknego dnia postanowiłem wziąć kota na ręce, który nie był zbytnio przejęty tym ze wbił pazury w koszulkę i nie chciał zejść, oczywiście jak juz się udało go zrzucić, koszulka była cała poszarpana.. Od tamtej chwili nienawidzę kotów, ale zaczynam interesować się Barceloną.
3
A mnie się podoba z kolei to ze w końcu coś ruszyło w tym temacie i jakaś gazeta poruszyła temat zmiany trenera i podała jakiegoś kandydata ( nieważne kto to jest). Może to będzie początek końca EV.
0
@Deraxium haha dokładnie! ;D
3
"MD wyjaśnia jak szatnia Barcelony zyskała władzę." Ciekaw jestem tego artykułu.
Wszystkim piłkarzom jet wygodnie z Valverde, nie ma dyscypliny jak za pepa, mają więcej luzu. Jak tutaj narzekać na trenera skoro nie trzeba się przemęczac? Tak to odbieram.
3
@adaminhoo Dokładnie. Smutne jest to ze niektórym wystarczy jeden korzystny wynik żeby zapomnieć o tym co się działo wcześniej. Dzieje się źle w Barcelonie i dopóki nie będzie nowego prezydenta i trenera to raczej nic się nie zmieni. Potrzebna jest świeżośc w klubie i szatni, golym okiem widać ze coś jest nie tak.
1
@Tomek54321 haha spoko. Dobrze mądry człowieku, ważne że masz swoje zdanie w którym wisi Ci to kto zdobędzie nagrodę bo zasłużyli oboje. Nie wiem jak to możliwe ze ludzie dalej nie widzą geniuszu Messiego który jest 4 półki na innymi.
1
@Tomek54321 ale nie dostał. Czyli Messi nie zasłużył?
1
Jeśli alisson najlepszym bramkarzem, to nie ma sensu dalej oglądać. Wiadome kto zgarnie nagrodę dla "najlepszego" piłkarza. Smieszne to.
1
Ernesto Valverde w środę :
Musimy zapomnieć o tym co wydarzyło się we wtorek.
0
@JUNIORcom To jest Ernest bo trener jest od tego żeby potrafić zmotywować drużynę i wyciągnąć z piłkarzy jak najwięcej.
0
Kolejny większy transfer- kolejna afera. Ale to się wcale nie liczy. Ważne ze dochody klubu będą wynosiły miliard €.
1
W nosie z tymi przychodami jak grają piach.
0
@martin86 pisałem to oczywiście nie na serio. Z dystansem troszkę :)
4
Messi specjalnie przeciąga kontuzje żeby zwolnili Ernesta :D
0
@ściah przestał istnieć na pół roku, rok. I później telenoweli ciąg dalszy.
1
@kubasa status: szare słoneczko :D
0
Polecam książkę "brudna piłka". Ciężka do czytania, ale bardzo dużo można się dowiedzieć jak to wszystko funkcjonuje.
19
Jedyna sensowna gazeta z tych wszystkich bredni wydaje się być l'esportiu.
0
Wieża Eiffla pokazała gdzie trafi Ney. Także wszystko jasne :D
2
"Są bogaci wiec się nie przejmują." Klasycznie.
3
@caminero Zespół jest dobry, tylko brakuje dyrygenta.
7
@Janiama dobrze wiesz ze jeśli jest się kibicem takiej drużyny jak Barcelona, wymaga się więcej od piłkarzy niż tylko wygrywanie meczow. Zacząłem kibicować Barcelonie bo grali niepowtarzalnie, jak żadna inna drużyna, do tego efektywnie. Nie powiesz mi ze taka gra Barcelony odkąd jest Ernesto trenerem Cię porywa?
2
@Janiama od dwóch lat nie ma motoryki. Przychodzą światowej klasy piłkarze którzy grają świetnie w innych drużynach i u nas nie potrafia się odnaleźć. Na kogo tutaj zwalac winę jak nie na trenera?
1
Nie ma zagęszczenia środka pola i grania w trójkącie, to co Barcelonie najlepiej wychodzi. Jesteśmy 70% czasu przy piłce i nie wiemy co z nią zrobić.
2
Prawda jest taka ze nie ważne jaki skład byśmy mieli, to niestety ale z Ernestem gra będzie cały czas wyglądała tak samo. Kilka wyników po 5-0 pewnie przycmi mózgi wszystkim, ale gra tak czy owak się nie poprawi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Transu96 mieszkam w holandii i jakiś rok temu naderwałem więzadło w lewej nodze. Lekarz ze 3 tyg bez pracy fizycznej. Nie minęły 3 dni, i dzwonią do.mnie czy juz się lepiej czuje i czy nie przyjdę do roboty?
Także Polska czy nie, wszędzie tak samo je.nieci są :D
5
@pawel_was kante zrobił kapitalna robotę wczoraj. Ostatnio oglądałem Ajax w eliminacjach LM z Paokiem, i ku mojemu zdziwieniu chłopaki dalej grają pięknie w piłkę. To co kiedyś grała barcelona. Niestety u nas o takiej grze możemy tylko pomarzyć..
2
@Trexas dokładnie. W końcu ktoś myśli racjonalnie i nie wylewa swoich wypocin ile to Barcelona przeplaca. Chcą niech biorą. Dla nas kibiców myślę że może to wyjść tylko na plus oglądać w zespole tylu światowej klasy ofensywnych zawodników.
0
@stone80 oddać 25 baniek z wlasnej kieszeni po to żeby pogral u nas 2 lata, to jest pomysł godny polecenia.