pawelxbarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wałbrzych
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Matej w sumie racja. Najbardziej boli ze mając skład jeden z lepszych na świecie, dalej będziemy oglądali ten nudny defensywno nijaki futbol..
0
@Patry10
.Suarez
Ney____ Messi ___griezman
Tak bym to wtedy widział. Dembele na ławkę i bogactwo ofensywne takie ze nawet vaverde by tego nie spier. ..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Niech ucieka ten Puig z Barcelony bo potencjał ma niesamowity.
3
@parawhore co mial mieć do gadania jak trener cały czas sadzal go na.ławce?
0
Wiadome ze Cou nigdy nie pójdzie do United, ale pismaki dalej swoje.
0
Ten Sarri to jednak nie ma łatwego życia. Widać że nie potrafi złapać za "jaja" drużyny i pokazać kto rządzi.
0
Jeśli ostatnimi laty odpada się regularnie z LM to trzeba kombinowac i zarabiać w inny sposób pieniądze. Niestety kosztem piłkarzy i sztabu szkoleniowego.. Dopóki Pan Bartek pociąga za sznurki raczej nic się już nie zmieni w tej kwestii.
0
@Niente jeśli Ney by przyszedł jakimś cudem to z pewnością dembele i coutinho by opuścili klub.
0
@grabor8 Bez problemu.można kupić bilet w dniu meczu w Barcelonie :)
1
Z takim prezydentem i trenerem można zacząć spokojnie nowy sezon z dumą!
4
Okładka L'esportiu taka trochę "niemiecka" . Z dystansem oczywiście!
3
A czy Hiszpanii nie wystarczy wygrać dwoma golami z Polską żeby awansować, a nie trzema?
0
@fhero Dokładnie tak :)
3
Wczoraj neymar do Realu za 130 mln + koń.
Dzisiaj Neymar nie jest celem Madryckiego klubu.
Jutro Neymar zagra w skrze Bełchatów na libero.
5
Stacza się ten klub strasznie ostatnimi czasy. Niestety ale pieniądz przejmuje władze, a to niczego dobrego nie zwiastuje.
0
@magic303 Oni nie musieli grać dobrze w obronie. W każdym meczu powyżej 70% czasu przy piłce i miażdżenie rywali tiki taka. Do tego prostopadle piłki które przeszywaly cala linie pomocy i obrony, to była magia. Teraz gramy innym stylem i nawet jakby w pomocy była trójka najlepszych pomocników świata to i tak grali byśmy to co gramy teraz.
0
Jaki jest sens najpierw sprzedawania bramkarza za 18 mln i później od tego samego klubu odkupienie ich bramkarza za 18 mln ? Przecież nie można zrobić wymiany? :D
8
@LuckyFCB lepsza kareta niż karetka :D . Swoją drogą nawet jakbyśmy mieli same ikony w składzie, porównując do fify, to Ernest i tak by grał swój defensywny futbol..
0
@Witekk10 Wydaje mi się ze jest to dosyć mocna ironia w stronę Szpakowskiego który ostatnio powiedział ze reprezentacja po 3 meczach ma na koncie 12 pkt. :D
1
@Danny Gaucho Kto tak zabłysnął ? :D
0
Skoro trener nic sobie z tego nie robi i ma to w nosie ze gościu się spóźnia po raz enty to spoko.
0
@Gaucho odechciewa mu się grać bo pękła mu kostka?
3
Pierwszy raz AS wygrywa w kwestii okładki. MEGA.
0
A co mają powiedzieć? Nawet jakby mieli wielka kupę narysowana na środku koszulki to i tak by powiedzieli ze są piękne i rewolucyjne.
16
Mam nadzieje ze w sezonie 2019/2020 ilość sprzedanych koszulek Barcelony będzie najniższa w historii.
0
@ściah Dlaczego Ja jako kibic nie mogę być za tym żeby Ney wrócił? Bo zapłacił klauzulę odejścia i chciał spróbować czegoś nowego w innym klubie? Bo domagał się od barcelony pieniędzy za odnowienie kontraktu ? Jeżeli nie było wzmianki o Nie wypełnieniu kontraktu to jak najbardziej mógł się upominać o te pieniądze. Owszem,głupio zrobił ze odszedł bo mógł osiągnąć dużo więcej w Barcelonie, ale nie oznacza to że nie zasługuje na drugą szansę.
0
Czyli porażka z Valencia może wyjść na dobre.
33
A gdzie Wenger? Z tego co mi się wydaje to tez jest na ten.moment wolnym trenerem. Mnie osobiście zachwycił w tym sezonie styl gry ajaxu i jestem jak najbardziej za sprowadzeniem ten Haga!
0
A Bartek swoje. Broni wszystkich, przecież nic się nie dzieje, wszystko jest ok. Brawo Panie prezydencie! Jesteś na bdobrej drodze do zrobienia z jednego z największych klubów świata, największe pośmiewisko.