0

@Matej w sumie racja. Najbardziej boli ze mając skład jeden z lepszych na świecie, dalej będziemy oglądali ten nudny defensywno nijaki futbol..

0

@Patry10
.Suarez
Ney____ Messi ___griezman
Tak bym to wtedy widział. Dembele na ławkę i bogactwo ofensywne takie ze nawet vaverde by tego nie spier. ..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Niech ucieka ten Puig z Barcelony bo potencjał ma niesamowity.

3

@parawhore co mial mieć do gadania jak trener cały czas sadzal go na.ławce?

0

Wiadome ze Cou nigdy nie pójdzie do United, ale pismaki dalej swoje.

0

Ten Sarri to jednak nie ma łatwego życia. Widać że nie potrafi złapać za "jaja" drużyny i pokazać kto rządzi.

0

Jeśli ostatnimi laty odpada się regularnie z LM to trzeba kombinowac i zarabiać w inny sposób pieniądze. Niestety kosztem piłkarzy i sztabu szkoleniowego.. Dopóki Pan Bartek pociąga za sznurki raczej nic się już nie zmieni w tej kwestii.

0

@Niente jeśli Ney by przyszedł jakimś cudem to z pewnością dembele i coutinho by opuścili klub.

0

@grabor8 Bez problemu.można kupić bilet w dniu meczu w Barcelonie :)

1

Z takim prezydentem i trenerem można zacząć spokojnie nowy sezon z dumą!

4

Okładka L'esportiu taka trochę "niemiecka" . Z dystansem oczywiście!

3

A czy Hiszpanii nie wystarczy wygrać dwoma golami z Polską żeby awansować, a nie trzema?

0

@fhero Dokładnie tak :)

3

Wczoraj neymar do Realu za 130 mln + koń.
Dzisiaj Neymar nie jest celem Madryckiego klubu.
Jutro Neymar zagra w skrze Bełchatów na libero.

5

Stacza się ten klub strasznie ostatnimi czasy. Niestety ale pieniądz przejmuje władze, a to niczego dobrego nie zwiastuje.

0

@magic303 Oni nie musieli grać dobrze w obronie. W każdym meczu powyżej 70% czasu przy piłce i miażdżenie rywali tiki taka. Do tego prostopadle piłki które przeszywaly cala linie pomocy i obrony, to była magia. Teraz gramy innym stylem i nawet jakby w pomocy była trójka najlepszych pomocników świata to i tak grali byśmy to co gramy teraz.

0

Jaki jest sens najpierw sprzedawania bramkarza za 18 mln i później od tego samego klubu odkupienie ich bramkarza za 18 mln ? Przecież nie można zrobić wymiany? :D

8

@LuckyFCB lepsza kareta niż karetka :D . Swoją drogą nawet jakbyśmy mieli same ikony w składzie, porównując do fify, to Ernest i tak by grał swój defensywny futbol..

0

@Witekk10 Wydaje mi się ze jest to dosyć mocna ironia w stronę Szpakowskiego który ostatnio powiedział ze reprezentacja po 3 meczach ma na koncie 12 pkt. :D

1

@Danny Gaucho Kto tak zabłysnął ? :D

0

Skoro trener nic sobie z tego nie robi i ma to w nosie ze gościu się spóźnia po raz enty to spoko.

0

@Gaucho odechciewa mu się grać bo pękła mu kostka?

3

Pierwszy raz AS wygrywa w kwestii okładki. MEGA.

0

A co mają powiedzieć? Nawet jakby mieli wielka kupę narysowana na środku koszulki to i tak by powiedzieli ze są piękne i rewolucyjne.

16

Mam nadzieje ze w sezonie 2019/2020 ilość sprzedanych koszulek Barcelony będzie najniższa w historii.

0

@ściah Dlaczego Ja jako kibic nie mogę być za tym żeby Ney wrócił? Bo zapłacił klauzulę odejścia i chciał spróbować czegoś nowego w innym klubie? Bo domagał się od barcelony pieniędzy za odnowienie kontraktu ? Jeżeli nie było wzmianki o Nie wypełnieniu kontraktu to jak najbardziej mógł się upominać o te pieniądze. Owszem,głupio zrobił ze odszedł bo mógł osiągnąć dużo więcej w Barcelonie, ale nie oznacza to że nie zasługuje na drugą szansę.

0

Czyli porażka z Valencia może wyjść na dobre. 

33

A gdzie Wenger? Z tego co mi się wydaje to tez jest na ten.moment wolnym trenerem. Mnie osobiście zachwycił w tym sezonie styl gry ajaxu i jestem jak najbardziej za sprowadzeniem ten Haga!  

0

A Bartek swoje. Broni wszystkich, przecież nic się nie dzieje, wszystko jest ok. Brawo Panie prezydencie! Jesteś na bdobrej drodze do zrobienia z jednego z największych klubów świata, największe pośmiewisko. 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?