pawelxbarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wałbrzych
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
stegen
semedo pique umtiti alba
rakieta busi iniesta
messi suarez dembele
Skład na dziś!
0
A czego Ty oczekujesz? W tych czasach ze swieca szukac uczciwych ludzi. Wazne zeby mial glowe na karku i wrocil do korzeni Barcelony czyli cantery, mial dobry kontakt z pilkarzami i nie wydawal kosmicznych kwot na beznadziejne transfery.
2
Semedo pique umtiti alba
Rakieta busi iniesta
Messi suarez deulo
1
Nie ma tego zlego.. Moze dzieki temu cule sie zjednocza i wykopia Bartka i jego ekipe na bruk. BartomeuOut! VeB!
26
#BartomeuOut!!!!
0
Zdaję sobie z tego sprawę, ale takie informacje jak możliwy transfer Ozila do nas czy informacja o wotum nieufności, które jest prawdopodobna jak podaje Augusti Benedito widnieją w internecie już kilka godzin, a jako że mamy ostatnie godziny okienka fajnie by było jakby trochę więcej artykułów wpadało na stronkę. Pozdrawiam!
4
Użytkownicy posiadają i podają więcej informacji na tej stronie niż administratorzy, trochę dziwne.. Redakcjo. Budzimy się!
1
Mam przeczucie ze liverpool niestety nigdzie nie sprzeda Cou. Obym sie mylil.
0
Nie moge juz patrzec na to zalosne okienko transferowe.. Niedlugo sami czarni u nas beda grali. Co do dembele to chlop zagral sezon w miare dobry i wylozymy za niego 100 baniek. Brawo my!
0
We wtorek wrocilem z klasyku a dwa dni pozniej taka masakra.. Brak Mi slow
0
To pieniadze za Neymara jeszcze nie wplynely na konto klubu? :o
2
Dawac dawac tego Coutinho!!!
0
Ciekawe czy zaplacili dotykowo.
0
Masz rację, nie widziałem jak gra Pele czy Maradonna, nie widziałem meczy z lat 70 czy 80, ale moim zdaniem piłka nożna od tamtej pory rozwinęła się kolosalnie. Piłkarze w tych czasach muszą bardziej "myśleć" tak to nazwę, Mają więcej na głowie niż w latach poprzednich. Technologia idzie do przodu i wyniki sportowców także, dlatego uważam że Messi jest najlepszy w historii futbolu.
0
Nie sadzisz ze najlepszy pilkarz w historii futbolu, jest wart tych pieniedzy? Jakby nie patrzec wygral juz Barcelonie " setki" meczy w pojedynke, zarobil na siebie z nadmiarem. Upokarzal real Madryt i strzelil ponad 500 bramek. Moim zdaniem to nie jest dojenie klubu ktory mial dlugi jeszcze przed messim.
0
Wydaje mi sie ze chodzi o to ze zwyciezca pucharu krola gra bezposrednio w LE. Ale jako ze Barca gra w LM, to automatycznie zwalnia sie jedno miejsce dla 7 druzyny. Jesli zle mowie niech mnie ktos poprawi ;)
1
Nic dziwnego ze obroncy wymieniaja wiecej podan od naszego tridente, skoro nie ma pomocnikow ktorzy potrafia dograc im pilke..
0
Byli w 100% do dyspozycji. Tylko nasz genialny trener mial widocznie inny pomysl na rozegranie tego meczu..
0
Po bramce dybali nie pobiegl za wszystkimi, tylko zawrocil w strone Buffona. Szacun Dani!
8
Dziwnym trafem oglosili to tuz przed tak waznym spotkaniem dla nas w LM..
0
Dziwnym trafem podali tak fatalną informacje przed tak ważnym meczem dla nas w LM.
0
Sądze że Messi ma również wiele do powiedzenia na temat nowego trenera. Dlaczego? Ponieważ ma potężny argument w postaci przedłużenia swojej umowy. "Przedłużymy umowę pod warunkiem że "Sampaoli"(mam nadzieję) zostanie trenerem."
0
Dokladnie. Nie chodzi pewnie tylko o to, wydaje mi sie ze nie podoba mu sie rowniez gra druzyny co jest bardzo widoczne w ostatnim czasie.
0
Ogladam mecz z wysokosci trybun, i powiem wam szczerze ze wyglada to koszmarnie.. Brakuje pomocnika ktory zagra pilke i wyjdzie na pozycje, troche wiecej zaangazowania i przede wszystkim wiecej ruchu. Mam nadzieje ze druga polowa bedzie duzo lepsza! Vamoos!!
0
Ja wlasnie sie zameldowalem! Obysmy obejrzeli niezapomniane widowisko!! Vamoos!!
0
Bardziej w "spokoju".
6
Byłem na tym meczu :D
0
Chodzi o to ze dla messiego 500 euro to tak jak dla nas 1 zl.
Patrzac na zarobki typu 10 mln. zl miesiecznie a 1.500 zl miesiecznie mozna ta kare porownac do zlotowki.
1
Póki co, najlepszy mecz w tym sezonie, MIAZGA !
Nasze trio niszczy system :D
0
Leo miał ciężko.