pawelxbarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wałbrzych
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
"Psychoza Messiego. Rywale starają się zapobiec utraty bramek po rzutach wolnych Argentyńczyka, ale nie mogą znaleźć na to sposobu" Toż to genialne przecież!
1
Zidane chce: mbape, eriksena, hazarda, pogbe, ndombele, mane i pewnie z dziesięciu więcej :D.
16
Patrząc na ankietę na fcBarca, ciężko się z nim zgodzić :D. Ja sam osobiście głosowałem ze chciałbym united. Nie ma co się oszukiwać ale wysokiej jakości futbolu to oni nie prezentują.
2
Na kłopoty: Militao! I 50 mln z 300 obiecanych poooszlo! Niech kupią jeszcze z dwóch obrońców :D
0
Haha, racja! Nawet tego nie zauważyłem :D . Zaraz pójdzie korekta ;D
4
Niezle szambo się dzieje u białych. Perez zwolni ramosa, zatrudni Mourinho i obudzi się z ręką w nocniku. Szczerze, nie przeszkadza mi to :D
3
Co się podobalo wczoraj, to praca arbitrów! Pozwalali grać ostrzej i odrazu takie mecze się ogląda z przyjemnością! Wisienka na torcie to wynik i bramki ajaxu! Cóż za miły dzień dzisiaj będzie :D
0
Ciekawe co tym razem będą remontować na bernabeu :D
0
Witam! Nie wie ktos moze Czy w dzisiejszym el classico Barca zagra w klasycznych strojach z sezonu 98/99 ?
0
Okładka sportu przypomina mi młodego inieste.. Oby poszedł ta sama droga Franki!
0
Koszulka na wieszaku w szafie jest lepsza od Suareza.
0
Wykartkowanie się ramosa będzie czyms fantastycznym jeśli real odpadnie w 1/8.
4
Ciekawe co się stanie jeśli Barca odpadnie z LM? Kiepski moment na takie decyzje. Powinni z tym poczekać jeszcze z miesiąc dwa.
3
Gramy taki piach ze wydaje.mi się ze oglądam segunda division. Druga linia myślami na wczasach.. Dramat i to przez duże D.
0
Faktycznie, mój błąd :D
2
Ter stegen - semedo pique lenglet alba- busquets, Arturo vidal, Artur - Messi, boateng, coutinho. Tak bym to dzisiaj widział.
0
Jakby nie było to.coś w tym jest, tez zauważyłem ze dosyć czesto się zdarza taka sytuacja.
6
Chłopaczki z realu ponoć rozważają odpadniecie z girona żeby nie awansować dalej i nie skompromitowac się z Barca :D
3
Bramka na 6-1 majstersztyk! Ależ się przypomniała Barca guardioli za najlepszych czasów. Świetny mecz genialny Leo i odblokowany Cou! Jeszcze tylko w 1/2 trafić na real (jeśli w ogóle się tam pojawi) i będzie pięknie! Miłego dnia cules!!
1
Były śmiechy z legii, teraz mogą się śmiać z nas. Z drugiej strony nie rozumiem jak w tak wielkim klubie można nie dopilnować takiej błachostki?
0
Nie jest z góry powiedziane ze cały czas by siedział na ławce, skoro jest mlody i ambitny to powinien podjąć wyzwanie swojego życia i spróbować. A nóż akurat w komponuje się w styl drużyny.
4
Artur dzisiaj majstersztyk! Czysta przyjemność oglądać takich piłkarzy!
2
Serio jeszcze ktoś wierzy w te finansowe fair play? Bujdy jakiś mało.
1
Przekonywał juz wcześniej wszystkich oprócz jednego człowieka. Teraz EV nie ma wyjścia bo Roberto ma kontuzje..
3
;D ;D ;D. Ciężkie wyzwanie przed nim żeby to udowodnić ;D
0
Jakbyś szedł ze sztandarem szkoły i grał na bębnach. Bez rewelacji moim zdaniem.
7
Super. Zostawmy go niech zakończy karierę w Barsie bo zagrał dobre 10.min z Atletico.
0
Owszem wygralismy w zeszłym sezonie 2 puchary, ale też odpadlismy w żałosnym stylu z LM. Styl gry pozostawial również wiele do życzenia, gdyby nie Leo to marna formacja 4-4-2 Ernesto która przyniosła mu tyle dobrego, dała by mu odwrotny skutek i mielibyśmy innego trenera w tym momencie.
3
Gościu nie ma pomysłu na gre, oglądanie tak grającej Barcy jest strasznie męczące . . Powiesz ze przecież wygraliśmy z Realem 5-1, ja powiem ze z takim Realem wygral by każdy klub z czołówki europejskich lig.. . Chyba musimy odpaść po raz kolejny z LM żeby coś się zmieniło.
9
Ciekaw jestem opinii ludzi z tej strony. Fajnie by było zobaczyć ankietę na temat Neya w Barsie. Ja osobiście dałbym Mu druga szanse :)