1

@Veb1233 real może powiedzieć to samo w sumie :D

8

Nie pokazujcie juz więcej tego trenera. Prosze. 

0

@Tom1964 Dokładnie.  Dlatego bronią trenera bo tak jak jest teraz jest im wygodnie. 

5

Juz widzę jak Valdek odda rakietę :D. Prędzej sam z nim pójdzie do ManU. W sumie nie głupia opcja :D

3

Niezle najechane w głowie to ma Bartomeu ktory go zatrudnił i nie widzi w tym nic złego żeby mu jeszcze przedłużać kontrakt..

0

Nie rozumiem dlaczego mając taką wiedzę klub chce zastąpić inieste gościem który kompletnie się nie nadaje na to żeby grać na jego pozycji.

0

Messi zostaje wyróżniony najwyższym odznaczeniem w Katalonii a sport daje taką okładkę..

6

Przecież to jest gracz stworzony do tego żeby grać na wahadle. Płuca ze stali, technika i dobra gra w obronie. Aż żal tego nie wykorzystać i degradować gościa do samej gry w defensywie.

11

Kiedy po meczu z Liverpoolem myślisz ze gorzej już nie będzie i przypominają Ci ze przecież mamy genialnego prezydenta który potrafi spier..... Wszystko. Dosłownie.

15

Jasne, zapomnijmy. Przecież tylko drugi rok z rzędu jesteśmy błaznami Europy.

18

Żenada. Gościu się wbił pazurami w ten klub i nie zamierza się nigdzie ruszać. Chwilę pogada ze jest im przykro itp jak rok temu i myśli ze będzie dobrze.
Szczerze mówiąc, jeśli porażka w PK sprawi że go zwolnią, to w tym jednym meczu będę kibicować Valencii.

2

Mam nadzieje ze Valencia pogrzebie losy Valverde w PK. Inaczej będziemy musieli się z nim.męczyć jeszcze przez rok..

0

To tez jest spoko opcja. Byle by zmienić trenera i dać szansę Cou jeszcze chociaż jeden sezon.

2

A co gdyby nie sprzedawać Cou, zmienić trenera, kupić griezmana i zagrać 4-3-3 z Cou w pomocy i griezmanem i messim na skrzydłach. Tez jakaś opcja. Było by jak za czasów MSN. Do tego de jong w środku pola.

5

Genialnie! W koncu jakiś artykuł który może przemówi do głowy tym którzy ślepo są za Ernestem (bo wyniki są). Trafiony w punkt artykul!

0

Nic Ci nie próbuje wmówić, porostu zawsze po porażce wina spada na trenera; i słusznie bo to on nie.potrafił zmotywować pilkarzy, to on nie potrafił rozegrać tego meczu z jajem, a nie broniąc się. Zmiany które zrobił były najgłupsze z możliwych. Do tego samedo na ławce bo pupilek Roberto musi grać. Ile jeszcze razy musimy odpaść z LM żeby ludzie zrozumieli ze to nie jest trener dla Barcelony?

0

TO wyjaśnij mi dlaczego mając taki skład, złożony z tylu światowej klasy piłkarzy i w dodatku najlepszym piłkarzem w historII tego sportu nie potrafimy wygrać z teoretycznie słabszym Liverpoolem. Odpowiedź jest prosta: Liverpool ma trenera z pasją i wizja gry . Spójrz na drużyny które prowadził klop i jakich piłkarzy miał do dyspozycji i zobacz na przestrzeni 4 lat jakie postępy zrobił z tymi drużynami. To że Valverde jest jeszcze trenerem Barcy może zawdzieczac tylko Messiemu.

2

Po co nam trener ktory nie daje radości kibicom z oglądania swojej ukochanej drużyny? Podchodząc do oglądania meczu Barcy w ostatnim czasie czuje się jakbym oglądał Atletico Madryt. Z Liverpoolem była kwintesencja geniuszu Valverde, wszyscy się zachwycali tym ze wygraliśmy pierwszy mecz 3-0, nie ważne jak graliśmy bo przecież jest 3-0, z tym ze gdyby nie messi i ter stegen i kupa szczęścia(myślę o słupku Salaha) to wynik byłby zupełnie inny. W rewanżu tego szczęścia nie było i ot co cały geniusz trenera. Nie można wygrywać meczów na takim poziomie i z tak tragiczna gra drużyny która nie ma pomysłu nawet na utrzymanie piłki przez 3 min bo zaraz ja wybijają na oślep. Podpisuje się pod zwolnieniem trenera.

2

Cyrk o nazwie Valverde. Jesteśmy pośmiewiskiem w Europie. Myślałem że nie da się bardziej zbłaźnić niż psg w meczu z Barca, a jednak. Szkoda słów. Ciężko przełknąć tak gorzka ślinę drugi rok z rzędu. Valverde out!

3

Tak, tak, przewidział jeszcze to ze wybijemy piłkę z linii, słupek salaha i fenomenalne interwencję stegena.. Akurat ten artykuł jest napisany obiektywnie i rzeczywiście tak było ze cofnelismy się za głęboko do obrony i mieliśmy straszny problem z wprowadzeniem piłki, wyjściem spod presingu, co aż mnie zaskoczyło osobiście. Mieliśmy masę szczęścia bo gdyby nie messi i stegen to wynik byłby całkiem inny.

0

Mówicie o geniuszu trenera, ale jakby spojrzeć na to z innej strony to można powiedzieć równie dobrze o geniuszu dwóch naszych graczy, ter stegen i Messi. Gdyby nie Ci dwaj i trochę szczęścia po naszej stronie, wynik byłby całkiem inny. Liverpool dominował przez 70 min a my graliśmy tak jak grają zazwyczaj drużyny które grają przeciwko nam, zamknięci na własnej połowie, bez specjalnego pomysłu na grę. Pierwszy raz widziałem tak bezradna Barcelonę, wykopywanie pilek na oślep i niemoc wyjścia spod presingu. Moim zdaniem kupę szczęścia w tym meczu i mimo wszystko rewanż będzie arcy ciężki dopóki nie strzelimy pierwszej bramki.

0

Jak na podwórku na trzepaku za dzieciaka :D

5

Strzelamy bramkę na Anfield i jesteśmy w Madrycie. Liverpool raczej ne zdoła strzelić nam pięciu bramek. Barca to nie PSG!

0

Sami się prosimy o stratę bramki.

1

Środek pola nie istnieje u nas. Kompletnie nie potrafimy wyjść z pod presingu Liverpoolu. Oby to się nie skończyło bramka dla the reds.

3

Pięknie to wygląda! Już się nie mogę doczekać środy :D . Vamooos! !

1

Czego.się spodziewałem? Na pewno nie tego ze gościu nie będzie potrafił dobrze przyjąć dobrze piłki albo.odegrać dokładnie do kolegi. Nie wspomnę już o oddaniu strzału na bramkę. Fatalny występ na tle czerwonej latarnii La Ligi.

2

Kevin spalony, bezbarwny, bezproduktywny, drewno boateng.

2

Oglądając wczoraj LM miałem wrażenie ze oglądam LE.. duże rozczarowanie poziomem. Oby dzisiaj Barca zagrała świetny mecz i wyjechała z Manchesteru z zaliczką!! Vamos!

15

Oby bez kontuzji! Wynik jest istotny ale nie aż tak jak brak kontuzji przed CL moim zdaniem. Vamos!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?