0

Kochanie napisz do mnie. Olu

0

Ola kocham ciebie. Autorka tematu

0

Jamyśle, że szejk zagroził Silvie. Że jak powie chce do Barcy to go mafia dopadnie

0

to Barca nie da 150 mln

0

Ile wynosi klauzura Silvy?

0

tylko skond sie bajern dowiedział ze 60% miej i 18 mln

0

klałzura odstepmpnego jest w hiszpani obowionzkowa

0

to skond bajern wjedzial o tiago ?

0

Do admin.
To nie jest obraza tylko moja opinia. Jeżeli zostane zablokowany odwołam sie do prezesa tej strony

0

Wygląda on jak pokemon

0

Niech kupi Barce i spłaci dlugi

0

A ja chce 60 talentów w seafight i szamana na rok

0

Szejk mu zagrozil i zostaje

0

Niech rie skontaktują z Silvą i niech sie okresli. Bo tracimy czas przez niego. Powinien wziąć przykład z marszczerano i powiedziec nie zagram dla psg.

0

Kupic Luiz i Dorie. Do tego Stegena

0

W dupie sie poprzewracała thiago

0

Nie był godzien nosić koszulki Barcy. I tyle w temacie

0

Confident
idź trolowac na swoja strone

0

Silva do Barcy raz dwa

0

To kłamcy. bayernek pisał, że nie jest zainteresowany Ney a co? oszusty

0

0

Sprzedam i nie bedzie już gwiazdą

0

Musze ciebie sprzedać w fifie bo wstyd przyniosłeś mojemu klubowi .

0

Bo jest mi wstyd za ciebie teraz

0

Myśl głowa maszcze bo jak nie to wypad i nie rób wstytu Barcelonie

0

Pisałem przecież, że Neymar to żyła złota :)
Kura znosząca zlote jajka .
W ół roku tranfer się zwróci i jeszcze zarobimy na tym tranferze.

0

Pasuję . Jakby dali nam duzo na transfery niech biora nazwę stadionu, klubu itp

0

OnlyTito,
Ja tez sprzedalebym klub arabowi, zeby miec kase i wyciągnąc klub z bankructwa.
Popieram Rosela,

0

Miki musimy sojusz założyć, żeby wypędzić rosela ze stanowiska

0

IceMan
To zwykły spamer

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?