pawlo93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kochanie napisz do mnie. Olu
0
Ola kocham ciebie. Autorka tematu
0
Jamyśle, że szejk zagroził Silvie. Że jak powie chce do Barcy to go mafia dopadnie
0
to Barca nie da 150 mln
0
Ile wynosi klauzura Silvy?
0
tylko skond sie bajern dowiedział ze 60% miej i 18 mln
0
klałzura odstepmpnego jest w hiszpani obowionzkowa
0
to skond bajern wjedzial o tiago ?
0
Do admin.
To nie jest obraza tylko moja opinia. Jeżeli zostane zablokowany odwołam sie do prezesa tej strony
0
Wygląda on jak pokemon
0
Niech kupi Barce i spłaci dlugi
0
A ja chce 60 talentów w seafight i szamana na rok
0
Szejk mu zagrozil i zostaje
0
Niech rie skontaktują z Silvą i niech sie okresli. Bo tracimy czas przez niego. Powinien wziąć przykład z marszczerano i powiedziec nie zagram dla psg.
0
Kupic Luiz i Dorie. Do tego Stegena
0
W dupie sie poprzewracała thiago
0
Nie był godzien nosić koszulki Barcy. I tyle w temacie
0
Confident
idź trolowac na swoja strone
0
Silva do Barcy raz dwa
0
To kłamcy. bayernek pisał, że nie jest zainteresowany Ney a co? oszusty
0
0
Sprzedam i nie bedzie już gwiazdą
0
Musze ciebie sprzedać w fifie bo wstyd przyniosłeś mojemu klubowi .
0
Bo jest mi wstyd za ciebie teraz
0
Myśl głowa maszcze bo jak nie to wypad i nie rób wstytu Barcelonie
0
Pisałem przecież, że Neymar to żyła złota :)
Kura znosząca zlote jajka .
W ół roku tranfer się zwróci i jeszcze zarobimy na tym tranferze.
0
Pasuję . Jakby dali nam duzo na transfery niech biora nazwę stadionu, klubu itp
0
OnlyTito,
Ja tez sprzedalebym klub arabowi, zeby miec kase i wyciągnąc klub z bankructwa.
Popieram Rosela,
0
Miki musimy sojusz założyć, żeby wypędzić rosela ze stanowiska
0
IceMan
To zwykły spamer