0

brzydki stadion. Mowy trzeba wybudować

0

Opierdolić go za te 20 mln
i kupić gokoś z jajami. Luiz i marcinios z ROmy

0

dobrze, ze go wyrzucili.
jakby mial grac z bayernem w LM to by sie zesrał anie grał

0

Jaki nr?

0

fkońcu kurczaka kupili

0

lewy kurwa z czerwona powinien skńczyc gwiazdor pieprzony

0

fkoncu balonik pękł. jaki to lewy dobry i nasz klub z polski dobry.
za rok nasz klub z polski nie bedziemy o nim słysdzeć

0

wkońcu będą płakac i beczeć , ze poalcy przegrali finał.
O nie polski klub przegrał w finale LM

0

gwiazdy z polski

0

0

0

0

lewy to juz gwiazda swiatowego formatu. a gwiazda wolno wiecej :)

0

rojs to szwab wsiec niech wypierdala sie zgazowac

0

niemieckich pedałów nie chcę w Barcelonie

0

bajern w pizde dostanie i skączą jebani kibice bajerny pierdolic jacy oni dobrzi

0

To wszystko przez nagonke, że Casillas rezerwowy. Dlatego odchodzi

0

I tu sie spotykamy z różnica charakterów. Nie wiadomo jaki jest Neymar

0

Ja bym za kasą poszedł

0

rzucić oferte 30 mln i niech daja neymara

0

Ufozbir by sie przydał

0

Ufozbira i Marquinosa

0

Na obrone kupic:
Ufozbir z CIty
Marcihnos z ROmy
Atak:
Neymar

0

Brac Ufozbiera i bedzie dobrze. i tego młodego z Romy i obrona bedzie OK

0

Kompany ma pseud Ufozbir !!!!!!

0

Kompanu ( Ufozbir) jest odpowidni obrońca dla Barcy.

0

oł yeah ufozbira Barca chce kupic

0

titomazostac,
Koleś ie reklamuj innych stron.
Powineneś dostac bana na IP

0

kamil_kosztyla
ja juz pisałem na forum, ze ich chciałem to mnie zminusowali

0

xname
A co ty myślisz. Szkopy od zawsze kłamią tylko i oszukują

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?