pawlo93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
brzydki stadion. Mowy trzeba wybudować
0
Opierdolić go za te 20 mln
i kupić gokoś z jajami. Luiz i marcinios z ROmy
0
dobrze, ze go wyrzucili.
jakby mial grac z bayernem w LM to by sie zesrał anie grał
0
Jaki nr?
0
fkońcu kurczaka kupili
0
lewy kurwa z czerwona powinien skńczyc gwiazdor pieprzony
0
fkoncu balonik pękł. jaki to lewy dobry i nasz klub z polski dobry.
za rok nasz klub z polski nie bedziemy o nim słysdzeć
0
wkońcu będą płakac i beczeć , ze poalcy przegrali finał.
O nie polski klub przegrał w finale LM
0
gwiazdy z polski
0
0
0
0
lewy to juz gwiazda swiatowego formatu. a gwiazda wolno wiecej :)
0
rojs to szwab wsiec niech wypierdala sie zgazowac
0
niemieckich pedałów nie chcę w Barcelonie
0
bajern w pizde dostanie i skączą jebani kibice bajerny pierdolic jacy oni dobrzi
0
To wszystko przez nagonke, że Casillas rezerwowy. Dlatego odchodzi
0
I tu sie spotykamy z różnica charakterów. Nie wiadomo jaki jest Neymar
0
Ja bym za kasą poszedł
0
rzucić oferte 30 mln i niech daja neymara
0
Ufozbir by sie przydał
0
Ufozbira i Marquinosa
0
Na obrone kupic:
Ufozbir z CIty
Marcihnos z ROmy
Atak:
Neymar
0
Brac Ufozbiera i bedzie dobrze. i tego młodego z Romy i obrona bedzie OK
0
Kompany ma pseud Ufozbir !!!!!!
0
Kompanu ( Ufozbir) jest odpowidni obrońca dla Barcy.
0
oł yeah ufozbira Barca chce kupic
0
titomazostac,
Koleś ie reklamuj innych stron.
Powineneś dostac bana na IP
0
kamil_kosztyla
ja juz pisałem na forum, ze ich chciałem to mnie zminusowali
0
xname
A co ty myślisz. Szkopy od zawsze kłamią tylko i oszukują